Zdravim, potreboval bych se dostat z letiste na Salford Quays (kousek od centra). Koukal jsem na web, ale nejak moc chytry z toho nejsem. Na letiste jezdi tramvajka a ta me doveze az do mesta? Nebo musim vlakem na Piccadily a pak tramvajkou? Diky moc za pomoc. .

Manchester (MAN)

Založil ve fóru Letiště

3 reakce

Zdravim,
potreboval bych se dostat z letiste na Salford Quays (kousek od centra). Koukal jsem na web, ale nejak moc chytry z toho nejsem. Na letiste jezdi tramvajka a ta me doveze az do mesta? Nebo musim vlakem na Piccadily a pak tramvajkou?

Diky moc za pomoc.

0

Měla by tam jezdit tramka http://urbanrail.net/eu/uk/man/manchester-map.htm

0 Citovat

přesně tak, vylezeš z příletové haly a uvidíš veliký tubus, a ním se dostaneš do haly kde jezdí vlaky, metrolink - tramvaj a jsou tam zastávky national expresu. Na peroně metrolinku si v automatu koupíš lístek a jedeš. Na Salford Quays se dostaneš s přestupem. Asi nejlíp bude jet metrolinkem na Cornbrook, to je taková křižovatka metrolinku a tam přestoupíš na metrolink směr MediaCity UK nebo ECCLES. Salford Quays poznáš, je tam spousta jezírek, zátok, nádherná lokalita. Jedeš na fotbal na Man Utd? smiley Se Salfordu na Old Trafford je to kousek pěšky. Nemáte tip na levné ubytování v centru Manchesteru? 2 lůžkový pokoj se sprchou aby to byl smiley Díky

0 Citovat

Diky moc za rady.
Nejedu primarne do MAN, mam jen prestup dalsi den, tak spojuju vylet s prohlidkou mesta. V SQ mam buknuty hotel, proto jsem se ptal smiley

0
3 reakce