Hledám spolucestující na Madagaskar. Budu moc ráda, když se ke mě kdokoliv přidá, nechci jet sama (nemám prioritu pohlaví a věk pro mě taky není důležitý. Pro mě je důležitá chuť a nadšení pro danou zemi). Co bych chtěla určitě vidět je Baobab Alley nedaleko města Morondava, Národní park Tsingy de Bemaraha - Grand Tsingy, Lemůry (někde po cestě nebo navštívit nějakou rezervaci). Nejlepší termín pro mě by byl říjen, ale můžu se přizpůsobit a letět v září nebo listopadu, ale dřív bohužel v jiné měsíce nemůžu. Jedu letos i na ještě jinou dovolenou a tak představa délky dovolené tady je kolem 14.dnů (nejlépe odlétat v pátek, abychom v dovolené měli dva víkendy, kvůli možnostem dovolené, které si můžu vzít).Prosím, aby se ozývali jen vážný zájemci. Jsem nekonfliktní, přátelská, komunikativní a baví mě moc cestovat. Několikrát jsem takhle s lidmi přes internet byla ve vzdálenějších oblastech a vždy fajn. Těším se na odpověď na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz (Lenka, 29.let). .

Madagaskar - Baobab Alley, Národní park Tsingy de Bemaraha -

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Hledám spolucestující na Madagaskar. Budu moc ráda, když se ke mě kdokoliv přidá, nechci jet sama (nemám prioritu pohlaví a věk pro mě taky není důležitý. Pro mě je důležitá chuť a nadšení pro danou zemi). Co bych chtěla určitě vidět je Baobab Alley nedaleko města Morondava, Národní park Tsingy de Bemaraha - Grand Tsingy, Lemůry (někde po cestě nebo navštívit nějakou rezervaci). Nejlepší termín pro mě by byl říjen, ale můžu se přizpůsobit a letět v září nebo listopadu, ale dřív bohužel v jiné měsíce nemůžu. Jedu letos i na ještě jinou dovolenou a tak představa délky dovolené tady je kolem 14.dnů (nejlépe odlétat v pátek, abychom v dovolené měli dva víkendy, kvůli možnostem dovolené, které si můžu vzít).Prosím, aby se ozývali jen vážný zájemci. Jsem nekonfliktní, přátelská, komunikativní a baví mě moc cestovat. Několikrát jsem takhle s lidmi přes internet byla ve vzdálenějších oblastech a vždy fajn. Těším se na odpověď na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz (Lenka, 29.let).

0
0 reakcí