Na stránkách BudgetAir.ie lze uplatnit slevu ve výši 10€ na rezervaci. Rezervujte letenky po jednom a získejte 20€ na zpáteční cestu  .

Ryanair - promo kód 20€

Založil ve fóru Letecké společnosti

14 reakcí

Na stránkách BudgetAir.ie lze uplatnit slevu ve výši 10€ na rezervaci. Rezervujte letenky po jednom a získejte 20€ na zpáteční cestu smiley

Promo kód: BAIRSUMMER
Nejnižší možná cena za letenku je 1€ !

0

Bratislava - Paříž za 670 Kč / 26€ např 4-9.října
Bratislava - Edinburgh za 813 Kč / 31€ např. 8-10.října
Bratislava - Sicílie za 930 Kč / 36€ např. 6-9.října
Bratislava - Dublin za 1.175 Kč / 45€ - info

0 Citovat

Wroclaw - Oslo za 50 Kč / 2€ např. 2-4.10.

0 Citovat

skoda ze nemam Maestro kartu :/

0 Citovat

Dobrý den, hledám už skoro hodinu a půl nějakou zpáteční letenku kamkoliv. Ať už z Prahy nebo Ostravy a nic kloudného a finančně "zajímavého" jsem bohužel nenašla. Je na to nějaký tip nebo taky zkoušíte jako já? smiley Děkuji moc za odpověď.

0 Citovat

Kdy hledáte? Nejlepší je se podívat přímo na ryanair.com a zde si vyhledat klasické ceny, které pak díky promokódu stáhnete o 20€

0 Citovat

Dobra akcia, neviete ci virtualna karta Maestro od wirecard sa rata ako debetna? A rovnako dokedy bude platny ten promo kod? Ci v pripade kladnej odpovede na prvu otazku stihnem este nieco kupit, kym mi tam za 3 dni dojdu peniaze. smiley

0 Citovat

Ty máš maestro? Já mám u wirecard MasterCard ...

S platností nevím smiley asi v pondělí, až zjistí co jim tam poláci zase udělali za bordel.

0 Citovat

Tak koupeno zpáteční Wroclav-Oslo za 3,97 eur. Byl jsem líný zadávat dvě jednosměrné kvůli úspoře 2 eur. Jen se zeptám, obdržel jsem revervační kód kterým udělám klasické odbavení týden před odletem na Ryanairu že? Alespoň tak jsem tomu porozuměl:-). A zavazadlo klasicky na palubu je v ceně? To jsem taky nějak nevyčetl. Díky za info smiley

0 Citovat

Hehe smiley

ano, online check-in klasicky na webu dopravce a v ceně automaticky jen příruční smiley

0 Citovat

Tak už to nejspíš blokli...

0 Citovat

Můžeš využít 5€ / let pro odlety z Německa smiley http://www.ryanair.com/member/muller.html

0 Citovat

Teď jsem si tak uvědomil že budu muset do příručního zavazadla nacpat spacák, stan, karimatku a ostatní smiley To bude trochu písemka. Má někdo zkušenost s tím stanem? Jsou tam ty plastové tyče, můžou do letadla? Každopádně háčky na ryby a nůž tam asi nedostanu smiley

0 Citovat

Nazdar!
Akce pořád platí nebo už ne? Když jsem si chtěl na BudgetAir rezervovat letenku z Bratislavy do Říma (mimochodem o 6,40 EUR dražší než na stránkách Ryanairu), tak mi to při zadání BAIRSUMMER do pole Promotion Code hodilo chybovou hlášku "The specified discount code could not be found". Je na to nějaký trik nebo jdu na to pozdě?
Díky za tip, Petr

0 Citovat

Už pozdě smiley

0
14 reakcí