Jsem na plese, tak nemám moc prostor to řešit. Nějaké bližší infos? .

Co ta Austrálie z Belfastu?

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Jsem na plese, tak nemám moc prostor to řešit. Nějaké bližší infos?

0

expirovalo to..
slo i akl a chc...
jenže lastminute a bravofly...tj to je skoro jisté rušení

0 Citovat

ako napisal toMas, pri tej cene a pri tych predajcoch bolo podla mna zbytocne vstavat zo sedacky a vytahovat z penazenky platobnu kartu...

0 Citovat

Funguje to pořád a taky se přikláním k názoru mizivé pravděpodobnosti, že na lety za tyto ceny skutečně dojde.
Na druhou stranu připomenu loňskou chybovku z Berlína do Bangkoku s Air Serbia a Etihad za cca 4.500 Kč, nad kterou tady někteří ohrnovali nos jen z důvodu, že letenky byly chybně naceněné pouze přes Edreams, a jakej to byl vydařenej výlet.

0 Citovat

I tady na cestujlevne se dá booknout např. Edinburgh - Melbourne za 15,3 tis. s jedním přestupem, termín 22.3. - 12.4. smiley

0 Citovat

Tak špatné není EDI - BNE 4.5.- 15.5. za 251,- GPB, sice časy na pikaču, ale cena vítězí smiley

0 Citovat

Našel jsem i pěknou cenovku na Manchester - Kahului (Maui) za 14.972,- CZK, termín 22.2. - 8.3. 2017. Milý Ježíšku... smiley

0 Citovat

A přes co vám to jede? Já když se z Momonda dostanu na lastminute.com, tak mi to ty lety sice zobrazuje, ale když je chci rozkliknout, háže mi to nějakou hlášku "Unfortunately bla bla bla let není k dispozici."

0 Citovat

Skus Bravofly ( LastMinute mi vcera hadzalo to iste )

btw, netvrdim ze nie je sanca to preletiet, ale ta sanca je dost miziva ( aj ked vzdy zije smiley )...ale priznavam ze ak by sa "sekli" s cenou v C okolo 1-1,2k€, tak silno uvazujem smiley

0
8 reakcí