Letiště Vídeň Adresa: Wien-Flughafen, 1300 Schwechat, Rakousko Kód: VIE Nadmořská výška: 183 m Telefon: +43170070 .

Vídeň (VIE)

Založil ve fóru Letiště

Letiště Vídeň
Adresa: Wien-Flughafen, 1300 Schwechat, Rakousko
Kód: VIE
Nadmořská výška: 183 m
Telefon: +43170070

0

Máte někdo informace k parkování ve Vídni přímo u letiště? Je parkoviště hlídané?
Je na letišti volně dostupná Wi-fi?

0 Citovat

Tady je k dispozici celé téma o vídeňském letišti.

0 Citovat

Zdar,
chci se zeptat nekoho kdo ma zkusenosti s letistem ve Vidni, zda staci na prestup 1h nebo je lepsi to zvolit jinak? Dik za reakce smiley smiley

0 Citovat

ak to mas na jednej letenke (predpokladam prestup vramci Austrianu), tak nevidim problem

0 Citovat

no nevidim vleky problém mat hodinu na prestup vo viedni ak sa nemusi znovu checkovat. Ale bez detailneho popisania trasy sa neda z toho moc vycitat - ci ide let do USA, alebo vramci Schengenu a pod.

0 Citovat

Ve Vidni stihne clovek prestup do 20 minut. NENI TO PROBLEM, ani pokud to letadlo prileti o 30 minut pozdeji.

0 Citovat

Jojo, jde o let v ramci schengenu... smiley nakonec asi budu brat s lufthansou pres FRA, ale tam mne opet desi pouze jedna hodina na prestup smiley opet v ramci schengenu, prestup v ramci stejneho terminalu (Terminal 1). Mate s prestupem ve FRA nekdo zkusenosti? smiley

0 Citovat

Na přestup stačí 25 minut smiley http://www.viennaairport.com/en/passeng ... e/transfer

0 Citovat

@aguero, nechces radsej priamy let? smiley

0 Citovat

prestup 45 minut z PRG-VIE na VIE-LAX (oboji austrian), je realny? kdyz to takhle prodavaji... pocitat s tim, cekaji na to, nebo cekat ze me soupnou na nejaky let dalsi? prvni leg vynechat bohuzel nejspis nejde, co dalsiho se s tim da delat?

0 Citovat

Ve své otázce máš všechny odpovědi.

0 Citovat

Když projdeš tím mini muzeem a dáš se po eskalátoru nahoru k vyhlídce (placené), tak jsou tam na zdi "fun facts" - na jednom z nich se vyloženě chlubí extrémně krátkým connection time na VIE. Byl bych v klidu, zvlášť pokud se jedná o přestup v rámci Austrian, tzn. T3.

0 Citovat

Hlavne nikdy nechapem tieto otazky, ked je uz let zakupeny. Ked ma Ukrajinci zvladli v Kyjeve prebookovat na dalsi let pri meskani na prilete, myslim, ze to zvladne aj Austrisn keby nieco.

0 Citovat

díky @cali i @Mailand. pokud to nakonec proletím, dám sem vědět (pro ostatní) smiley
@tonic nikde nepíšu, že je koupený. mám to při nákupním rozhodování jako prioritu 1 s tím, že mě tam odrazuje ten čas přestupu. smiley ale dík za zkušenost odjinud

0 Citovat

Hej jasne, len sa stale dookola opakuje ta ista otazka, len sa meni letisko a cas na prestup smiley a hlavne sa to ludia pytaju az po vzbrklom nakupe. Ale vieden je velmi v pohode na prestup.

0 Citovat

ok, sry, chapu... znam to z jinych skupin kde se pohybuju vic, jak to cloveka unavuje.
imho je prave letiste + spolecnosti na letence + druh letu (schengen, eu, treti zeme atd.) rozhodujici pro ten cas na prestup, ale mozna se pletu, letam max 1x rocne smiley o te vidni jsem obecne info cetl. uz to uzaviram, diky vsem.

0 Citovat

Ahoj, ma nekdo vyzkouseno, jestli plati vstup zdarma do salonku pro drzitele kreditni karty Life Raifky (z byvale Citi)? Na infolince tvrdi, ze by to melo jit a staci jen kreditka (bez te cerne ELITE karticky), ale infolinkam nikdy moc neverim smiley

0 Citovat

alternative facts, fake news infolinky smiley neboj, karticku Elite mozes vyuzit tak maximalne na nejaku zlavu do Douglasu, do saloniku treba mat len kreditku

0 Citovat

kreditka a boarding pass by sa tiez patril smiley

0 Citovat

Boarding pass po mě v Jet Lounge nikdy nikdo nechtěl. Ale asi se může stát, že ho budou chtít vidět pro kontrolu.

0 Citovat

no to som myslel vseobecne pri loungoch, ale Jet Lounge sa takto da vyzuit aj ako arrival lounge, ak nekontroluju boarding passy smiley

0 Citovat

Před odletem směr Doha budeme mít na letišti ve Vídni asi 6 hodin čas (příjezd na letiště - odlet). Dá se tam nějak rozumně zabavit / pojíst / popít, nebo se na takovou dobu vyplatí Sky Lounge (mám Mastercard World, platil bych teda asi jen vstup za doprovod)?

0 Citovat

jetlounge je vramci MC World. kto nema World, alebo napr. priority pass, tak to je za 30e.

0 Citovat

Jiří to říká správně, v non-schengen(i schengen) je to Sky Lounge, Jet Lounge je jen schengen.

Jinak lounge je v pohodě, dá se tam celkem v pohodě najíst i napít, takže za mě se vyplatí. Pokud máš MC World, máš zdarma, doprovod platí 23 euro.

0