Ahoj! Jsem relativně začátečník. Náhodou jsem na Kiwi ráno objevil bombu do Amsteru, která se zobrazovala jenom na Kiwi. Všude jinde byla za reálnou cenu asi 880 kč!. Po zaplacení jsem čekal. A asi po půl hodině mi přišlo oznámení o technické chybě s instrukcemi na vrácení peněz. Dá se s tím něco dělat? Nebo prostě člověk musí mít štěstí, aby to přehlídli? Díky za odpověď  .

Kiwi zrušil rezervaci chybnýho tarifu

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

2 reakce

Ahoj!

Jsem relativně začátečník. Náhodou jsem na Kiwi ráno objevil bombu do Amsteru, která se zobrazovala jenom na Kiwi. Všude jinde byla za reálnou cenu asi 880 kč!.

Po zaplacení jsem čekal. A asi po půl hodině mi přišlo oznámení o technické chybě s instrukcemi na vrácení peněz. Dá se s tím něco dělat? Nebo prostě člověk musí mít štěstí, aby to přehlídli?

Díky za odpověď

0

Jo, tak na tohle jsem narazil přímo u Transavie (nebyl to Amsterdam!) a tam šlo normálně koupit s tím, že bys letenky dostal. Kiwi je zlodějna - nevyužívat. Každopádně s tím nic neuděláš, prodej neproběhl.

0 Citovat

No.. bylo i nebylo smiley nastal tam nějaký error, kdy se načetla jen cena letenky 2.62 € bez odletové taxy v Praze. Ale byla to nějaká prapodivná chyba, kterou jsem nedokázal znovu nasimulovat.

Kiwi si tu cenu natáhl robotem, který vykrádá obsah aerolinek a s tím pak pracuje. Jakmile si ty něco chceš koupit, robot se znovu zeptá na aktuální cenu - ta je samozřejmě už někde jinde.

0
2 reakce