Plánuju na léto 2017 ruskou cestu do oblasti Jakutsk a Novosibirsk na cca 16 dní. Jsou teď k mání levné letenky do Ruska z Budapešti. Orientační plán: - 23.6.2017 odlet Budapešť_Jakutsk s jednodenní zastávkou Moskva nebo Petrohrad, zdržení a objevování Jakutska - přejezd Jakutsk_Novosibirsk autem a vlakem - zdržení a objevování Novosibirsku a Těleckého jezera - 9.7.2017 odlet Novosibirsk_Budapešť Rád uvítám spolucestující na tuto ruskou cestu, popř. jsem vděčný za jakékoliv postřehy a zkušenosti z Ruska - především cesta z Jakutska do Tommotu (bus/auto??) a dál vlakem do Novosibirsku (odbočka z Transib. magistrály). Jo a termín je pevně daný kvůli dovolené v práci. Díky Honza .

Jakutsko 2017

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

1 reakce

Plánuju na léto 2017 ruskou cestu do oblasti Jakutsk a Novosibirsk na cca 16 dní. Jsou teď k mání levné letenky do Ruska z Budapešti.
Orientační plán:
- 23.6.2017 odlet Budapešť_Jakutsk s jednodenní zastávkou Moskva nebo Petrohrad, zdržení a objevování Jakutska
- přejezd Jakutsk_Novosibirsk autem a vlakem
- zdržení a objevování Novosibirsku a Těleckého jezera
- 9.7.2017 odlet Novosibirsk_Budapešť
Rád uvítám spolucestující na tuto ruskou cestu, popř. jsem vděčný za jakékoliv postřehy a zkušenosti z Ruska - především cesta z Jakutska do Tommotu (bus/auto??) a dál vlakem do Novosibirsku (odbočka z Transib. magistrály). Jo a termín je pevně daný kvůli dovolené v práci.
Díky Honza

0

Nechceš raději přímý let z Prahy do Novosibirska s S7? Mám nějaké míle...

0
1 reakce