Dobrý večer, potřebovala bych sehnat 1 letenku do USA - stát Iowa - Des Moines - odlet 5. nebo 6.ledna ( datum je pevné) - z Prahy, Vídně, Budapešti - jsem z Brna - tak něco v dojezdové vzdálenosti. Návrat zpět z LA - koncem června 2017. Jak je nejvýhodnější letenky nakombinovat, když do LA poletí další 2 osoby koncem května a zpět bychom chtěli být všichni 3 ve stejném letu? Zatím mám nabídku tam z Prahy s 2 přestupy (ve Frankfurtu nebo Berlíně) a potom v NY - Newark. Zpět z LA (přes Zürich nebo Düsseldorf) do Prahy - cena kolem 22,5t. Nevyplatí se koupit jednosměrnou letenku teď pouze do Des Moines a potom koupit nějakou akční v květnu pro 3 osoby do LA a zpět, s tím, že pro tu jednu osobu (co už v USA bude)by se cesta tam neproletěla a letěla by se jen zpět, aby bylo zaručeno, že budeme všichni 3 v jednom letu? Je to vůbec reálně proveditelné? Moc děkuji za jakoukoliv pomoc - určitě bych ráda všechny letenky rezervovala přes vás...Děkuji i za tipy a názory, jak toto nejlépe zrealizovat... Petra .

USA Des Moines

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

0 reakcí

Dobrý večer,
potřebovala bych sehnat 1 letenku do USA - stát Iowa - Des Moines - odlet 5. nebo 6.ledna ( datum je pevné) - z Prahy, Vídně, Budapešti - jsem z Brna - tak něco v dojezdové vzdálenosti. Návrat zpět z LA - koncem června 2017. Jak je nejvýhodnější letenky nakombinovat, když do LA poletí další 2 osoby koncem května a zpět bychom chtěli být všichni 3 ve stejném letu? Zatím mám nabídku tam z Prahy s 2 přestupy (ve Frankfurtu nebo Berlíně) a potom v NY - Newark. Zpět z LA (přes Zürich nebo Düsseldorf) do Prahy - cena kolem 22,5t. Nevyplatí se koupit jednosměrnou letenku teď pouze do Des Moines a potom koupit nějakou akční v květnu pro 3 osoby do LA a zpět, s tím, že pro tu jednu osobu (co už v USA bude)by se cesta tam neproletěla a letěla by se jen zpět, aby bylo zaručeno, že budeme všichni 3 v jednom letu? Je to vůbec reálně proveditelné? Moc děkuji za jakoukoliv pomoc - určitě bych ráda všechny letenky rezervovala přes vás...Děkuji i za tipy a názory, jak toto nejlépe zrealizovat...
Petra

0
0 reakcí