Flixbus nabízí jízdenky z Prahy a Plzně do německého Regensburgu a Mnichova. Př. ceny 19€ za směr Praha - Mnichov... .

FlixBus.de

Založil ve fóru Autobusová doprava

9 reakcí

Flixbus nabízí jízdenky z Prahy a Plzně do německého Regensburgu a Mnichova.

Př. ceny 19€ za směr Praha - Mnichov...

0

Na Grouponu naleznete slevový kupón pro jízdu s FlixBus.

25€ za 12€ nebo 35€ za 17€.
Platnost kupónu do 24.09.2014
http://www.groupon.de/deals/koeln/flixbus/26924927

0 Citovat

Lidl nabízí akci na jízdenky za 9.99€, dle toho co jsem rozluštil pro cesty do 30.09.2015, a to na všech německých trasách!

http://www.lidl.de/de/flixbus-gutschein/p175573-c11175

0 Citovat

Nová trasa Praha - Linz
https://www.flixbus.de/neue-strecken

0 Citovat

Flixbus vrací úroveň služeb zhruba o 10 let dozadu. Mizerný, spíše žádný palubní servis. Je to trochu lepší Karosa.

Navíc Flixbus nechce vracet peníze za storno jízdenky. Přestože vrátíte jízdenku před odjezdem spoje a ve lhůtě stanovené dopravcem ve smluvních přepravních podmínkách. Musíte se spokojit s kupóny, které je možno uplatnit na další služby dopravce. FlixBus na dotazy ohledně vrácení peněz reaguje pouze zasláním obecného popisu jak stornovat objednávku, ale ignoruje veškeré dotazy na formu vrácení.

Nejsem agitátor jiných dopravců, ale Flixbus je nyní pro mě až na posledním místě při vyhledání autobusové přepravy.



0 Citovat

wallaby napsal(a):

Flixbus vrací úroveň služeb zhruba o 10 let dozadu. Mizerný, spíše žádný palubní servis. Je to trochu lepší Karosa.

Navíc Flixbus nechce vracet peníze za storno jízdenky. Přestože vrátíte jízdenku před odjezdem spoje a ve lhůtě stanovené dopravcem ve smluvních přepravních podmínkách. Musíte se spokojit s kupóny, které je možno uplatnit na další služby dopravce. FlixBus na dotazy ohledně vrácení peněz reaguje pouze zasláním obecného popisu jak stornovat objednávku, ale ignoruje veškeré dotazy na formu vrácení.

Nejsem agitátor jiných dopravců, ale Flixbus je nyní pro mě až na posledním místě při vyhledání autobusové přepravy.



To je klasicky Flix ;) nastesti je dost alternativ, ja volim zlute autobusy :) 

0 Citovat

Já tedy jezdím busem minimálně preferuji pohodlí tedy vlak,ale pokud už jedu tak volím Flixbus oproti tomu žlutýmu dobytčáku,kde při mé výšce 198 cm brousím kolenama o sedačku před sebou tak u Flixbusu mám ještě rezervu toho místa je tam znatelně více navrch sedačka jde o pár čísel posunout i do uličky!

0 Citovat

Gratuluju... objevil si ameriku. Tvl nevim co bulis, ses proste jelito. Co ti brani... tady nebo kdekoliv jinde... napsat, ze prodas kupon od flixu se slevou x % (za x si dosad cislo podle uvazeni). Proste k tem jizdenkam pristupuj jako bys kupoval letenku na kterou uz nedostanes zpatky vubec nic pokud nekoupis flexy. Myslim, ze je to spis o pristupu nez o flixbusu jako takovem. Vic myslet, min zvanit

0 Citovat

Tak to máte šťastie, že si môžete vyberať autobusového dopravcu. Ja si vyberám podľa času odchodu a cieľa cesty. Okrem cesty na letisko do Viedne v denných hodinách sa málokedy stane, že si môžem vyberať aj podľa dopravcu.

Nič nie je dokonalé, flixbus má asi najmenej nepohodlné sedadlá zo všetkých stredoeuópskych dopravcov ale spoľahlivosť a služby úplne mizerné. Regiojet má pre normálne vysokého človeka sedadlá na dlhšie trasy úplne nevhodné, ale má zasa lepšie služby. 

Všetko sa prispôsobuje "socka cestovaniu", a teda komfort a vysokú kvalitu služieb vo verejnej dprave za "socka ceny" naozaj nemožno očakávať.

0 Citovat

hugonovak napsal(a):

Nič nie je dokonalé, flixbus má asi najmenej nepohodlné sedadlá zo všetkých stredoeuópskych dopravcov ale spoľahlivosť a služby úplne mizerné. 

Tak problém Flixbusu je právě ten, že to není dopravce, resp. jezdí pro něj dopravců mnoho a bohužel každý má (zatím) jiné sedačky. Zažil jsem z ČR Flixbus pohodlný s hodně místem, stejně jako sardinkárnu á la Wizz Air. To je za mě největší problém zelených - člověk nikdy neví, co ho potká.

0
9 reakcí