Aktuální kód na slevu 300 Kč v rámci 1. jízdy zní CESTUJLEVNE UBER je nová taxi služba o které již pražští jistě slyšeli. Na jízdu zdarma můžete dosáhnout při uplatnění slevových kódů nejen v rámci Prahy. Kód na 200 Kč: uber200czk (pro Prahu) Kód na 30 zlotých: wawlaunch (pro Varšavu) Kód na 30 šekelů: tlvtaxilaunch14 (pro Tel Aviv) Registrace skrz mobilní app nebo na webu uber.com .

UBER - promo kód na taxi nejen v Praze

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

Aktuální kód na slevu 300 Kč v rámci 1. jízdy zní CESTUJLEVNE

UBER je nová taxi služba o které již pražští jistě slyšeli. Na jízdu zdarma můžete dosáhnout při uplatnění slevových kódů nejen v rámci Prahy.

Kód na 200 Kč: uber200czk (pro Prahu)
Kód na 30 zlotých: wawlaunch (pro Varšavu)
Kód na 30 šekelů: tlvtaxilaunch14 (pro Tel Aviv)

Registrace skrz mobilní app nebo na webu uber.com

0

Nový kód na 400 Kč - CESTUJLEVNE smiley

0 Citovat

jen pro upřesnění promokód je potřeba zadat JEDUVOLIT , bez toho vykřičníku .

0 Citovat

Uber mi nyní zaslal VIP kód na 500 Kč.
VIPPRAHAU361W
Platí na první jízdu, do konce ledna s neomezeným počtem využití.

0 Citovat

promokod na částku 200 Kč na Uber: l0k47 (v kódu je nula, nikoli písmeno o)

0 Citovat

roamlikehome kod na 25$ platny pouze v Kanade do 31.3.2015

0 Citovat

Pokud nekdo miri v Unoru do Bangkoku

20% discount kod= BKKEARLYBIRD je mozne pouzit pouze mezi 5:30 - 10am a pouze Pondeli - Patek

0 Citovat

Uber do konce měsíce zvýšil odměny a bonus pro nové zákazníky, takže při použití promo kodu "uber-penizeonline" získáte za registraci 300 Kč slevu na první jízdu, pokud by cena první jízdy byla třeba jen 260 Kč, tak neplatíte vůbec nic. V případě, že cena první jízdy bude třeba 340 Kč, tak jen z karty doplatíte 40 Kč.

0 Citovat

Nově jsem se zaregistroval na Uber, je teď nějaký slevový kod v Indonésii, konkrétně na Bali?Nebo aspoň platí pořád za novou registraci promo kod "uber-penizeonline" A když, už jsem se zaregistroval, tak stačí zadat promo kod, při objednání?Díky Dejv

0 Citovat

Ahoj,

o kodu do indonésie nevím, každopádně pravděpodobně by ti stejně nejspíš nefungoval. Přípisují slevy dle zadané země, já když měl omylem nastavené USA a získal odměny za doporučení nových uživatelů, tak mi to připsalo 20 dolarů a jen na použití v USA, pak přenastaveno na čr a už to připisovalo jízdy zdarma v korunách a využití jen v čr. Jinak uber-penizeonline dává nyní už jen 200 kč a platí jen v čr, uber to snížil, předtím to byla jen dočasná akce na 300

0 Citovat

Uber na Bali, kde je taxi za 50 Kč ? smiley zbytečné!

0 Citovat

To jo kdyby to bylo kousek neřeším smiley Právě, že se chystáme z letiště rovnou do Amedu, je to nějakých 100km.Takže i s cenami na Bali, to bude stát min. 850Kč.Tak by bylo dobré minimalizovat výdaje smiley

0 Citovat

Ahoj, nacpu se vám sem s dotazem na Uber smiley V Praze obvykle taxíka nepoužívám, ale teď se přesouvám ze zahraničí a potáhnu obrovské množství věcí, takže by se mi celkem hodilo vzít si z letiště Uber. Appku jsem stáhla, kód CESTUJLEVNE použiju, jen se chci zeptat, máte zkušenosti s cestou z letiště? Četla jsem tady, že na letiště OK, z letiště obvykle ne, na druhou stranu to bylo rok a půl staré info - nevíte někdo, zda se od té doby Uber v ČR trochu nerozšířil, že by nebyl problém vzít si auto z letiště? Dík smiley

0 Citovat

Super, díky moc, Dave! Jinak ještě technická, účet, který jsem tam zadala, v této chvíli obsahuje 22 haléřů, není problém zaplatit jinou kartou než tou, kterou mám zadanou, že? Těch 300 Kč z CESTUJLEVNE se mi i tak odečte? Zadávat další kartu se mi teď z letiště přidávat nechce, jedině kdyby to jinak nešlo smiley A může si člověk vybrat, jestli POP nebo BLACK? Protože POP mi bohatě stačí smiley

0 Citovat

žádnej kod na +300 nefunguj jen 200?

0 Citovat

Myslím, že ten kód od CL platil len do konca roka 2015, ale nie som si istá. Potom sa môžeš cez niekoho odkaz zaregistrovať a dostaneš tých 200Kč.

0 Citovat

T-mobile ma kod na 500, kod je 5KILO, ale bude asi koncit ted v lednu.

0 Citovat

Víte někdo prosím o promo kódu v Thajsku a Indonésii? Díky

0 Citovat

Promo kód pro ČR je na tento rok CESTUJ2016, podmínky se zhoršily - sleva jen 200 Kč :/

0 Citovat

bude mi stacit kod CESTUJ2016 z hlavniho nadrazi Praha do Best western Amedia Praha ,Turkova 2318/5a....dakujem

0 Citovat

V aplikaci máš odhad ceny

0 Citovat

Aktuálně nejlepší bonus pro UBER : 400 kč
Promo kod : uberPoOpo548
https://www.uber.com/invite/uberPoOpo548

0 Citovat

Do 20.8.2016 je platný promokód GM6JV6QNUE na první jízdu za 400.- Kč, stačí instalovat mobilní aplikaci a zadat kód.

0 Citovat

Trosku z jineho soudku, ale sezenu v pondeli o pulnoci taxi s Liftago z Ruzyne do centra? Nevim, jak moc jsou uber ci liftago rozsirene, tak se ptam.. Diky

0 Citovat

to ti neviem osobne povedat, ale teda ak idem do neznameho mesta z pohladu tychto sluzieb, ja zvycajne dopredu pozriem o predpokladanom case cez appku, ci sa tam neajke taxiky v tej dobe nachadzaju. Teraz my napr v okoli Ruzyne ukazuje 24 taxikov cez Liftago, tak to pozri dnes okolo polnoci a budes mat aspon nejaku predstavu. Ale teda predpokladam, ze tam sa urcite nieco najde.

0