Na azairu sem nasel odpo docela dobre letenky s Ryanem z Norimberka do Malagy a zpatky za prijemnych 2555 / osoba - neni to sice zadne velke terno, nicmene je to celkem slusna vikendovka (4.7. - 7.7.) - tri dny u more za jeden den dovolene (v pondeli je statni svatek).. Tak sem si hned 4ks koupil  .

[FR] NUE - AGP na prodlouzeny vikend u more 2555

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

10 reakcí

Na azairu sem nasel odpo docela dobre letenky s Ryanem z Norimberka do Malagy a zpatky za prijemnych 2555 / osoba - neni to sice zadne velke terno, nicmene je to celkem slusna vikendovka (4.7. - 7.7.) - tri dny u more za jeden den dovolene (v pondeli je statni svatek).. Tak sem si hned 4ks koupil smiley

0

Uh? Měl jsem za to, že z příhraničí v DE všechno kromě Londýna zrušili.. Dobrá koupě smiley

0 Citovat

Ja sem ted zabil hodne casu vymyslenim nejake vikendovky na prazdniny (v zasade jsem chtel dojet na letiste po dalnici, cimz padlo Polsko a letet rovnou k mori, cimz padlo Milano) a tohle bylo zatim nejlepsi co sem vymyslel.. Jinak z prihranici je to opravdu velka bida bohuzel.. smiley Jedine rozumne lowcostovky jsou z Mnichova nebo Memmingenu.. smiley

0 Citovat

Ahoj, tak cena pekna. ve spanelsku jsem nikdy nebyl... jaka je v Malaze voda a plaze? Byl jsi tam uz nekdy? co ubytko pres airbnb?

Kickassone - vyrazis z prahy?

0 Citovat

Malaga má tuším jednu hlavní pláž a když jsem tu byl na jaře na skok, moře bylo celkem bouřlivé - velké vlny. Pokud si půjčíš auto, což na víkend nemusí být nutné, v okolí najdeš spoustu zábavy včetně nedalekého Gibraltaru.

0 Citovat

JJ jedu z Prahy, mam to po dalnici o trochu dal nez do Brna smiley Bohuzel jsme uz 4, jinak bych vas se zenou klido vzal autem z PRG a zpatky, da se u nas i prespat, mame doma volnou jednu loznici.. smiley

V Malaze sem nikdy nebyl, ale byl sem v Goa s lidma, ktery byli v Malaze par mesicu predtim smiley, a rikali ze v podstate stejne more - takze bych necekal zazrak ala Recke ostrovy - chceme se vykoupat, trochu zaparit a dat si nejaky mensi vylet - takze to vidim na auto, jak psal Dave, a ubytko bud airbnb (jsou tam hezke apartmany s terasou do $100 pro 4), nebo vezmu mistni Silken (spanelsky retezec) - budu ted litat do Madridu pravidelne a mame jeden z nich (Silken Puerta Madrid) vedle office - takze sbiram body (ode dneska smiley) a vezmu zenu napodzim zadara do Barcy smiley..

0 Citovat

Skvělý tip! Děkuji smiley Koupila jsem 3ks na červen za nádherných 1700,- zpáteční

0 Citovat

Na cervencovy prodlouzeny vikend se aktualne daji koupit 2 letenky se stejnym datumem jako mame my (4.7. - 7.7.) za jeste lepsi cenu = 2086kc za zpatecku + jeste vidim za stejnou cenu paradni vikendovku z Norimberku do Alicante - akorat je to od Nedele do Stredy, ale take pres ten prodlouzeny vikend (tzn 2 dny dovci) - tak kdo jeste nebyl letos u more tak KRLES !!! smiley

0 Citovat

Já jsem v Malaze chodila na pláž hned ve městě, vedle přístavu, úplně zkraje, a nemůžu si stěžovat. Jasně, pravda je, že jsem celkem nenáročná, ale množství lidí nebylo na začátku září nějak extrémní, i když prázdno jako na Gibraltaru tam rozhodně nebylo. Taky tam pořád chodili chlapíci s vychlazeným pitím, a studené tinto de verano až pod nos za pouhé euro mi připadalo fakt docela luxusní. Navíc hned nad pláží (hned při vstupu) je fajn restaurace, mají tam gril a dala jsem si tam nejlepší grilovanou rybu vůbec. Takže za mě je pláž v Malaze v pohodě. Pokud člověk není nějak extra náročný, tak se mu tam bude líbit. Co člověk potřebuje na pláži víc než moře, písek, chodící zásoby vychlazeného alkoholu a restauraci, kde grilují skvělé ryby! smiley

0 Citovat

Take musim s kritikou koupani primo v Malaze mirne nesouhlasit. Hlavni mestska plaz se jmenuje Malagueta a jak pise Katherine, restaurace s rybkama je super. Pristav je kus cesty navic hodne oddelen od plaze. Jedine s cim jsem mel trochu problem, bylo primo v blizkosti teto plaze najit nejaky slusny hotel za rozumnou cenu. Prochazka od plaze parcikem pod pevnosti do centra byla fajn, takze bylo na chuzi dostupnem miste 1, bezva plaz 2, cerstve ryby 3, centrum, 4, pristav, 5, arena pro zapasy .

0 Citovat

Ahoj,

jak uz jsem psala vyse, koupila jsem 3 letenky do Malagy v teto "akci" s RyanAir za 1.700,- smiley
Plaz Malagueta (hlavni plaz Malagy) je skvela, pokud navic pujcite auto, nedaleko Malagy najdete krasne a nezalidnene plaze.

Co se tyce ubytovani, rozhodne nedoporucuji 4 hvezdickovy hotel Silken Puerta. Hlucne pokoje - doslova slysite sousedy z okolnich pokoju, daleko od centra a za parkovani v garazich chteli 40eur/den?! smiley) A to jsme byli samozrejme v zone, kde je mozne bezplatne parkovat na ulici!
Kamaradky mely podstatne lepsi a levnejsi ubytovani pres airbnb, konkretne tento byt v samotnem centru: https://www.airbnb.cz/rooms/892057?s=Ti2Y
Posledni den jsme se vydali do Alhambry (Granada), autobusem (7eur) - pokud to mate take v planu, urcite neudelejte stejnou chybu jako my a ZAREZERVUJTE si vstup do zahrad minimalne dva dny predem. Cekaci fronty bez rezervace jsou treba i na dve hodiny, coz je naprosta ztrata casu a nervu smiley)) Registrace s rezervaci: Ticketmaster.es

Marie

0
10 reakcí