Potreti za sebou ma v kratke dobe Ryanair akci na smesne ceny letenek a potreti za sebou ma potize s webouvou strankou . napred byly letenky za 2 eura let utery, streda v listopadu... cela Evropa ... stranky fungovaly casne rano a pak pozde vecer .. pres den neslo nic koupit ... Dalsi akce 99000 mist za 10 euro... neco koupit slo ale i tak nervy a spoustu straveneho casu ... a do tretice do dnesni pulnoci opet let utery ,streda listopad cena 5 euro ..a opet problem s webovkou ,, Pri hledani ted vecer pres Azair se u vetsiny letenek objevi ,,nezdarilo se .,.. pres Fare finder primo na Ryanairu se nabidka zjevi , ale pracovat s ni jde sporadicky Uz se s toho zacina delat bezna praktika , ktera snizuje to ,co Ryanair vybudoval za ta leta a jak vlastne temer zlikvidoval veskerou konkurenci , ted zacina byt neomezenym panem na trhu a zacinaji se rapidne horsit i kdyz posledni me 4 lety behem vikendu jen jedno 20 minutove zpozdeni jinak 3 lety pred casovym limitem ... znelku uz ale nehraji  .

Ryanair – promo akce

Založil ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Potreti za sebou ma v kratke dobe Ryanair akci na smesne ceny letenek a potreti za sebou ma potize s webouvou strankou . napred byly letenky za 2 eura let utery, streda v listopadu... cela Evropa ... stranky fungovaly casne rano a pak pozde vecer .. pres den neslo nic koupit ...
Dalsi akce 99000 mist za 10 euro... neco koupit slo ale i tak nervy a spoustu straveneho casu ...
a do tretice do dnesni pulnoci opet let utery ,streda listopad cena 5 euro ..a opet problem s webovkou ,,
Pri hledani ted vecer pres Azair se u vetsiny letenek objevi ,,nezdarilo se .,.. pres Fare finder primo na Ryanairu se nabidka zjevi , ale pracovat s ni jde sporadicky
Uz se s toho zacina delat bezna praktika , ktera snizuje to ,co Ryanair vybudoval za ta leta a jak vlastne temer zlikvidoval veskerou konkurenci , ted zacina byt neomezenym panem na trhu a zacinaji se rapidne horsit i kdyz posledni me 4 lety behem vikendu jen jedno 20 minutove zpozdeni jinak 3 lety pred casovym limitem ... znelku uz ale nehraji smiley

0

Na ceske verzi stranek to i funguje ale 5 eurove ceny z CR nejsou

0 Citovat

Přátelé, Ryanair měl 28.11.2016 na všechny lety slevu 20%. Jde odhadnout nebo napsat mi jakou v tom mají periodu? Zajímá mě kdy by to mohlo být zase.
Děkuji zkušeným...

0 Citovat

Co si tak vybavuji, tak to bylo poprvé a naposledy smiley spíš dává akce za 10 € atd... Ale pokud nevíme kam chceš a kdy letět, těžko radit co s nákupem.

0 Citovat

Aha. Tak to jsem nevěděl. Využívám spíše Wizz a jejich včerejší/dnešní slevu 20%.

Chci s Ryanair v březnu z Bratislavy do Manchesteru.

0
4 reakce