Aktuální promo od filipínců umožňuje nakoupit letenky se základním farem 1 PHP. Bohužel je server tak přetížen, že na to pečem abychom něco utvářeli  .

Cebu Pacific - mezinárodní lety 1PHP

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

11 reakcí

Aktuální promo od filipínců umožňuje nakoupit letenky se základním farem 1 PHP. Bohužel je server tak přetížen, že na to pečem abychom něco utvářeli smiley smiley

0

Musím říct, že s Cebu Pacific nemám zrovna dobré zkušenosti. Během mého pobytu na Filipínách mi nebylo umožněno z důvodu tajfunu odletět, letenka nešla přebookovat, ale šla stornovat, avšak dosud jsem peníze za stornovanou letenku neobdržela (přišlo potvrzení storna). Na emialy nikdo také nereaguje. smiley

0 Citovat

este doobeda som sa prebil do ich rezervacneho systemu ale ceny mali daleko od 1PHP ( alebo teda od akejkolvek rozumnej ceny )...

0 Citovat

Objednené na 19.11.-28.11. Ideme pozrieť len na Filipíny, času nie je vela, preto ak mate niekto skusenosti s Filipinami, zaujimalo by ma na ktory ostrov sa vybrat. Priroda, plaze su najvacsie priority. Inak stale ziadna letenka v maili a zabudol som si opisat aj booking number, tak snad je vsetko ok.

0 Citovat

Taky mi nepříšla confirmace do mailu.
Ozval jsem se jim přes formulář na jejich webovkách a během chvilky mi to poslali smiley

0 Citovat

Tak mě bohužel neodpověděli ani na formulář. Peníze mám stále blokované, ale email žádný. Dokonce mi nepřišel ani email o odeslání toho formuláře, i když to na těch stránkách uváděli.

0 Citovat

Booknute Filipiny v termine 22.11.-5.12. za 1 AED. Bookoval som cez aplikaciu, nakolko mi stale padalo spojenie cez net. Potvrdenie mi prislo takmer okamzite.

0 Citovat

Ahoj,
nám sa podarilo kúpiť letenky Dubaj-Manila a spať koncom novembra cez aplikáciu, nebola tam možnosť vymazať sedadlá, tak to bolo za 354 AED pre dve osoby, z účtu tiež odišli okamžite a potvrdenie bolo o chvíľu v maili, neskôr sa mi podarilo cez stránku Manila-Cebu a spať za 1557 PHP, peniaze z účtu odišli tiež hneď, ale potvrdenie neprišlo, to sa dalo ale vygenerovať z ich stránky po zadaní dátumu odletu, mailu a destinácie. Vďaka za tip.

0 Citovat

No máš pravdu, nešiel som nižšie a stálo ma to pár eur smiley nabudúce budeme múdrejší, dik za avízo a neboj sa, nenaštval si ma smiley

0 Citovat

Cebu ma celkom prijemne ceny doplatkov za batozinu:
https://www.cebupacificair.com/Pages/fee-summary.aspx

Domaci let (online) (15kg) za necele 4 eura a ten Dubaj za cca 18 euro jeden smer/osoba. Myslim ze pre dvoch ludi to staci.

0 Citovat

Ahoj,

mel bych nejake dotazy na (zkusene) cestovatele... tak jako nekteri sem vyuzil akci CEBU a mam pokrytou cestu Praha - Sydney.
V tuto chvily mam 2 moznosti :

a, pokracovat smer Hawai - letenka s Jestarem do Honolulu aktualne kolem 8000,-
b, otocit to zpatky na Thajsko - letenka s AirAsia do Bankoku aktualne kolem 5000,-

Moje dotozy :

a, Nemate nekdo zkusenosti na trase Sydney-Honolulu? Je ta cena nejake dno plus minus nebo se vyplati cekat?
b, To same co v pripade a, ... lze tu cenu povazovat za natolik zajimanou, ze nema cenu cekat kvuli par stovkam a jit do toho?

Standartni vec typu... sakra... Z Prahy do Sydney me to vyjde na 4,5k tak proc platit takovy kotel za jine destinace.-)

Ano, jsem zmlsanej... ja vim.-)

0 Citovat

Akce po filipínách za 100PHP

0
11 reakcí