Ahoj, nevíte jakym low costem se dostat do Florencie? Byla jsem tam asi před 3-4 rokama a mam takovy tuseni, ze to bylo s ryanairem, letela jsem teda z vedlejsiho mesta, myslim Sieny. Ale to uz tam nic takovyho nelita. Tak hledam nahradni reseni  .

Florencie

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Ahoj,
nevíte jakym low costem se dostat do Florencie? Byla jsem tam asi před 3-4 rokama a mam takovy tuseni, ze to bylo s ryanairem, letela jsem teda z vedlejsiho mesta, myslim Sieny. Ale to uz tam nic takovyho nelita. Tak hledam nahradni reseni smiley
Diky!

0

záleží odkud chceš letět - my letěli v listopadu z Katowic do Bologne (myslím že letenka cca 930,-Kč), a pak rychlovlakem do Florencie, vlak jsem rezervoval na stránkách www.trenitalia.com - jsou i v angličtině. Jedna jízda stála od 9 eur (my platili těch 9 euro za vlak večer do Florencie a pak zpět v 8 ráno)- je určitě lepší koupit dost dopředu, protože s námi letěli češi, kteří kupovali na místě a za stejný vlak platili 24 euro!! vlak je paráda - jede až 360 v hodině a je tam z Bologne za 40 minut... a taky myslím, že i Bologna je pěkná - na centrum stačí klidně 4-5 hodin a dá se tam dojít z nádraží i pěšky

0 Citovat

Da sa letiet napr. Budapest -> Pisa ci Budapest -> Benatky s Ryanair, Budapest -> Bologna s Wizzair alebo Praha -> Benatky tiez s Wizzair. A potom uz spominany vlak cez trenitalia, tiez mam s nimi velmi dobru skusenost.

0 Citovat

trenitalia je super, ale da sa este lacnejsie s megabusom: megabus.com

0 Citovat

Z Prahy lita pravidelna linka do Pisy od Alitalie. Da se poridit za 2 - 3k. Primo z letiste pak jezdi x busu rovnou do centra Florencie do 1 hodiny a za par euro.

0 Citovat

V období silvestra a Nového roku je přímá linka s Vuelingem, jinak už vše bylo řečeno výše smiley

0 Citovat

Ahoj,
nemáte někdo prosím nějaký tip, jak se teď dostat do/z Florencie? Už není přímý let Praha-Pisa, takže jedině z Bologni? Díky moc.

0 Citovat

Tak rychlovlakem Frecciarossa je Florencie lehko přístupná i ze vzdálenějších míst nedávno jsem to jel z Říma za 1:30.

0 Citovat

my letěli loni do Bologne a pak tím rychlovlakem do Florencie - 40 minut a taky za 9 euro jedna cesta. na místě stál vlak 24 euro za jednu cestu...a nazpátky půl dne v Bologni... taky stojí za návštěvu..

0
8 reakcí