Ahojte, nerobili ste niekto posledne dni online check-in cez Wizzair? Mne to teraz nevyhodilo ziadne policka, kam sa zadava nationality, cislo pasu a expiracia ako obycajne. Takze na finalnom boarding passe mam tieto kolonky prazdne. Vyhodilo mi to iba na konci, ze ci som si si isty so spravnostou zadanych udajov, co som uz popravde sprvu ani celkom necital, kedze som robil check-in uz velakrat a zatial som nemal problem, tak som len automaticky odklikaval. Zacheckoval som sa zatial na cestu tam a spat mi to tiez neponuka ziadne policka kam zadat udaje. Nemal niekto niekedy podobny problem? Ci to mam nejak riesit alebo odletim aj bez vyplnenych udajov? Na boarding passe mam uvedene iba meno. .

Wizzair - Online check-in

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ahojte,

nerobili ste niekto posledne dni online check-in cez Wizzair?

Mne to teraz nevyhodilo ziadne policka, kam sa zadava nationality, cislo pasu a expiracia ako obycajne. Takze na finalnom boarding passe mam tieto kolonky prazdne.

Vyhodilo mi to iba na konci, ze ci som si si isty so spravnostou zadanych udajov, co som uz popravde sprvu ani celkom necital, kedze som robil check-in uz velakrat a zatial som nemal problem, tak som len automaticky odklikaval. Zacheckoval som sa zatial na cestu tam a spat mi to tiez neponuka ziadne policka kam zadat udaje.

Nemal niekto niekedy podobny problem? Ci to mam nejak riesit alebo odletim aj bez vyplnenych udajov? Na boarding passe mam uvedene iba meno.

0

Ahoj, letíš v rámci Schengenu ? Pokud ano, tak se nemáš čeho bát, na těchto letech se údaje nezadávají smiley

0 Citovat

To vazne, zatial som sa s tym nestretol. Za posledny rok som co to nalietal aj v ramci Schengenu aj mimo Schengenu, ale zatial to odo mna pytali pri kazdom online check-ine ci uz u Wizza alebo Ryana.

Ano, tentokrat letim v ramci Schengenu: BUD-CRL-BUD, takze nebudem cakat ziadne problemy kvoli tomu.

Dik. smiley

0 Citovat

Ahaa, tak teraz pozeram, ze oni to tam vlastne aj pisu:

"We no longer require passport information for travel within Schengen as part of the web check-in process. However, you are required to present your valid travel document upon boarding."

Clovek to uz robi automaticky, tak ani necita, len naucene odklikava a potom je sokovany, ze nepostrehne zmenu. smiley

0 Citovat

Ahoj, do kdy nejpozději člověk musí udělat online check-in? smiley Díky!

0 Citovat

"Odbavení na internetu můžete provést 30 dní až 3 hodiny před plánovaným odletem.", pak už jedině za poplatek na přepážce.

0 Citovat

Super, děkuju, tak to ještě stihnu. =)

0 Citovat

Neviete niekto ako je to s check-in s letom do Gruzinskeho Kutaisi ? Kdesi som cital ,ze treba ist ku prepazke, ale s vytlacenou letenkou ci len cislom letu a dokladmi? Mam odlet z Budapesti, vyplnene vsetky udaje cestujucich, suhlasim s podmienkami check in a vrati ma spet do okna bez moznosti vytlacit si letenky. Z mobilu mi pise na check-in : NO response from Newskies API, ako to teda je alebo co robim zle? smiley

0 Citovat

Ked sme leteli do Kutaisi tak sme si normalne spravili online check-in a v Budapesti na letisku sme uz nic viac neriesili len sme presli cez airport security, na pasovu kontrolu, ku gate a odleteli. Z Kutaisi sme mali tiez spraveny online check-in no museli sem ist normalne sa odbavit aj na letisku, tam sme im len dali tu letenku co sme mali vytlacenu my, oni nam vytlacili zadarmo normalne letenky a uz sme potom normalne isli na security, pasovku a ku gate.

0 Citovat

Dakujem za pomoc. Takze klasika web check-in ... to musi mat potom nejaky problem wizz, momentalne im (teda mne to takto ukazuje) nefunguje ani vyhladavanie letov

EDIT: tak wizz mal skutocne poruchu, vyse hodiny som sa to snazil "rozchodit" a ono je problem u nich

0 Citovat

Objavil som dalsi problem pri tom ich vypadku, na webe mi pise na jednu z mojich leteniek Airport check-in free (ten som urcite nevyberal) pritom druha osoba ma normalne web-check in, ale PDF letenku mam vygenerovanu aj ja smiley Teraz neviem ci je potrebne ist ku prepazke alebo plati ta letenka co mam? Nestretol sa niekto s niecim podobnym ?

0 Citovat

Pokud máš v ruce boarding pasy, není třeba chodit na přepážku smiley
Někdy jim to hapruje, měl jsem na boarding pasu vyznačený dokonce Wizz Privilege Pass, který nevlastním smiley

0 Citovat

Ahoj,
mám dotaz ohledně online check-in. Když někam letím na týden, tak můžu už i doma provést online check-in i na zpáteční cestu? Provádí se online check-in u obou letů, že? Děkuji . Z

0 Citovat

rychlejsie ako sa registrovat na fore je pouzit wizzair.com smiley
Web check-in is available from 30 days up to 3 hours before the scheduled flight departure time of the flight.

takze odpoved znie ano smiley

0 Citovat

Díky z odpověď, nebyla jsme si jistá, letím poprvé bez cestovky smiley
A ještě jeden dotaz. Když letíme dva, tak ten online check in musí udělat každej nebo na ten jeden kód to vytiskne letenku pro oba? Děkuju za odpověď

0 Citovat

Check-in se musí udělat u každého pasažéra u každého letu zvlášť a každý bude mít svou letenku, i když jsou zakoupeny z jednoho účtu.

0 Citovat

Ahoy cestovatelé,
letím s Wizz BUD-DWC (12.-24.11.) a provedl jsem pochopitelně již web check-in.
Mám systémem přiděleny sedadla tam i z5. Boarding pass vytištěn pouze tam, jelikož jsem neměl možnost volby provést stejným způsobem i odbavení na zpáteční let. Ukazuje mi to pouze jednu možnost: zdarma - na tomto letišti nelze provést online check-in.
Chápu to tedy správně, že až se budu vracet provedu klasický check-in na přepážce (DWC), bez zpoplatnění? smiley

Díky za info smiley

0 Citovat

ano

0 Citovat

Ahoj,

v prosinci letíme do Istanbulu. Dnes sem provedl online Check-in. Na cestě tam z Budapešti to nebyl problém, ale na cestě zpět z Istanbulu je napsané Na tomto letišti nelze použít online check-in. Můžete mi prosím poradit jak postupovat? Vidím to poprvé. Kde veznu boarding pass? Díky

0 Citovat

Vytlacia ti ho pri checkin v Turecku

0 Citovat

A na koho se mám pro vytisknutí lístku obrátit? Nechápu proč to nejde jednoduše online...

0 Citovat

Půjdeš se v Istanbulu normálně odbavit k přepážce. Tzn. přijdeš na letiště, vlezeš do haly, na světelné tabuli si najdeš svůj let a bude tam napsáno, u kterých přepážek je možné se odbavit. Tam vystojíš frontu, předložíš pas a oni ti vytisknou palubní lístek. Na některých letištích to tak prostě funguje a online check-in s Wizzem tam nejde - namátkou mě napadá např. Kutaisi nebo Dubaj (DWC).

0 Citovat

Děkuju moc za super odpověď. Moc mě to pomohlo smiley Díky

0 Citovat

Ahoj,

dlouho jsem neletel s Wizz airem a proto nyni nevim, jak to presne funguje. Udelal jsem on-line check in a nikde jsem nevyplnoval cislo pasu. Nakup letenky resil kamos, takze nevim jestli se to vyplnovalo tam.

Je tu nekdo zkusenejsi s wizz airem a vi, jak je to s cislem pasu? Moc by mi ta rada pomohla.

Diky Honza

0 Citovat

Tusim pre schengen sa nic nevyplna, mimo tohto priestoru klasika vypisujes cislo obcianskeho alebo pasu pri check ine ... ale to sa pise hned na zaciatku tohto vlakna smiley

0