Dobry den, prosim poradite mi jak se dostat nejrychleji z letiste na Majdan?:) dekuji Jirka .

Kyjev Borispol

Založil ve fóru Letiště

Dobry den,

prosim poradite mi jak se dostat nejrychleji z letiste na Majdan?:)
dekuji
Jirka

0

Airport bus na hlavnu stanicu a potom metrom

0 Citovat

Zeleznicnu, som na mobile, vygoogli si "skybus borispyl". Dalsia moznost je taxik a ten z letiska je dost drahy na ukrajinske pomery. Ak je vas viacej, tak taxikom naspat to z majdanu bolo okolo 500 hrivien, co nie je zly deal.

0 Citovat

Skybus je za 50 hřiven, příjezd na stanici metra Kharkivsa (musíš projít skrz vlakové nádraží, jak píše tonic).

https://kbp.aero/en/transport/sky-bus/

0 Citovat

dekuji obema:)

0 Citovat

@dave, kharkivksa je prva zastavka na okraji kyjeva, odtial sa da tiez zobrat metro, ale treba potom aj tak prestupit na ďalšiu linku smerom Majdan. Skybus konci potom pri hlavnej zeleznicnej. Ak clovek vystupi na kharkivskej, tak to je asi o euro lacnejšie, casovo podobne. Ale ak ide prvýkrát clovek do kyjeva, lepsie na tu hlavnu zeleznicnu az ist.

0 Citovat

Ups, máš pravdu.. Metro je Vokzalna smiley

0 Citovat

Jak to vypadá na Borispolu s možnostmi nějaké stravy a pití? Bohužel nebudeme mít čas odjet do města:( Máte tam něco vyzkoušené, doporučeníhodné...

0 Citovat

Onehdá jsem tam snídal v nějaké pěkné kavárničce, pannini a dobré kafe; ceny klasicky západní. Je to poměrně nové a pěkné letiště.

0 Citovat

Cali, kolko mas casu? Za 100 uah a par minut v Boryspole.

0 Citovat

Teoreticky 18:15 přílet 20:05 odlet...

0 Citovat

aha tak to nic teda:) vodka za 4 eura liter..to je hlavna strava smiley ale ceny az tak zapadne ako na inych letiskach mi neprisli, je to viac stravitelne

0 Citovat

Přece jenom tu vodku budeme muset něčím zakousnout:-) Nejsem sovětský člověk, který první, ani druhou sklenici vodky nikdy nezajídá...(Pro neznalé Osud člověka od Bondarčuka). Ceny mně až tak nevadí, pokud je tedy kde a hlavně co.

0 Citovat

Ahoj, chci se zeptat - letím z Prahy do Dubaje a budu mít na letišti v Kyjevě -Borispol přestup 1,5 hod, letím jen s příručákem. Budu tam muset znovu dělat check-in nebo není třeba? Moc děkuji předem. 

0 Citovat

Check in se dela online 48hod pred odletem rovnou do konecne destinace. Check in na letisti je zpoplatnen.

0 Citovat

Mas to na jedne letence nebo jako dve separatni¿

0 Citovat

Mayli H napsal(a):

Ahoj, chci se zeptat - letím z Prahy do Dubaje a budu mít na letišti v Kyjevě -Borispol přestup 1,5 hod, letím jen s příručákem. Budu tam muset znovu dělat check-in nebo není třeba? Moc děkuji předem. 

Nepletes si nahodou pojmy?Jak uz zaznelo vyse,u ukrajincu je check in na letisti zpopolatnen,takze predpokladam, ze ho budes delat online z domu a uz na oba lety najednou,jinak to nedava smysl.Pri prestupu budes muset na security.

0 Citovat

od dnes uz premava na airport expres zo zeleznicnej stanice cez Darnytsu na Boryspol

http://uz.gov.ua/press_center/up...ic/485459/

0 Citovat

pridavam odchody/prichody



47211412-2222795004420942-5225094695046086656-o-1.jpg

0 Citovat

Zůstaly autobusy? Nejezdí to zrovna nejčastěji...

0 Citovat

tie by mali zostat, aj ked ktovie ci do buducna nebudu premavat len po metro Charkovska

0 Citovat

Ahoj, dívám se na letištní hotel v KBP (https://kbp.aero/en/infra/hotel_airport/) a nemůžu najít, jakým způsobem funguje jejich (free) transfer na hotel - to jsou nějaké kyvadlové mikrobusy nebo se domlouvá auto na konkrétní let/čas? Přiletím odpoledne, odlétám brzy ráno a mezitím bych chtěl ještě do města a zvažuji několik variant ubytování.

0 Citovat

Anežka Hodinová - Spurná napsal(a):

Pošli email, ale pokud plánuješ cestu do města, tak tam určitě seženeš lepší a levnější ubytování.

OK. Tady jde spíš o ten odlet v osm ráno. Kvůli němu uvažuji o této možnosti. 

0 Citovat

Díky za info. Jak uvnitř vypadá, je mi celkem jedno. Jen rád ráno vstanu o hodinu dvě později :D

Pokud ten transfer je nějakým autem s týpkem, co tam na mě bude čekat, můžu být už kdekoliv jinde v Boryspilu, protože netuším, kdy se z města vrátím a ROH hotel nemá špatnou ani zrovna neodolatelnou cenu.

0 Citovat

Free transport sa dá objednať telefonicky. Osobne odporúčam tam zavolať a zistiť či vôbec majú voľné. Potom zobrať uber za asi 100uah. A free shuttle využiť cestou naspäť. 

0