Hledám spolucetující na dovolenou na Hawaj, konkrétně ostrov Kaui a jeho Kalalau trail a okolí na tomto ostrově. Před absolvováním či na konci dovolené se podívat na tak cca 2. dny do Honolulu a podívat se na Waikiki beach a pokochat se touto oblastí (opravdu jen v krátkosti, když už tady budeme v okolí (nevracím se na stejná místa a proto bych měla takovou představu)). Představa odletu/dovolené červen nebo červenec nebo srpen či září. Já bych nejraději tuto dovolenou naplánovala na červenec, protože zde vychází 2.dny státního svátku uprostřed týdne a to by se mi vzhledem k množství dovolené velmi hodilo. Ale jelikož nechci jet sama a chci sdílet s dalšími spolucestujícími zážitky a nadšení, tak bych byla moc ráda, když by jste se ke mě někdo přidal (jsem ochotná se přizpůsobit (měsíci odletu…apod.). Úplně mi je jedno, kolik Vám je let, jakého jste pohlaví a kde aktuálně žijete nebo z jaké části ČR se nacházíte, důležité je chuť a nadšení. Sraz možný na skype, ale nejlépe osobně někde na půl cesty, před koupí letenek a pro bližší info. Plán délky dovolené je 14.dnů. Koupit letenky co nejdříve. Byla jsem takhle cestovat již ve světě několikrát a tak mám zkušenosti. Jsem ochotná vše naplánovat, zjistit vše potřebné, potřebné nakoupit - stačí se jen přidat. Se spolucestujícími s lidmi z internetu mám letité zkušenosti, je to moc fajn a více si dovolenou člověk takto užije, protože nás zajímá a chceme vidět to samé….Prosím, aby se ozývaly, jen vážný zájemci. Budu moc, moc ráda, když se ozvete co nejdříve. Nejlépe na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz. Jsem Lenka, 29.let. Myslím věci vážně, rádá poznávám nové lidi, kamarádská, komunikativní, snažím si jít za svými cestovatelskými sny. .

Hawaj - ostrov Kaui + Honolulu

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Hledám spolucetující na dovolenou na Hawaj, konkrétně ostrov Kaui a jeho Kalalau trail a okolí na tomto ostrově. Před absolvováním či na konci dovolené se podívat na tak cca 2. dny do Honolulu a podívat se na Waikiki beach a pokochat se touto oblastí (opravdu jen v krátkosti, když už tady budeme v okolí (nevracím se na stejná místa a proto bych měla takovou představu)). Představa odletu/dovolené červen nebo červenec nebo srpen či září. Já bych nejraději tuto dovolenou naplánovala na červenec, protože zde vychází 2.dny státního svátku uprostřed týdne a to by se mi vzhledem k množství dovolené velmi hodilo. Ale jelikož nechci jet sama a chci sdílet s dalšími spolucestujícími zážitky a nadšení, tak bych byla moc ráda, když by jste se ke mě někdo přidal (jsem ochotná se přizpůsobit (měsíci odletu…apod.). Úplně mi je jedno, kolik Vám je let, jakého jste pohlaví a kde aktuálně žijete nebo z jaké části ČR se nacházíte, důležité je chuť a nadšení. Sraz možný na skype, ale nejlépe osobně někde na půl cesty, před koupí letenek a pro bližší info. Plán délky dovolené je 14.dnů. Koupit letenky co nejdříve. Byla jsem takhle cestovat již ve světě několikrát a tak mám zkušenosti. Jsem ochotná vše naplánovat, zjistit vše potřebné, potřebné nakoupit - stačí se jen přidat. Se spolucestujícími s lidmi z internetu mám letité zkušenosti, je to moc fajn a více si dovolenou člověk takto užije, protože nás zajímá a chceme vidět to samé….Prosím, aby se ozývaly, jen vážný zájemci. Budu moc, moc ráda, když se ozvete co nejdříve. Nejlépe na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz. Jsem Lenka, 29.let. Myslím věci vážně, rádá poznávám nové lidi, kamarádská, komunikativní, snažím si jít za svými cestovatelskými sny.

0
0 reakcí