Ahojky všem, chci se zeptat, v červnu odlétám s přestupem v Londýně do Edinburghu s Ryanairem, check-in tedy provedu doma a vklidu si ho vytisknu. Ale co v případě, když jedu zpět až 1.8. a nemám kde vytisknout letenku? Na internet sice připojení mít asi budu, ale check-in musím provést až na letišti, což je za poplatek, je to tak? Všem moc díky za reakce a odpovědi. Vendy .

Check-in

Založila ve fóru Letecké společnosti

8 reakcí

Ahojky všem, chci se zeptat, v červnu odlétám s přestupem v Londýně do Edinburghu s Ryanairem, check-in tedy provedu doma a vklidu si ho vytisknu. Ale co v případě, když jedu zpět až 1.8. a nemám kde vytisknout letenku? Na internet sice připojení mít asi budu, ale check-in musím provést až na letišti, což je za poplatek, je to tak? Všem moc díky za reakce a odpovědi. Vendy

0

check in mozes spravit aj cez ryanair aplikaciu v mobile. do tej sa ti aj ulozi boarding pass a nemusis nic tlacit

0 Citovat

Je to jsem nevěděla, tak to je super. Díky moc za info smiley

0 Citovat

proc by bylo nutne delat check in na letisti ? bud si koupis sedadlo a pak mas moznost delat check -in 30 dnu pred odletem nebo si ho nekoupis a pak porad mas jeste moznost delat chceck -in 7 dnu pred odletem... chceck in muzes udelat a letenku si muzes vytisknout i pozdeji... na letisti i byvaji moznosti... nebo si proste ten tyden pred odletem zajdes do nejake netove kavarny ,nebo do knihovny nebo tam kde si to muzes vytisknout ... pokud to nachas na letisti na nich tak platis zbytecne penize navic, za web check in se nic neplati...taky dneska je uz moznost ,pokud si stahnes do mobilu jejich aplikaci ,. nemusis letenku tisknout ale staci pak prilozit jen mobil na jejich ctecku... ale musi to byt jejich aplikace ...takze uplne v pohode a zbytecne nebudes ztracet cas na letisti ...

0 Citovat

Jojo, ryanair naštěstí umožňuje checkin 7 dní před odletem, takže pohoda pro eurovíkendy. Ale pokud budete chtít využít checkin na letišti, a to dokonce i samoobslužný kiosek, tak se nedoplatíte. Schválně jsem chtěl vytisknout boarding pas a chtěli 15 liber za jeden! Tak jsem dal Cancel a vytáhnul svůj. To už je fakt lepší najít nějakou internetovou kavárnu s tiskárnou.

0 Citovat

jenže já odlétám 20.6. takže nemám možnost využít check-inu 30 dní před odletem, to nestihnu, proto se ptám. Mobilní aplikace je pro mě nejlepší řešení, díky za info smiley

0 Citovat

Ahoj. Mám problém. Na jedné rezervaci u této aerolinky mám zpáteční let. U jednoho letu jsem udělala normálně check-in před odletem a vytiskla letenku. Bohužel se vracím za týden a check-in bych také měla dělat až v cizině, zatím je nepřístupný. Tak jsem si dokoupila sedadla a doufala, že se
mi zpřístupní check-in pro druhý let (když se dokoupí sedadlo, je check-in přístupný těch 30 dní před odletem), ale to se nestalo. Stále je nepřístupný. Platba proběhla, sedadlo na cestu zpět přiděleno, ale check-in stále není možné provést a letenku pro druhý let vytisknout. Patrně na to má vliv ten již realizovaný check-in na první let a mám smůlu. Je to tak? Opravdu jsem dokupovala sedadlo zbytečně? A check-in se mi u druhého letu zpřístupní až těch 7 dní před odletem, pokud vůbec? Jsem naštvaná a volat do ciziny se mi nechce. Jinak je snad kontaktovat ani nejde. Chytrý telefon nepoužívám, jen obyčejný starý mobil a kupovat kvůli tomu narychlo chytrý mobil a stahovat jejich aplikaci je další finanční a časová komplikace. Jediná šance tedy pro mě bude hotel, kde budu bydlet, snad mi tam vyjdou vstříc a vytisknou mi letenku. Jsem naštvaná. Moje hloupost a jejich debilní systém, myslela jsem, že i když jsou lety na jedné rezervaci, tak jsou to samostatné lety a check-in jednoho neovlivní check-in druhého. Ještě se chci zeptat, ta jejich aplikace je asi
pro Android, že? Kde ji případně lze stáhnout? Díky moc za radu.

0 Citovat

Nemělo by to mít žádný vliv, to, že na cestu tam už jsi check-in provedla, možná bych to zkusil ještě dnes, pokud máš ještě čas. Nicméně máš pravdu, že ty jejich stránky jsou opravdu příšerný, fakt mi hlavna nebere, že po roce společnost, která přepraví desítky milionu cestujících není schopna mít plně funkční webovky.
Jinak v klidu bych to nechal až po příjezdu na hotel, nikdy se mi nestalo, že by mi odmítli vytisknout jednu stránku.
Aplikace je pro Android i IOS a pro Android ji stáhneš z Google Play.

0 Citovat

Díky za info. Už se mi to podařilo vyřešit. A byla to moje chyba, ne jejich, člověk se pořád učí. Ale ty stránky jsou opravdu hrozný.

0
8 reakcí