Zdravím opět s dotazem na jednosměrnou letenku. Od wizzu je na pár termínu tahle cesta za 109 zl, což já považuju za bombu, i když mě (zatím) nějak Dubaj neláká a mám v Evropě stále co objevovat. Chci se vás proto zeptat, jestli se to vyplatí koupit, i když konkrétně po Dubaji tolik netoužím nebo je to zbytečný a tyhle akce se objevují každej rok. Jde taky o to, že zpět to stojí okolo 3000, takže ta cena stejně naroste, pokud bych tedy nečekal na něco výhodnějšího zpět a to je další otázka. Je možný, že když je ta jednosměrná letenka na květen teďka levná tam, že bude třeba za jeden dva měsíce zlevněná i zpět? Nebo se prostě z Dubaje za míň než 2500 nedá zpátky do Evropy dostat? Díky za odpovědi, Stewen P.S. jsem student, proto ta každá koruna  .

Katowice - Dubaj za 600. Co zpět?

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Zdravím opět s dotazem na jednosměrnou letenku.

Od wizzu je na pár termínu tahle cesta za 109 zl, což já považuju za bombu, i když mě (zatím) nějak Dubaj neláká a mám v Evropě stále co objevovat. Chci se vás proto zeptat, jestli se to vyplatí koupit, i když konkrétně po Dubaji tolik netoužím nebo je to zbytečný a tyhle akce se objevují každej rok.

Jde taky o to, že zpět to stojí okolo 3000, takže ta cena stejně naroste, pokud bych tedy nečekal na něco výhodnějšího zpět a to je další otázka.

Je možný, že když je ta jednosměrná letenka na květen teďka levná tam, že bude třeba za jeden dva měsíce zlevněná i zpět? Nebo se prostě z Dubaje za míň než 2500 nedá zpátky do Evropy dostat?

smiley smiley

Díky za odpovědi,
Stewen

P.S. jsem student, proto ta každá koruna smiley))

0

Využitelné maximálně v nějaké skládačce, jestli zpáteční letenka zlevní, to je otázka spíš pro Jolandu smiley

Určitou nápovědu ti může poskytnou historie ceny, kterou si můžeš zobrazit na Azairu

0 Citovat

Jo, děkuju. Já jsem si to myslel no. smiley

Ale ani jsem to nijak nemohl při hledání napojit. UAE a okolí -> Kamkoliv to nějak zajímavý lety neukázalo.

0 Citovat

Teoreticky sa dá naspäť letieť do Budapešte, aspoň pre ľudí zo Slovenska a Moravy je tam OK dostupnosť. No aj tam na letenku naspäť ukazuje najnižšiu cenu 90€ (-10 pre členov WDC je 80€ ale stále nič moc).
Inak kombinácia odletu/ príletu Budapešte + Katowice sa niekedy dá celkom dobre využiť, asi dva roky dozadu som tak letela koncom júna na letnú dovolenku na Cyprus za 800 kč tam aj späť.

0 Citovat

A ještě mi prosímvás vysvětlete, proč azair nezobrazuje lety Travel Service? V Matrixu mi to v tomhle konkrétním případě nabídlo let zpět za 2300, což je nižší než Wizz. Ale na azair se to nezobrazí.

0 Citovat

A prečo by mal? Azair nie je žiadny OTA.

0 Citovat

Ja nevěděl, že to je charter.

0 Citovat

Jasně, ukazoval, ukazuje a asi i ukazovat bude.

0 Citovat

Šlo by zkombinovat Katowice-Dubaj + s Cebu pac. Dubaj-Manila a zpět . Ještě v pátek byla Dubaj-Manila za 149AED .

0
8 reakcí