Zdarec sice to sem moc nepatří ale jiný vlákno tady o NY není! Můžu se zeptat kam na nákupy v NY??? Vyplatí se jet třeba do Woodbury outlets?! Dík moc za info .

Nákupy v New Yorku

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

Zdarec sice to sem moc nepatří ale jiný vlákno tady o NY není!
Můžu se zeptat kam na nákupy v NY??? Vyplatí se jet třeba do Woodbury outlets?!
Dík moc za info

0

Není nic snadnějšího než založit nové vlákno smiley Toto téma bude zajímat více lidí.

Dle mých 3 denních zkušeností z NY mohu konstatovat následující:

  • Century 21: dá se, záleží pro co jdeš. Hilfiger a značky jemu podobné tu najdeš. Sportovního oblečení moc ne. Naopak, saka a komplety všeho druhu za super ceny! Jen je problém, že jsou to většinou poslední kusy a nemůžeš si vybírat velikost. Pro ženský je to ale ráj, nikdy jsem snad neviděl víc kabelek a ostatních harampádí na jednom místě. Guess kabelky za cca 100$ a více.
  • Macy´s: NE! Byl jsem zde první týden v prosinci a dle toho to vypadalo. Narváno k prasknutí! Na pár minut je to super, člověk uvidí něco nového, něco pořádně americky vánočního. Ale nakupovat se tu nedalo. Možná to přes jiné roční období bude jiné.
  • Jersey Gardens: PECKA ! Naprosto nejlepší outlet v okolí NY. Dojedeš sem za 4$ z Penn station, tuším bus č.111 ze zastávky 222 (nebo naopak). Vraceli jsme sem 2x a vždy jsme nakoupili. Na vstupu ukaž pas a dostaneš slevové karty na už tak extrémně zlevněné zboží. Výsledek je jasný: adidas trika po 5$, kalhoty holister za 20$ atd. Adidasky boty jsem koupil tuším za 15$ smiley Prostě nářez... Pokud jedeš do NY poprvé, víc než tyhle 3 krámy stejně nestihneš, pokud chceš alespoň jednou vidět denní NY smiley

0 Citovat

Byl jsem v NY nakupovat teď na podzim…
Rozhodně Jersey Gardens a i Century 21. V JG je ta výhoda, že je to tam levnější a je tam i výběr z velikostí. C21 je zase v centru, ale když člověk hledá a má štěstí, tak se tady také dají sehnat super kousky.
Jak je to s Macy's nevím, mě otrávilo už přízemí, bylo tam na mě moc lidí…

0 Citovat

Díky za info. Má někdo zkušenosti v dalších obchoďácích jako třeba Daffy´s nebo TJ MAX, DSW, Marshalls? Všechny mají pobočky na Manhattanu. Budu v New Yorku jen pár dní a nevím, zda se mi vyplatí cestovat do Jersey Gardens. Poslední otázka se týká sales tax. Platí stále v New Yorku to, že zboží pod $110 je bez sales tax? To znamená, že člověk vidí konečnou cenu na cenovce. Díky za odpověď!

0 Citovat

Nezáleží na tom, jak dlouho budeš v NY, do Jersey Gardens prostě musíš - jinak si nebyl nakupovat v Americe! Věř mi smiley Z Penn je to cca 1h jízdy a strávíš zde určitě celý den. Garantuji ti, že pojedeš s taškami a nebudeš vědět jak je nést. Oproti C21 jedeš z Penn na jih Manhattenu taky nějaký ten čas, takže na tohle bych se nevymlouval smiley

DSW je o ničem, žádný výběr se nekonal (pro chlapy). Strávil jsem tam 2 minuty, vešel obešel a odešel. V ostatních jsem buď nebyl nebo mě nenadchli a tak si na ně nepamatuji.

0 Citovat

Ahoj já znám velmi dobře britskou obdobu TJ maxxu a to TK maxx (značky Roxy, Quicksilver, Billabong, DC, Etnies, Kappa, Adidas, ale i Paris Hilton v jednom obchodě tzn. musíš se přehrabovat ). Tam jsem byla velice spokojená já i přítel, žili jsme rok v Británii a jezdili jsme tam každý dva týdny můj klasický nákup stál 200 liber a to jsem měla batoh, snowboardové boty, bundu, trička, spodní prádlo, nějaké mikiny a ještě sportovní boty. Dámské věci byli o pár liber levnější než pánské ale přítel tam byl také jak v sedmém nebi.
Do NY odlétáme na dovolenou teď 8.2.2013 a podle kamaráda který byl před rokem byl v NY TJ maxx je ještě LEPŠÍ než britský TK maxx...takže bych ho doporučila.
Co se týká Jersey Gardens tak na tenhle outlet nám bylo řečeno : "ten nesmíte vynechat" smiley podle kamaráda se liší od TJ maxxu tím, že je to velká hala kde jsou obchody a to celé je outlet, tzn. nakupuješ podle značek které chceš, takže žádné přehrabování smiley
http://www.jerseygardens.com/ v sekci info -) turism info je popsané jak se tam dostaneš smiley

0 Citovat

Aktuálně z NY:
C21 se v pánském o dost polepšilo, spoustu jedno-kousků za ceny min 75%off
Macy nabízí stále slevy pro turisty 10% off a výběr pořád dostatečný taktéž se zajímavými additional sales..
DSW již po třetí bez úspěchu, ten krám je pro mě prostě marný smiley
A dnes jdu otestovat Jersey Gardens.

0 Citovat

Jersey Gardens: Obchody byly fajn, člověk zde nakoupí úplně jiné značky než v ostatních, ale ne za tak nízké ceny. Trika kolem 15$.
Jen při cestě zpět jsme v busu strávili 3 hodiny smiley (normální jízda je 30 minut)

0 Citovat

Dobry den,
do NY jedu poprve a chtel bych si tam nakoupit i nejake to obleceni kdyz je to tam tak levne smiley .
Byl jsem zatim na hawaji v ross ale tam me to moc nenadchlo s vyberem.Diskuzi jsem si precetl celou,ale rovnou se zeptam zda muzete poradit v jakem outletu maji,nebo je vetsi vyber znacek jako ecko,rocawear,zoo york,makaweli,southpole apod. "volnejsi" obleceni pripadne volcom,billabong,a jine skate znacky.

Nemusim mit nutne triko za 5$ a rifle za 10$ smiley ale platit za tyto znacky u nas 2tis. za jedny rifle je hrozne.

Jeste jsem byl poprosen drahou polovickou ,abych se ji podival po levnejsim tableto-notebooku a to vazne nevim.Je v usa,tedy v NY nejake vyprodejove elektro? Nebo mam zkusim normalne wallmart?


Dekuji predem pokud bude moci nekdo poradit

0 Citovat

smiley rifle v usa

0 Citovat

Tak dekuji za rady,projdu si to smiley

0 Citovat

Notebooky se odle me daji v USA porad sehnat o 1/3 levnejc, u konkretnich znacek snad i vic (treba Apple). All-in-one PC vyjdou taky snad na polovinu. Pak si clovek musi prebrat, jestli se mu to se ztratou zaruky vyplati (mne treba jo). To samozrejme plati jen u osobniho dovozu, pokud ma clovek plati clo a DPH u postovneho, tak se to absolutne nevyplati. Jinak kamenne obchody s elektronikou, ty nejvetsi byly CompUSA, Bestbuy a Circuitcity (ti uz snad zkrachovali). Pak jeste treba specializovane obchody jako Penn Camera, nebo Ritz Camera. V kamennych bylo ale vsechno predrazene, takze jsem az na vyjimky (akce) kupoval na netu, urcite by to slo poslat v tvem pripade na hotel. Jedina vyjimka mezi kamenymi obchody byl Microcenter, kde meli ceny srovnatelne (na ukor toho, ze to tam vypadalo trochu jak v Lidlu...vsechno ruzne pohazene atd.). Objednas a kdyz maji skladem, muzes okamzite vyzvednout. Ti ale nejsou asi zatim moc rozsireni - mrkni na pobocky na netu.
Co se tyce obleceni, tak pokud ti jde o cenu a ne o nejnovejsi rady apod. tak bezkonkurencne je nejlevnejsi Ross (dress for less), pak Marshalls (oblibeny u me zeny) a treti asi TJ Maxx. Marshalls byva obcas 2v1 s Homegoods, coz je vyborny obchod zase na doplnky do domacnosti. Klidne se vyplati objet Marshalls/Ross i vic pobocek, zbozi se do jiste miry lisi. Zase je to na ukor vzhledu prostredi(ktery obcas pipomina vetesnictvi). V nekterych ctvrtich to maji krasne urovnane a nekde se obleceni vali po zemi atd. (je to o lidech co v dane ctvrti bydli). Tyto obchody funguji na bazi "co se neproda v outletech, putuje sem". Aspon mne to tak pripadlo. Do mallu/outletu jsem jezdival taky hodne, ale jak rikam, pomer cena/vykon jednoznacne nej vyse zminene obchody. Jeste se obcas docela dalo Rugged Wearhouse, Burlington Coat Factory a JC Penney (z tech levnejsich, drazsi tu nezminuju).
Pokud mas rad znackove outdoorove veci, tak pro me nej obchod byl Sierra Trading Post, ktery ma ale minimalne pobocek a funguje hlavne internetove.

0 Citovat

Ahoj, včera v noci jsme se vrátili z nákupů v NY smiley

strávili jsme tam celkem 4 dny jenom nakupováním. Záleží na tom, co sháníš...
Ve Woodbury jsme byli, jede se tam cca hodinu busem.. Pokud si potrpis na znackove veci, je to fajn, daji se tam sehnat levne hodinky, kabelky nebo trebas boty. Sport mne zklamal, nike byl horsi nez nas nike outlet ve Sterboholich. Doporucuji restauraci Applebee´s. Jinak TJ Maxx v pohode, da se tam vyhrabat, stejne jako v Nordstrom rack...
Jinak jsme toho probeli asi milion a nejlepsi kousky byly stejne v Nordstrom rack a v Macys ve sleve smiley

0 Citovat

K již zmíněným tipům bych doporučil Marshalls v Harlemu (více poboček, už samotná návštěva Harlemu je zajímavý zážitek, především v neděli dopoledne), je to asi nejvíc low-outlet na značkové oblečení, hodně sportovních věcí, celkem hrabárna, ale fakt nízké ceny. Špatný není taky TJ MAXX na 620 Avenue of the Americas, kdysi jsem si tam koupil na Black Friday levný iPod (ještě když neexistovaly iPhony), panské oddělení bývá dost přebrané, protože v okolí obchodu je gay čtvrť smiley Dobrý outlet na hadry je taky Burlington Coat Factory, mají v nabídce i dost formálního oblečení (obleky, košile, kabáty). Jinak mám dost rád džíny Quiksilver (pro jejich střih vhodný na otylá těla), kupuju si je kolem 30 usd / kus přímo v jejich flagship storu na Times Square.

0 Citovat

Zajímalo by mě jaký ty slevový kupony se dostanou v Jersey Gardens a za jaký ceny se tam dý nakoupit všeljaký oblečení Hollister? Díky všem za odpověĎ smiley

0 Citovat

U slevových kuponů záleží na tom, jaké obchody mají právě akce, ale většinou jsou v té slevové knížce zastoupeny skoro všechny. Ohledně Hollisteru: dají se sehnat mikiny za 10 dolarů, trička za 5 atd. Hollister je tam velice levný

0 Citovat

Je také dobré se zeptat před placení na další slevu, pokud nemáte kupon. Některé obchody mají vlastní akce bez té kuponové knížky.

0 Citovat

To jsou neskutečný ceny 10 doláčů za mikinu 5 za triko smiley tepláky předpokládám budou taky tak za 10 smiley

0 Citovat

mám se rozhodnout pro Woodbury nebo Jersey Gardens..?? Ve Woodbury jsem už byl a spokojenost.. zajímalo by mě jestli by mě JG nenadchly ještě víc.. navštívil někdo obojí..?? smiley

0 Citovat

Tepláky to samé, často je třeba akce, že mikina stojí třeba 15 dolarů a druhou máš za půlku, takže dvě mikiny za 22, což není špatné smiley

0 Citovat

V kvetnu jsem nakoupil v Donau Shopping Center ve Vidni v Hollisteru 2 super kosile - vyhrabal jsem je ve vyprodeji (16euro kus), sebou jsem mel vytisteny slevovy kupon z hollister.com na 25%, takze cena nakonec 12 ecek - obecne si myslim ze zrovna Abercrombie a Hollister jsou znacky, na kterych se v USA moc usetrit neda - spis jde o to natrefit na dobry sale smiley Hollister a Abercrombie ma v usa stejne ceny v dolarech jako v Evrope v eurech - s vyjimkou londyna, kde je to v prepoctu na libry jeste o neco drazsi.

Krome kuponu, ktere jsou v USA k mani v kazdem vetsim obchode, ktere doporucuje Dave, se jeste vzdycky mrknete predem online - napr. na odkazu nize slevovy kod do Hollistera na 25% na nakupy $50+.. Platny do kvetna 2015.. Taky je dobre se subscribnout do loyalty programu (par tydnu predem) - vetsina velkych stredisek ho ma - staci zadat maila a ty nejlepsi slevy si te pak najdou sami smiley

www.retailmenot.com/view/hollisterco.com?c=6549942

0 Citovat

tak někde v normálních obchodech to stojí stejně asi ten Hollister, ale v JG píšou všichni že to tam stojí skoro pořád takhle málo ty věci smiley

0 Citovat

a jinak, ty shopy Century 21 ty sou jak velký? a kterej doporučujete třeba v NYC? smiley

0 Citovat

Úplně nejlepší možnost je stejně objednat přes jejich web přímo. Mají tam dost věcí ve slevě a ještě když se to podaří nakombinovat s nějakou jejich víkendovou slevou.... Není problém poslat i na hotel většinou. Jen musí člověk vědět, že se někde zdrží na cca 2-3 dny.

0 Citovat

Určitě do JG se vyplatí vyrazit klidně na celý den a vzít s sebou kufr. Dost lidí to tak dělá a vždy jsem jim záviděl, protože tahat se s taškami nebylo moc fajn. Pokud vyrazíš ráno na otvíračku, kolem 17h bys mohl být na cestě zpět na Manhattan. Dost záleží pak na dopravě - cesta se dá urazit za hodinu, ale i za tři.
Je pravda, že když si oblékneš u nás tričko Hollister, tak jsi tu za kinga. V duchu se pak jen musím smát, když si vzpomenu na to kolik ty věci stály. Divný paradox uměle vytvořené exkluzivity této značky. Na druhou stranu v JG jsem pořídil i vynikající tričko Guess tuším za 12$. To si závidím i sám smiley

Osobně bych 1. den vyrazil na nákup do JG, druhý den po načerpání sil dal dolní Manhattan - Brooklyn, Sochu Svobody pomocí trajektu na Staten Island, finanční distrikt, China Town, nové "dvojčata" a k tomu všemu nákupy v C21. Třetí den Times Square, Rockeffeler, Top of the Rock společně s Macy´s a klidně Central Park. Poslední den co tě nadchne.

NY je víc o prožívání místní atmosféry než o tom vidět památky a mrakodrapy. Nejvíc mě z NY stejně uchvátilo místní metro a unavené nohy po celodenním chození v obchodech smiley

0