Zdravím, už nějakou dobu pokukuji po letenkách, které dnes zmínili zde: http://www.secretflying.com/posts/open- ... -279-e298/ Neporadil by prosím někdo +-brňákovi , jak se s co nejlepším poměrem námaha/cena dostat z/do Říma a Paříže, případně i Londýna? Předem děkuji za nápady.  .

Brnisko -> Paříž/Řím

Založil ve fóru Letiště

4 reakce

Zdravím,

už nějakou dobu pokukuji po letenkách, které dnes zmínili zde: http://www.secretflying.com/posts/open- ... -279-e298/

Neporadil by prosím někdo +-brňákovi , jak se s co nejlepším poměrem námaha/cena dostat z/do Říma a Paříže, případně i Londýna?
Předem děkuji za nápady. smiley

0

Začnu od zadu. Londýn je asi jasný. Ten ti letí přímo z Brna ( Ryanair ).
Paříž je trochu dražší ale dá se například Vuelingem z Vídně. Osobně bych asi ale letěl z Říma ( wizz/ryanair z bratislavy,prahy...)
Záleží na preferncích

0 Citovat

Ono je to trošku složitější. Nějak se mi nechce strávit celý den jenom přesunem do Říma. Díval jsem se na různé autobusové linky i na vlaky, ale nic kloudného jsem nenašel. Odlet z FCO je v 11:10 a z Prahy se dá letět docela levně s ČSA, ale den předem, protože odlet je až v poledne. Taky později s Vuelingem, ale to jsou prý experti na ztrácení zavazadel. Přes Brusel se mi moc letět nechce, ledaže by Brussels Airlines měli nějakou akci, ale spolehnout se na to nedá, že. Pak ještě druhý den ráno letí Ryanair na Ciampino, ale přilétá až v 9h a nepodařilo se mi najít žádnou autobusovou linku, která by ty dvě letiště spojovala. Taky je to dost o hubu, mít mezi přistáním a odletem z jiného letiště jen 2 hodiny, to bych určitě riskovat nechtěl. Ještě by se dalo den předem s Ryanairem z Bratislavy, jen je to znova spoléhání na akční cenu. 2,5l bych jim za ten přelet fakt nedal. Středeční ranní let z Budapešti - stejná písníčka. Navíc okořeněná večerním busem a přespáním na letišti. Jak se dostat na Nový rok z Paříže do Brna, to jsem ještě ani nezjišťoval. Z Londýna by to mohlo být v pohodě, ale zase je otázka, kolik, to může mezi svátky stát, navíc by to znamenalo odletět z Japonska o den dřív, protože Aeroflot do Londýna ani do Paříže nelétá každý den. Stopover nepřichází v úvahu jednak proto, že to dost zahýbe s cenou, druhak by byly potřeba víza. Chtěl jsem ty náklady za dopravu původně dostat cca do 10 000, protože za víc už si můžu počkat na nějakou celkem běžnou akci z Prahy, případně snad i Vídně, ale začínám mít dojem, že to asi neklapne. smiley Ještě musím dodat, že za těch 8000 člověk musí letět z jiného města, než do kterého se bude vracet...

0 Citovat

Škoda, že nemáš flexibilní datum, mohl jsi vzít včera PRG-TYO za 8k s číňanama smiley
Jestli to teda dobře chápu, tak chceš letět přes Vánoce?
Každopádně už jen z toho, jak popisuješ přípoje, bych se na Aeroflot vykašlal a radši si počkal s čím příjde např. oneworld smiley

0 Citovat

Tak já relativně flexibilní jsem, ale 1. jsem se před pár týdny vrátil z dovolené (díky místnímu osazenstvu za akci s Cathay! smiley ) a 2. v tom nejedu sám. Jinak bych lítal do JP jako vzteklej. smiley
Letět přes Vánoce je tak trochu z nouze ctnost, padne na to nejmíň dovolené, na druhou stranu jsem se doma nesetkal s velkým úspěchem, neboť 5 nad nulou fakt není tropický pařák. smiley Ale zase vánoční atmosféra v Tokiu nevypadá úplně špatně http://en.blog.govoyagin.com/post/102416291251/how-to-spend-a-magical-christmas-in-tokyo. No a nakonec mě bavila představa oslavy Silvestra v ruském letadle. smiley

0
4 reakce