Ahoj! využil jsem novoroční nabídky od Volotey a koupil letenku do Benátek za 184 kč na září. Přemýšlím, co s tím. Jestli se vyplatí čekat až někdy do června července a pak koupit nějakej lowcost multi city z Itálie nebo počkat na autobusy, jestli nebudou nějaký lukrativní nabídky. Nědělá mi i problém někam dostopovat nebo popojet. Co mi doporučíte?  .

V září jedním směrem PRG - VCE. Co dál?

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

4 reakce

Ahoj!

využil jsem novoroční nabídky od Volotey a koupil letenku do Benátek za 184 kč na září. Přemýšlím, co s tím. Jestli se vyplatí čekat až někdy do června července a pak koupit nějakej lowcost multi city z Itálie nebo počkat na autobusy, jestli nebudou nějaký lukrativní nabídky.

Nědělá mi i problém někam dostopovat nebo popojet.

Co mi doporučíte? smiley

0

Počkat na letenku s Wizz Air nebo Voloteou zpět smiley něco se objeví, času je fakt dost.

0 Citovat

Ahoj,
Já jsem využil stejné nabídky ale na červen. Letím v neděli do Benátek. 2 dny tam,v úterý večer přesun do Verony. Další den Lago + večerní přesun do Bergama a ve čtvrtek Ryanairem směr Ostrava.
Pravda v červnu tam není úplně nejlevnější ubytování ale co už smiley
JInak pojižďky mezi městy zajistí Trenitalia

0 Citovat

U Volotea doporučuju přikupovat další návazné letenky/jízdenky co nejpozději, protože často mění/ruší lety. Teď proběhla poslední vlna změn/zrušení cca 14 dní zpět a už to dokonce ani v některých případech neoznámí.

0 Citovat

Ja mel kombinaci letenky do Benatek s Volotea spojenou s prejezdem pomoci FLIXBUS do Bergama ( tusim 135Kc stal bus) a odtud navrat do Bratislavy

0
4 reakce