Dobry den, potreboval bych poradit, jak se z Ceske Republiky (konkretne Olomouc) dostat co nejlevneji na letiste Weeze (u Ryanair oznacovan jako Dusseldorf (Weeze)) v Nemecku. Je mi jedno, jaky dopravni prostredek poradite, muze byt i jejich kombinace. Jde mi primarne o nizkou cenu. Diky moc .

Letiště Weeze - doprava

Založil(a) ve fóru Letiště

9 reakcí

Dobry den,

potreboval bych poradit, jak se z Ceske Republiky (konkretne Olomouc) dostat co nejlevneji na letiste Weeze (u Ryanair oznacovan jako Dusseldorf (Weeze)) v Nemecku. Je mi jedno, jaky dopravni prostredek poradite, muze byt i jejich kombinace. Jde mi primarne o nizkou cenu.

Diky moc

0

Z Prahy jede do Düsseldorfu linka Student Agency (Praha – Amsterdam). Stojí 950 Kč (tarif first minute) nebo 1600 Kč (tarif flexi). Bus přijíždí na hlavní nádraží v Düsseldorfu, odkud jezdí bus na letiště Weeze (cena 14 EUR). Všechno to jsou jednosměrné ceny. Na letiště Weeze jezdí busy i z Venlo a Eindhovenu, které jsou taky na trase té linky Student Agency, ale jsou dražší než z Düsseldorfu.

Pokud se ti nechce takhle dlouhou trasu jet busem, můžeš zkusit letenku Brno – Eindhoven s Wizzem a následně busem z centra Eindhovenu na letiště Weeze. Ale záleží samozřejmě na termínu, zavazadlech a ceně letenky v daném termínu.

0 Citovat

Supervyhodna ani ne, ale snazim se nejak levne dostat do Lappeenranty (Finsko) a tam skoro nic neleti (Lital tam Airbaltic, ale ted uz mi to nenachazi letenky, tak nevim co se deje). Z Weeze se da letet od 20Eur (s Ryanair) s prirucnim zavazadlem, coz mi staci.

Jina moznost je letet do Helsinek, jenze ta cesta taky neni nejlevnejsi a vlak do Lappeenranty a zpet vyjde na cca 2000Kc (leda mit stesti a chytit akci na vlaky).

Jinak dekuju za radu se student agency. Uz jsem na to narazil, ale aspon se mi potvrdilo, ze levnejsi uz to nejspis nepujde:-)

0 Citovat

Z Prahy mě ještě napadl Germanwings do Düsseldorfu, zpátečka cca 1.800 Kč. Jestli jsi od Olomouce, možná by se dalo přemýšlet o odletu z Polska nebo klidněz Prahy, samozřejmě s přestupy.

0 Citovat

Ahojte, potrebovala by som poradiť ako sa čo najjednoduchšie dostať zo Slovenska na letisko Weeze? Lieta sa tam z okolitých letísk /Bratislava, Viedeň, Budapešť, .../?

0 Citovat

Len na víkdend. a to 25.7.2014 priletiet do Weeze a a 27.7.2014 odlet z Weeze alebo víkend 8.8.2014 prílet do Weeze a 10.8.2014 odlet z Weeze

0 Citovat

len do Weeze a naspať na Slovensko

0 Citovat

Chodí priamo z letiska v Dusseldorfe autobus do Weeze?

0 Citovat

Podivej se na stranky letiste. Mas tam vypsana vsechna mozna spojeni - http://www.airport-weeze.de/en

0 Citovat

Jinak z Eindhovenu jezdi vlak do Venray a to je co by kamenem dohodil do Weeze. Pokud by te nekdo mohl vyzvednout ve Venray, tak by jsi to mela super. Vlak z Eindhovenu jezdi kazdou pul hodinu s jednim prestupem a jizdenka stoji cca 13 eur one way.



Opacnym smerem je to to samy.

Tady jsou priklady vlaku z Dus letiste do Weeze. Jezdi to casto, cenu nevim, ale pocitej tak do 15 eur one way.

0
9 reakcí