cestujlevne.com

SXF - Berlin Schönefeld

Letiště v Německu - Frankfurt, Mnichov, Berlín, Düsseldorf, Lipsko, Memmingem atd.

Re: SXF - Berlin Schönefeld

Příspěvekod kubincak » 01 lis 2016 23:25

tonic píše:co ti ja viem, tiez by sa mi nechcelo parkovat tyzden so slovenskymi znackami niekde pri OC Šestka pri PRG:) SXF parking cez parkvia tam stoji 45 euro na 9 dni, co mi pri viacerich ludoch nepride az take strasne. Treba si uvedomit ze P+R su stavane na jednodnove pouzitie.

tak na šestce bych se zrovna nebál to nechat delší dobu..nebo máš nějakou zkušenost konkrétní? :)
kubincak

Příspěvekod tonic » 01 lis 2016 23:35

To len priklad parkoviska "mimo civilizacie" :D
Obrázek
tonic

Příspěvekod PAiNther » 02 pro 2016 15:14

Ahoj, jsme už zpět v CZ. Auto parkovalo 9 dní ve vilové čtvrti u zastávky Altglienicke, což je 2 stanice S-Bahnou od letiště (myslím linka S45 a S9 nebo tak nějak). Žádný problém. Jízdenka na dopravu jedním směrem stála nějak 3E a přes den vlaky jezdí každých 10 minut, lístek koupíte v automatu na zastávce mincemi nebo platebkou. Prakticky v celém Berlíně jde parkovat bezplatně a bez omezení, tak mi přijde zbytečný luxus za to platit...
Takže za mě můžu doporučit neofiko parkování.
PAiNther

Příspěvekod kopecky » 01 led 2017 19:49

Ahoj, přemýšlím o jarním letu za teplem, možná z Berlína, a chci se zeptat zkušenějších - jak to děláte, když letíte z Berlína a jedete do něj z Prahy pomocí MHD? Kolik hodin si dáváte časovou rezervu? Jedete vlakem nebo autobusem? Nebo dokonce o noc dopředu?

Přeci jen je to delší trasa a na hranicích a dálnici se může udát hodně věcí. Např. v autobuse do Mnichova mě posledně zdrželi pohraničníci kvůli nějakému Rusovi s propadlým pasem asi o hodinu.
Blog Michal na cestách: Zážitky z Anglie, Irska, Thajska, Japonska, Dubaje a další míst. Brzy i z Maroka.

Bonus 50 Kč navíc do VratnýchPeněz.cz + 3% z každé rezervace na Booking.com!
kopecky

Příspěvekod Tomnacestach » 12 led 2017 06:38

Ahoj, píšu aktuální info ohledně parkování i na delší dobu u SXF zdarma :)

vyzkoušel jsem již 2x Hans-Grade-Alle jak u hotelu Holiday Inn tak i trochu dál u dálnice či autokina, kde je to zase kousek na podchod pod železnicí. Cesta cca 5-10 min pěšky. U hotelu stojí dost aut, je zde normální parkoviště a hlavně bez cedulí a zdarma. Zahraničních SPZ zde bylo dost, od hotelu projdete zástavbou a menším dvorem(náměstím) mezi domky a hned uvidíte lávku přes železnici a poté podél silnice k letišti. Cesta od hotelu cca 15 min pěšky.

Za mě doporučuji. S autem vše OK :)
Tomnacestach

Předchozí

Zpět na Německo