Dobrý večer, nemá někdo nějaký tip na levné vnitrostátní letenky v USA? Máme v plánu v květnu letět do NY a odtud pak do LV. Cena zpáteční letenky NY-LV se pohybuje kolem 7 tisíc, což vyjde skoro jako obousměrná letenka z Prahy do NY... Díky za tipy. .

Vnitrostátní letenky USA

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

4 reakce

Dobrý večer,

nemá někdo nějaký tip na levné vnitrostátní letenky v USA? Máme v plánu v květnu letět do NY a odtud pak do LV.
Cena zpáteční letenky NY-LV se pohybuje kolem 7 tisíc, což vyjde skoro jako obousměrná letenka z Prahy do NY...

Díky za tipy.

0

Vidím tam ještě s United Airlines pár termínů od 5 tisíc Kč, ale ono to úplně zadara nebude, protože ta trasa zase není o moc kratší než NY-Praha smiley zrovna u LV bych zkusil sehnat nějaký balíček od cestovky, různé výhodné balíčky letenka+hotel lze najít například na hotwire.com.

0 Citovat

Podívej se i po jednosměrných letenkách, já jsem takto loni koupil a byla to nejlevnější kombinace, tam AA, zpět Delta.

0 Citovat

Řeším teď podobnou situaci. Má smysl se zabývat místníma lowcostama (Southwest, Spirit, Frontier, ...) nebo to ve skutečnosti žádný rozdíl nebude? Nečekám, že koupím zpáteční letenku za pětikilo jako po Evropě, nicméně standardní přepravci na trase NYC-PDX nejsou zrovna z levného kraje (důvod chápu). Jednosměrné letenky vycházejí téměř identicky.

0 Citovat

Tak má, letěl jsem ORD-LAX se Spiritem za cca 1500,-

0
4 reakce