Kdo by měl zájem o pořádnou fotku v té "díře na konci světa", tak ať se přidá..  .

Ohňová země: první týden v únoru

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

Kdo by měl zájem o pořádnou fotku v té "díře na konci světa", tak ať se přidá.. smiley Většina letí 1-10.2., my 2.-9.2.
Akce: http://cestujlevne.com/error-fare-leten ... -7-244-kc/

0

Snad poletim 4-14, ale ještě mi nepřišel žádný e-mail, tak uvidíme.... kupoval jsem to přes ten edreams.

0 Citovat

tak ako to vyjde, po Soule sa stretneme na juznej pologuli smiley

0 Citovat

Sice vzhledem k příletu 9.2. to bude tak na příletové/předodletové pivo, ale aspoň se člověk dozví nějaké dobré rady... že... smiley

0 Citovat

O společnou fotku mám rozhodně zájem smiley A nejenom o ni... Rád bych se přidal k nějakému napůl roadtripu po "okolí" (via Australis, Perito Moreno, PN Tierra del Fuego atp.). Jinak mám termín 1. - 10. 2. přes eDreams (zatím přišlo potvrzení o rezervaci). Těším se na další spolucestovatele smiley Honza

0 Citovat

Letíme taky 2., takže minimálně na cestě bychom se měli potkat;)

0 Citovat

Ahoj letime s Vami 2.-9.2. pokud se mi podaři napravit chybky v bookingu smiley ted jdu zjištovat co tam vlasně budem dělat smiley

0 Citovat

Taky jsme booknuli, skupina 4 lidi smiley Jsem zvedavy jaka invaze cechu v tom datu na Ushuaiu bude smiley

0 Citovat

Taky letim termin 2.-9.2. smiley Jen letim sam, tak se kdyztak rad k nekomu pridam smiley

0 Citovat

Tiež som kupil letenku na 2.2., ale navrat o jeden den skor - 8.2. - kvoli praci...

0 Citovat

Tak tomu říkám akce .. za 4h vstávám a letím do Řecka, koncem listopadu do Peru a 2.2. - 9.2. do Ushuaia Islas smiley)

Termín jsem vybral vyložene podle Vás, tak doufám, že se budu moci přidat smiley Snad to vyjde, už se těším smiley

0 Citovat

29.1.-12.2. Potvrzeno na checkmytrip. Dobrá práce,díky.

0 Citovat

Ještě než tedy začneme bujaře oslavovat - máte už etix?

0 Citovat

Bohužel to musim zrušit dostal sem nemile ultimatum...maš Dave nějaký zkušenosti s cancelem a vracenim peněz u Opodo.it ? přišlo mi zatim rezervace čeká na potvrzení a čislo rezervace....díky za odpověd L.

0 Citovat

Prijel jsem po tydnu do CR a koukam, zase mi neco uteklo - tu Ushuaiu (urcite to neni zadna dira sveta smiley ) bych za tu cenu bral. Bohuzel dnes ve 2.00 uz tam nic za 5990 Kc neni smiley

0 Citovat

Bear, teraz mám hodený termín 2.2-9.2 na Opodo.it za 275Eur... smiley

0 Citovat

Ja vidim nejlevneji za 322 Eur (2.2. - 12.2.), to uz je cca 9000 Kc. Cena sice stale dobra, ale uz to neni tech cca 6000 Kc, ktere by se proste nedalo odmitnout smiley Listopad/prosinec uz mam letenky do GRU, dalsi do VVI, tak uz by to lezlo trochu do penez.
Tak oprava, je tam 286 eur smiley
http://www.opodo.it/#/results/type=R;de ... earch=true

0 Citovat

Jestli do zitrka ukecam pritelkyni, koupim to smiley Letis taky v terminu 2.2. - 9.2.? Na unor 2016 jsem sice po listopad/prosinec Bolivii planoval opet JV Asii, ale kdy se clovek dostane za tuto cenu do nejjizneji polozeneho mesta na svete, ze? smiley

0 Citovat

Letíme ve dvou, termín 1.2-8.2, společná fotka by byla určitě super, asi ideálně kolem 4-5 února, až tam většina bude..?

0 Citovat

Nekupujte přes opodo smiley ti se stále k etixu nemají...

0 Citovat

Neletím... smiley

0 Citovat

Taky nám nedorazil žádný další mejl a checkmytrip ukazuje potvrzenou jen část Buenos Aires - Ushuaia, takže asi nic co:(?

0 Citovat

Mám rezervaci přes edream.it, checkmytrip ukazuje všechny segmenty s čísly e-ticketu. Prachy zablokovaný, ale zatím neodešly. Necháme se překvapit.

0 Citovat

Rezervace přes Opodo, na checkmytrip od včerejška zmizely všechny segmenty kromě USH – AEP, peníze nezablokovali ani nestáhli z účtu. Vypadá to, že tentokrát nikam nepoletíme.

0 Citovat

když nemáš etikety není se čemu divit

0