Zkušenosti s tímto 2* dopravcem sem, prosím  .

Ukraine International Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Zkušenosti s tímto 2* dopravcem sem, prosím smiley

0

smiley dnes k ránu jsem sepisoval příspěvek, letenky do Bangkoku za 11.975 Kč - a teď jaksi zmizely smiley

0 Citovat

Akční promo tarify v Céčku jsou oficiální charakteru... Dost zajímavé.

https://www.cestujlevne.com/akcn...asie-s-uia


uia-business.png

0 Citovat

Zaujimave je ,ze este poklesli ceny z Kyjeva do Dubaia zo 42 € na 35 €. Tak snad preziju do dalsieho roka resp. nepresunu sa ruske vojska blizsie ku Kyjevu :D Pripoj na Cebupacific akciu BUD-DXB 105 € RT ... kam sa hrabe Wizz :D A este co je zaujimavejsie, ze toto vsetko na jednej letenke by stalo takmer 285 €, kupovane jednotlivo RT segmenty vysla cena taka aku pisem. Este vychytat 5 USD letenky s Vietkongom a vyzera to na zaujimavu dovolenku :D

EDIT: Ty kokos, tak ten ich web je sila ... si tak preklikavam svoj novy Panorama club ucet a zrazu hopsa! Nabehne mi tam ucet niekoho uplne ineho :D S menom, milami aj celou jeho historiou letov :O

0 Citovat

Od 15.6. v GDS tarify bez zavazadel (s výjimkou long-haul letů a Minsku).

Zároveň zahájen testovací provoz zpoplatněného odbavení na lince Kyjev–Riga.

0 Citovat

tak od oktobra uz len s vlastnym boarding passom

PLEASE NOTE. Effective 1 October 2017, passengers travelling Economy Class on medium-haul and domestic flights should print out or download their boarding pass on their mobile device in advance. An extra charge will apply for issuing each boarding pass at the airport check-in desk. This does not apply to UIA long-haul flights.

Currently applies to Kiev-Riga / Riga-Kiev routes only.

0 Citovat

Zdravim, chtel bych se zeptat ohledne odbaveneho zavazadla. Na checkmytrip ho nevidim, ale na potvrzeni i eticketu je a kdyz jsem kontaktoval UIA , tak mi odepsali, ze ho tam taky mam. Jde mi jenom o to, aby mi v Praze pri check in nerekli, ze tam kufr nevidi.... Letim PRG - CMB. Dik.

0 Citovat

Na téhle lince se snad ani bez zavazadla tarify neprodávají. Tak v pohodě.

0 Citovat

ahoj, chci koupit kyjev-dxb za 64 euro na konec roku. Nicmene ty jejich stranky to je porod. Mam zadany RT a kalendar mi hodi treba 100eur ale pak kdyz pridam zpatecni cestu tak to najednou konecnou cenu hodi onech 64eur. Nemate nejaky tip, abych nemusel nahodne klikat na terminy a ruzny kombinace? Nechci u toho stravit cely den, chci prehledne videt na listopad a prosinec kdy a v jake dny se da letet za tu cenu... Jo a jeste me zajima legroom na segmentech prg-kyjev a kyjev-dxb, jak jsou na tom ukrajinci? Lepsi jak wizz/ryan nebo uz to vyjde stejne letet primo z katowic s Wizzem? (kdyz pripoctu pripoj do kyjeva tak cca stejna cena).

0 Citovat

skus ci sa ti to neoplati vyklikat s jednosmerkami. Zial, uz na stare stranky prepnut nejde.

Ono mam pocit ze ich web nefunguje poriadne ak hladas nad standardnych 330 dni vopred.

Legroom je standard, ziadny zazrak, aj ked niekedy ked leti 737-500 tak lepsie:)

0 Citovat

tonic napsal(a):

tak od oktobra uz len s vlastnym boarding passom

PLEASE NOTE. Effective 1 October 2017, passengers travelling Economy Class on medium-haul and domestic flights should print out or download their boarding pass on their mobile device in advance. An extra charge will apply for issuing each boarding pass at the airport check-in desk. This does not apply to UIA long-haul flights.

Currently applies to Kiev-Riga / Riga-Kiev routes only.

teď jsem se vrátil s Colomba, dělal jsem online checkin jenom na trasu PRG-KBP směrem tam - na checkinu v Praze měli napsáno vystavení BP 10EUR a fakt to i vybírali, při cestě zpátky jsem se na to v....l a v pohodě. Všichni ostatní ale online checkin měli....

0 Citovat

Tyhle aerolinky vůbec nejsou špatná volba, je to sice trochu retro a myslím že se to k nim i hodí. Ceny jsou v předstihu srovnatelné s lowcosty, velké pivo mají za 2 eura a stopover v Kyjevě může být slušná jízda...

Plánuji s nimi už třetí cestu Praha - Kyjev - Oděssa a pak po zemi přes Tiraspol do Kyšiněva.

0 Citovat

[citace="padrino11"]Tyhle aerolinky vůbec nejsou špatná volba, je to sice trochu retro a myslím že se to k nim i hodí. Ceny jsou v předstihu srovnatelné s lowcosty, velké pivo mají za 2 eura a stopover v Kyjevě může být slušná jízda...

přesně "Lvivskoje" za 2 éčka

0 Citovat

jj, letěl 4x, to pivo bylo vždycky teplé... Za to mají u mě mínus:-)


uia.jpg

0 Citovat

a při long haulech mají jen ten přiblblej malej Heineken za 4 éčka.....

0 Citovat

treba sa predzasobit v duty free ako na kazdy iny lowcost let :D Inak @norbic, hod nejake male review longhaulu od UIA, s tym som este nemal cest (jedine davno s Aerosvitom, ktory asi posunul tie 767cky UIA...pamatam si jedine hnusnu prazenicu a Mr. Beana v telke)

0 Citovat

tonic napsal(a):

treba sa predzasobit v duty free ako na kazdy iny lowcost let :D

jasný, kupoval jsem litrovku vodky Nemiroff za 5 éček - good deal :D

0 Citovat

mudro, to je zaklad.. a ako je na tom ten longhaul?

0 Citovat

tonic napsal(a):

skus ci sa ti to neoplati vyklikat s jednosmerkami. Zial, uz na stare stranky prepnut nejde.

Ono mam pocit ze ich web nefunguje poriadne ak hladas nad standardnych 330 dni vopred.

Legroom je standard, ziadny zazrak, aj ked niekedy ked leti 737-500 tak lepsie:)

znamena to, ze legroom je aspon o neco lepsi jak ve starem interieru u wizzu?

jednosmerky prave to ukazuje drahy, ale kdyz dam RT a dokliknu i druhou cestu, tak razem se stranka refreshne a hodi mi to cenu mnohonasobne nizsi treba. Bohuzel, to se dozvim az potom, co si vyberu konkretni datumy. Rad bych znal i jine kombinace dnu za kolik jsou, a ne se tim porad proklikavat. Zlatej ryanair..

0 Citovat

ano lepsi ako stary wizz

0 Citovat

Jde vám nějak zadat open-jaw letenky? Na starém webu šlo, na novém šlo pouze pro Country Ukraine, pro Czech republic nešlo a teď už nejde vůbec... Nebo ano?

Další věc - máme letenky do Economy class pouze s tím příručním zavazadlem do 7kg. Nevíte, jak moc to kontrolují (rozměry/váhu)? Případně kdy to váží? To mají někde u GATE váhu?

0 Citovat

mraziq napsal(a):

Jde vám nějak zadat open-jaw letenky? Na starém webu šlo, na novém šlo pouze pro Country Ukraine, pro Czech republic nešlo a teď už nejde vůbec... Nebo ano?

Další věc - máme letenky do Economy class pouze s tím příručním zavazadlem do 7kg. Nevíte, jak moc to kontrolují (rozměry/váhu)? Případně kdy to váží? To mají někde u GATE váhu?

v Praze mě nikdo nic nevážil, ale v Kyjevě normálně váží příručák na pásu....byl to ale let KBP - CMB,

když máš online checkin, jdeš rovnou ke gatu a tam už si mě nikdo nevšímal (Ukrajinci byly ověšený jako vánoční stromky :D)

0 Citovat

tonic napsal(a):

mudro, to je zaklad.. a ako je na tom ten longhaul?

jídlo normálka, pití: voda džusy, čaj a kafe for free, zbytek platíš

hint: na 9ti hodinový let do Colomba jsem koupil litrovku vodky ve free shopu za 5 éček a na palubě si nechal jen dolívat jen kolu - spal jsem jako miminko (jasný že jsem jí nevykrkal celou - druhou půlku jsem ztrestal po cestě z5 :D)

B767 v konfiguraci 2-4-2 v pohodě, entertainment - 3 filmy, který pouštěli v průběhu letu - jsou tam asi 5 velké TV a asi 20 malých....

0 Citovat

tak pohoda, taky standard. QUATAR to sice nie je, ale zase za tie ceny:) a ved onedlho tam uz budu 777cky

0 Citovat

norbic napsal(a):

v Praze mě nikdo nic nevážil, ale v Kyjevě normálně váží příručák na pásu....byl to ale let KBP - CMB,

když máš online checkin, jdeš rovnou ke gatu a tam už si mě nikdo nevšímal (Ukrajinci byly ověšený jako vánoční stromky :D)

Máme právě open-jaw Praha - Jerevan / Tbilisi - Praha s přestupem v Kyjevi, takže těch potenicálních vážení je celkem dost :D

No právě, že budeme mít check in přes mobil, takže půjdeme rovnou k bránám a tam snad nejsou pásy na vážení ne? Respektive kde jsem se setkal s vážením, tak je při check-in na letišti u klasických přepážek...

No, asi se budeme muset vždycky co nejvíc oblíknout na letiště... :D

0