Nejake postrehy a fotky z rychlovyletu na Kaukaze  .

Vikend v Gruzinsku

Založil ve fóru Cestopisy

11 reakcí

Nejake postrehy a fotky z rychlovyletu na Kaukaze smiley
http://tonicov.tumblr.com/post/130617777026/septembrov%C3%BD-v%C3%ADkend-v-gruz%C3%ADnsku

0

Super! Mám to v plánu příští rok.

0 Citovat

Presne tie hory na severe som nestihol, nezvyknem sa vracat do krajin kde som uz bol, ale do Gruzinska sa este raz jednoducho ist musi

0 Citovat

Hory na severu jsou to, co dělá Gruzii Gruzií, takže jestli mohu někomu doporučit, tak do itinerář v Gruzii věnujte z velké části horám a přirodě, já to měl bohužel tak nějak půl na půl, možná dokonce hory jen z 1/3 a zpětně toho krapet lituji (ne, že by zbytek Gruzie jako Tbilisi, Kutaisi či moře nestálo za návštěvu, ale hory jsou prostě TOP!) smiley to jen takový postřeh smiley

0 Citovat

hej, nabuduce na dlhsie, z Kutaisi uz radsej blizsie do Zugdidi a odtial Svaneti, a na koniec kupacka pri Ciernom mori. Ale to uz na vikend nebude smiley

0 Citovat

ahojte,

trochu sa tu prizivim smiley - strucny zapis z podobneho vyletu ako bol ten tonicov (ktory bol aj inspiraciou) z minuleho vikendu:

http://www.romanherda.com/category/gruzinsko-2016/

0 Citovat

caute,

na zaciatku februara sme si zopakovali vylet do Gruzinska na predlzeny vikend s Wizzom.
Trasa Kutaisi - Chiatura - Borjomi - Akhaltsikhe - Vardzia - Kutaisi
(pre milovníkov transliteracie Kutaisi - Čiatura - Bordžomi - Achalciche - Vardzia - Kutaisi) smiley

http://www.romanherda.com/category/gruzinsko-2017/

upozornenie: obsahuje fotografie smiley

0 Citovat

Super, jako bych tam byl... Na tom tankodromu/rozdělané silnici jsme měli několikakilometrovou honičku s jedním Gruzíncem, který v nás svojí agresivní jízdou zažehl plamen pomsty:-)
Ad to domácí víno v Borjomi, já jsem myslel, že nás s ním chce náš domácí otrávit, hlavně se křižoval, že je to pouze z "vinogradnovo soka a že je samo naturalno", ale byl to neskutečný humus... A kámoš to zazdil, když mu řekl na tázavý pohled, že je "intěresnoje" smiley

0 Citovat

hehe, toto bolo chutovo v poriadku, len dost farebne. Na druhy den ma sice trochu bolela hlava, ale pripisoval som to prekurenemu bytu a kratkemu spanku smiley

0 Citovat

Zdravím,
všiml jsem si, že gruzínské aerolinky létají i z Tbilisi do Batumi, za cca 1700 Kč za půlhodinový let smiley . Myslíte, že má smysl vzít to jako vyhlídkový let nad Gruzií (obzvlášť když na nějaký pořádný výlet do hor nebudeme mít čas)?

0 Citovat

@cizy:

Hezké! Trošku OT, čím fotíš? To jsou nějaká stará manuální skla? Nejdřív jsem myslel, že to stříbrné tělo je nějaké Fuji, ale asi není smiley

0 Citovat

na pokazeny Pentax K5, ktory mi ide iba v manualnom rezime smiley k tomu mam Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di-II LD

posledny den v Kutaisi som ale fotil so starymi manualnymi sklami ako pises, konkretne s Chinon Auto MC 50mm f/1.7 a Chinon Auto MC 28mm f2.8

tie mam primarne k Pentaxu P30 na film, ktory so sebou vacsinou beriem tiez. Ten strieborny fotak je stara Fujica ST605 s objektivom Helios 44M 58mm F2 smiley

0
11 reakcí