Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Vaše zkušeností s tímto prodejcem.

1

Booking.com využívám pravidelně a je to úžasný společník pro cestovatele a nikdy s ním nebyl problém. Dotěď jsem využívala ubytování, která nabízela možnost "free cancelation-pay later". Nyní jsem bookovala jeden hotel a nějak mi uniklo, že je tam sice free-cancelation, ale chybělo tam to "pay later". To jsem zjistila až když si strhli z mého účtu 20% částky. Chci se jen zeptat, pokud bych chtěla do požadovaného termínu ubytování stornovat, vrátí mi těch 20%, nebo už jim ta provize zústává? Z jejich podmínek to nedokážu vyčíst. Máte s tím někdo zkušenosti? Já jen, abych si dala pro příště kdyžtak větší pozor. smiley

0 Citovat

Já zatím většinou využil právě booking a za mě spokojenost. Ubytko se dá bez problémů případně bezplatně zrušit (jednou jsem toto využil), nemůžu napsat zatím nic negativního.

0 Citovat

Já jsem v Indii zažil, že měl rezervovaný nocleh na jednu noc plno, tak jsme jeli do druhého hotelu, kde jsme měli zbytek pobytu.
Booking mi do 14 dnů po zaslání faktur vyrovnal částku, kterou jsme za jednu noc museli změnou hotelu přeplatit (cca 1000 Kč) naprosto bez problémů.
Je pravda, že je někdy trochu dražší, proto vybírám na Trivago, pak případně reportuju nižší cenu a oni ji dorovnají...

0 Citovat

Za poslední 3 roky celkem 9 rezervací, všechny bez problémů, mohu jen doporučit

0 Citovat

Booking.com vyuzivam na rezervaciu ubytovania najcastejsie. Za posledne 3 roky som mal asi 20 rezervacii a ani jeden problem, niekolko krat som aj rusil rezervaciu a potom rezervoval iny hotel a vzdy to bolo bez problemov.

0 Citovat

Booking je nejlepsi na informace o hotelech. Maj nejvic reviews a taky nejpodrobnejsi informace o hotelu samotnym (pro me nejdulezitejsi treba jestli je poplatek za dite protoze 50% hotelu uctuje za druhy dite atd.) Zadnej jinej server neni tak podrobnej a tak dobre zpracovanej.
Jinak jak nekdo psal vyse je lepsi po vyberu hotel porovnat treba na trivago pres koho je booknuti momentalne nejlevnejsi. Tady v UK jsem pak taky schopnej booknout hotel pres server podobnej vratnepenize.cz kde dostanu jeste 20% slevu navic!

0 Citovat

V zásadě vždy bez problémů, mám zkušenost s rezervacemi po různých zemích v Evropě, Thajsku, Indii.... asi 2x se stalo že po příjezdu hotel neměl volno a řešilo se na místě, ale spíše v rozvojových zemích a vždy šlo o rezervace bez zálohy. Občas mi chybí možnost zobrazovat konečné ceny s daní, protože pak se hůře porovnává, když některé hotely mají daň v ceně, jiné ne (např. v Indii je daň 17,42% a to není málo když musíte přičíst k ceně až při platbě na recepci). Osobně jsem s bookingem spokojen, ale přesto doporučuji jako to tady někdo uváděl, porovnat cenu přes trivago i z jiných serverů, občas najdete zajímavé nabídky které na bookingu nejsou.

0 Citovat

S Bookingem mám vynikající zkušenosti. Pokud jste citlivý na cenu (kdo na tomto fóru není), tak na porovnání cen je nejlepší asi hotelový srovnávač http://www.hotelscombined.com. Občas lze díky němu najít nějakou speciální akci, chybu v ceně nebo v kurzovém rozdílu.

0 Citovat

Kromě toho, že jsem nikdy neměl s Bookingem nikdy žádný problém (při ca 30 rezervacích), mám ještě jednu drobnou zkušenost. Na Floridě v Naples jsme měli jako rodina (4 lidi) rezervaci na rodinný pokoj v hotelu řetězce Best Western od Hotels.com. Když jsme dorazili, dostali jsme dvoulůžák. Amíci moc neřešili, že jsme čtyři a že na to máme i glejt. Po zděšení, když jsme dorazili na pokoj, jsme si na recepci stěžovali. A tam nám ukázali, že od Hotels.com mají objednávku na dvoulůžák. My jsme argumentovali, že máme voucher na rodinný. Oni byli velmi slušní, leč žádný volný čtyřlůžák neměli, tak nám dali pro děti aspoň dvě přistýlky. Pokoj byl velký, takže v pohodě. Zároveň nám ale řekli, že je s nimi často problém, že to rádi takhle dělají a že i jinak je to
s nimi složité. Když jsme se zeptali, přes koho máme tedy nejlépe rezervovat hotel, tak nám okamžitě a zcela jednoznačně řekli, že nejlepší je z jejich strany Booking.com. I tato moje zkušenost, si myslím, o něčem svědčí.
Cena je samozřejmě zcela klíčová, ale pokud je rozdíl malý, určitě se vyplatí volit je.

0 Citovat

Já přes Booking objednávám neustále a vždy bez problémů.

Teď mě ale jedna rezervace překvapila. Rezervoval jsem hotel v Paříži na červen 2015. Je to rezervace se zrušením zdarma a bylo tam výslovně uvedeno, že se neplatí žádná záloha. Po dokončení rezervace se mi ale na účtu zablokovala částka ve výši jedné noci. Tak už jsem si říkal, fajn, teď tam budu mít půl roku zbytečně zablokované peníze. Ale dneska, po týdnu, se mi částka zase odblokovala. Je to zvláštní, asi jen zkouší, jestli je zadaná karta OK. Při pozdním zrušení nebo nedostavení se do hotelu totiž mají uvedenou pokutu ve výši 1 noci. Přesto mi to přijde nestandardní, protože pokud bych měl na kartě méně peněz nebo bych s těmi penězi chtěl během toho týdne nakládat, tak bych prostě nemohl. A nikde to v podmínkách uvedené nebylo. Ale jinak mám s Bookingem jen pozitivní zkušenosti a žádný problém jsem zatím řešit nemusel. smiley

0 Citovat

Ten test karty a/nebo peněz ze strany hotelu se mi u Bookingu také párkrát stal, většinou to ale byly malé částky. Často používám (a zároveň všem doporučuji používat) při rezervaci na Bookingu kartu, na které nejsou téměř žádné peníze (max. stokoruny), je to taková moje pojistka před storno poplatkem v případě nějakého problému třeba s dopravou (zrušený let, autonehoda) nebo v případě nemoci. Rezervaci vám kvůli tomu nezruší, maximálně vás Booking může vyzvat, ať zadáte kartu, na které jsou peníze (jednou se mi stalo). Existuje několik bank, které zřídí účet zdarma a k němu i kartu (navíc online + kurýrem, nemusíte nikam chodit) - http://www.skrblik.cz/banka/bankovni-ucty-zdarma/, takže není problém jednu takovou kartu mít a bezplatně používat smiley

0 Citovat

Zrušila jsem rezervaci u jednoho ubytování na booking.com a píšou, že budu platit storno poplatek 300 NOK (čehož jsem si předtím nevšimla). Chci se zeptat, jak si to představují, když jsem u rezervace nemusela ani zadat svojí platební kartu, protože je zařízení nepřijímá (jedná se v podstatě o camp). Mám čekat z Norska složenku? smiley

0 Citovat

S Booking mám velmi špatné zkšenosti - ohlásila jsem změnu termínu pobytu, potvrdili mi ji a napsali "pobyt uhraďte na recepci" - po příjezdu domů jsem zjistila, že neoprávněné si stáhli platbu za nevyužitou rezervaci pobytu - tak jsem platila pobyt dvakrát - již je to dva měsíce a Booking zprvu chybu uznal a nyní už 6 týdnů mlčí a dělá mrtvého brouka - tak pozor na Booking.com

0 Citovat

no tak aj som s nimi bookoval uz mininimalne 50x - zaklad je free cancellation ubytovanie a potom sa netreba s nikym natahovat pri nejakej zmene.

0 Citovat

Nespočet rezervací a nikdy žádný neřešitelný problém. Viděl bych to spíš na ojedinělý případ. Mají českou podporu a infolinku zdarma, tak bych je bombardoval každý den s dotazem a výsledek se dostaví, potažmo poslat výpis z účtu, či reklamovat platbu u banky. Možností je vždy více.

0 Citovat

Souhlasim. Taky mame nespocet rezervaci jak v EU,tak v Asii a nikdy nebyl zadny problem. CZ linku jsme vyuzili 1x a to ted pri problemu s kreditni kartou na ubytovani.
Zatim z nasi strany spokojenost,ale verim,ze se obcas nejaky problem najde.... smiley

0 Citovat

Ano do ledna 2015 - mnohokrát jsme bez problémů využili jejich služeb v EU, Asie - ale jak nastane problém, tak ho neřeší - uznali, že je to chyba z jejich strany - ale peníze už zadržují dva měsíce.................a nejsme jediní.

0 Citovat

Pohroz im NOVINARMI, medializáciou prípadu. Možno sa radi sami ozvu a budú chcieť hovoriť s tebou.

0 Citovat

Taky mám asi 20 rezervací u bookingu, ale teď v lednu jsem s nimi měl jednu špatnou zkušenost. Udělal jsem rezervaci hotelu v Maroku. V infu bylo uvedeno, že recepce je otevřena do půlnoci, ale jen tak jsem zkusil přes panel pro zaslání informací na daný hotel se zeptat, zda nebude problém, když se přijedeme ubytovat kolem 23:00. Z bookingu jsem následně dostal informaci, že kontaktovali hotel a za ubytování ve 23:00 budu muset doplatit 30 euro a pokud s tím souhlasím, tak mi poplatek přidají k rezervaci. To jsem odmítl. Vzhledem k tomu, že rezervace byla bez nutnosti zadávat platební kartu, tak jsem ji ponechal a riskl pozdní příjezd. Na místě v hotelu žádný poplatek vůbec nežádali. Chyba byla zřejmě někde v komunikaci mezi bookingem a hotelem.

0 Citovat

Ano - vázně komunikace mezi Booking.com a ubatovacím zařízení. To mi pracovnice Booking.com do telefonu přiznala - "jé nikdo nenahlásil tzv. nedojezd" - to asi znamená nenahlásil pozdní příjezd na ubytování. Mám všechno zdokladované - řeším přes banku i European Consumer Centre Czech Republic - tak mi držte palce smiley

0 Citovat

Hlásím úspěch......booking ným vrátil celou částku.
Pomohla reklamace u banky........jak poradil Dave.
Dík

0 Citovat

tak pokračování..........
ohlásila jsem úspěch.......vrátili nám plnou částku

dne 2.6. si Petra hostel strhl opět celou částku 20 000...........

Prosím, napište mi, co si o tom myslíte a jaký postup byste navrhovali
Ihned........to je dnes jsme to reklamovali u banky
Jakmile to bude možné, změnit kartu.....to jsme měli udělat hned, po zaslání peněz......ale toto jsme nepředpokládali
ufff

budeme vděčni za jakoukoliv radu

0 Citovat

Mé zkušenosti s Booking.com jsou jen pozitivní. Bydleli jsme s nimi už mnohokrát po několik let, poprvé snad tak 5 let dozadu v Andoře - krásné levné ubytování se snídaní v centru hlavního města la Vella. Je pravda, že pokud je ubytování fakt levné, tak občas nás "strčí" do takového přijde mi horšího, nebo méně upravovaného pokoje, ale jinak nemůžu než doporučit.

V USA jsme pak používali hotels.com, protože je tam rozšířenější a hledal ceny ještě nižší než Booking. Navíc je tam bonus, že 10. noc je zdarma. + spolupracují s Expedií, kde se dá sehnat docela dobře letenka + pobyt + auto smiley

0 Citovat

provedli jsme reklamaci u banky,oznámili, že reklamaci přijali a že ji předávají k řešení.......do hodiny přišly peníze na účet

0