Ahojte, hledám spolucestovale na cestu do JAR a Thajska, odlet 26.8. do JAR a odsud 4.9. do Thajska...je tu někdo, kdo by se chtěl ke mě připojit?  .

Jihoafrická republika a Thajsko

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

8 reakcí

Ahojte, hledám spolucestovale na cestu do JAR a Thajska, odlet 26.8. do JAR a odsud 4.9. do Thajska...je tu někdo, kdo by se chtěl ke mě připojit? smiley

0

Chystáme se s přítelkyní na cestu do JAR a Thajska. 16.1. - 25.1. JAR a pak přelet do Thajska do 7.2. Využil někdo stejnej trip a připojil by se? smiley

0 Citovat

A neni nekdo, kdo leti 7-13. prosince JAR a pak přelet do Thajska do 29. prosince? smiley

0 Citovat

my letime 18.1.-5.2., ale v JAR prelet hned do CT.

0 Citovat

mimochodem, jaké jsou vase itinerare na tu JAR, pro inspiraci, jestli muzu poprosit

0 Citovat

Takže abych toho taky nevyužil smiley:

Já mám odlet 11. 10. z Říma, pak 19. směr Phuket. Má někdo stejný či podobný termín třeba náhodou? smiley


A Cookie: Zkušenosti s JAR by se hodily!:) ( Třeba co Durban - člověk, co tam letěl už, mi říkal, že rozhodně nedoporučuje. )

0 Citovat

Kruger za 1 den z Johannesburgu? Teoreticky se při přeletu do Nelspruitu a zpět dá stihnout pár hodin v parku, ale přes den je vidět mnohem méně zvířat než večer či ráno.

Nevím, co očekáváte od Durbanu. Když už, tak asi Umhlanga:
https://www.tripadvisor.co.za/ShowTopic ... Natal.html
My jsme jen projeli okolo po moc pěkném koupání se žraloky:
http://www.sharkcagedivingkzn.com/
a ubytovali se až v St Lucia. Kromě nedalekého NP Hluhluwe a krásné odpolední projížďky po řece u St Lucia s hrochy a krokodýly jsme jeli kousek na sever na krásnou pláž na Cape Vidal s možností relativně bezpečného koupání (byť podle cedule to tak nevypadá). Projíždí se k ní rezervací Isimangaliso Wetland Park.

0 Citovat

Ahoj,

letíme s přítelkyní 13.10. do Říma (1,5 den na Řím) a 14.10. do JAR s příletem do Johanesburgu a hned ten den z letiště do Durbanu. Z Durbanu letíme 20.10. na Phuket a hned ten den na Krabi ostov. Z Krabi 28.10. do Bangkoku a 30.10. zpět do Říma. Z Říma 1.1.0 do Prahy.

Má někdo podobnou cestu? Můžeme se někde setkat. Stačí napsat: kolec.jan@gmail.com

Díky,
Honza smiley

0 Citovat

quimpy: Já nakonec bohužel neletěla, takže informace nemůžu dát smiley

0
8 reakcí