Ahoj, poradí mi někdo, kdo má zkušenosti s cestováním po USA, jak se nejlépe koncem dubna přesunout ze San Diega do New Yorku? Případně kde cestu rezervovat? Děkuji .

Jak nejlépe ze San Diega do New Yorku

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

5 reakcí

Ahoj, poradí mi někdo, kdo má zkušenosti s cestováním po USA, jak se nejlépe koncem dubna přesunout ze San Diega do New Yorku? Případně kde cestu rezervovat? Děkuji

0

najlepsie ist asi letecky a booknut cez internet smiley pozri ponuky aj Spirit a Southwest na ich strankach, lebo tieto lowcosty sa nie vzdy zobrazuju pri vyhladavani v klasickych vyhladavacoch.

0 Citovat

Děkuji, právě jsem si říkal, že určitě budou nějaký tamní dopravci, které neznám a kteří nebudou klasickou cestou k nalezení smiley

0 Citovat

este skus pokombinovat, ak sa neponahlas do NYC, tak co som pozeral, tak napr. sa to da znizit pri tychto lowcostoch ak ides cez separatne letenky..tak ako bonus si tam das na den, dva nejaku inu americku destinaciu smiley

0 Citovat

Idealne pres Chicago - vetsinou pri lowcost akcich se daji sehnat skvele letenky ze zapadniho pobrezi smer Chicago (pod $100) - z Chicaga pak dojedes do NYC busem / vlakem smiley

0 Citovat

Díky za rady, určitě je využiji!

0
5 reakcí