Ahojte,cestovatelia...Chcem sa opytat,kolko casu mi treba na prehliadku Stockholmu...Nechcem ist do muzei,skor poobzerat architektonicke skvosty a maximalne na nie prilis dlhy cas vliezt do nejakeho kostola/palaca...Stacia 2 dni?Dikes... .

Stockholm

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

10 reakcí

Ahojte,cestovatelia...Chcem sa opytat,kolko casu mi treba na prehliadku Stockholmu...Nechcem ist do muzei,skor poobzerat architektonicke skvosty a maximalne na nie prilis dlhy cas vliezt do nejakeho kostola/palaca...Stacia 2 dni?Dikes...

0

Podľa mňa bez problémov stačia. A to aj vrátane toho čo múzeá a spol. ponúkajú (nevynechajte Skanzen a Vasa museet) smiley

0 Citovat

Souhlas,to hlavní se dá za den,2 dny včetně nějakého muzea úplně na pohodu.

0 Citovat

Hlavně se povoz metrem smiley stanice jsou tu dle mě větší parádou než zbytek města.

0 Citovat

A výlet lodí.

0 Citovat

Dakujem krasne za rady smiley V pondelok ficim smer Fínsko-Švédsko-Estonsko..

0 Citovat

na Svedsko ( ale nie len ) a teda aj Stokholm

https://www.thefork.com/ ( je aj appka do mobilu) si viete cez nu urobit rezervacky do restik kde v daka tomu viete mat az 50% zlavu z uctu. Plus appka zbiera cashback za rezervacky, za kazdych 10 uskutocnenych je 10€

vo Svedsku zial Groupon nefunguje

0 Citovat

Ahoj, příští víkend letím do Stockholmu na hokej (Euro hockey tour). Přes den budu v hale na hokeji, večer maximálně pár piv někde ve městě plus jídlo v nějakém fastfoodu. Předpokládám, že bych si měl vystačit s platební kartou a výměnu peněz neřesit.Loni v Dánsku na MS jsem peníze měnil a zbytečně. Všude byli bezkontaktní terminály. Je to ve Švédsku stejné?  Díky.

0 Citovat

Hotovost netreba nikde. Na jedlo odporucan Vapiano, podobna cena ako fast food, lepsia kvalita. :) 

0 Citovat

Díky, i za tip na restauraci. Vapiano Vasagatan je 10 minut chůze od mého hotelu.Určitě vyzkouším.

0 Citovat

A pre lacne jedlo je dobra este appka karma, obchody a restauracie tam ponukaju co im ostalo s 50% zlavou.

0
10 reakcí