Ahoj, mám dovolenou 31.5. - 12.6. a chtěli jsme letět na Madeiru a po cestě tam nebo zpátky strávit nejméně 3 dny v Lisabonu, ale nedaří se mi najít žádné aspoň trochu rozumné ceny. Odlety z Prahy, Brna, Bratislavy, Vídně. Moc díky. .

Madeira + Lisabon

Založila ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Ahoj,
mám dovolenou 31.5. - 12.6. a chtěli jsme letět na Madeiru a po cestě tam nebo zpátky strávit nejméně 3 dny v Lisabonu, ale nedaří se mi najít žádné aspoň trochu rozumné ceny. Odlety z Prahy, Brna, Bratislavy, Vídně. Moc díky.

0

Co takhle z Mnichova i s návštěvou krásného Porta? 396 euro pro dva, tj. cca 5.400 Kč/os. Žádné komplikované přestupy smiley Jen příruční zavazadlo!



0 Citovat

Děkuju moc, Mnichov je z jižní Moravy hodně z ruky, zbytečná cesta v omezených 12 dnech dovolené, ale v nouzi nad tím zkusím uvažovat. Porto je prima, ale díky cestě přes něj zbývá na Madeiru prakticky jen 5 dní a to už se skoro ani nevyplatí. Zkusím hledat dál, ale vzhledem k tomu, jak absolutní jsem začátečník, si nedávám moc šance. Potřebovala bych ještě poradit: můžu mít letenku do Funchalu s přestupem v Lisabonu, kde ten přestup trvá 3-4 dny (potřebuju tam být cca 3 dny), nebo to musím koupit jako dva samostatné lety? Funguje letecká doprava na stejném principu, jako třeba jako vlaková, tj. že cesta koupená na celou trasu najednou je vždycky levnější, než stejná trasa koupená ve dvou úsecích? Jak se to potom dělá při kupování letenky? Kupuju celou trasu z A do B a jenom vypíšu, které lety použiju a bude to na jedné letence i když celá ta cesta bude trvat třeba 5 dní? Stejně se mi nedaří nic najít a navíc z toho mám docela strach, nikdy jsem samostatně letadlem necestovala, natož abych ten let zařizovala, takže v tom pěkně plavu.

0 Citovat

Máš moc přesné cestovní data, z cesty chceš vyrazit co nejvíce (každých pár hodin cesty je škoda...). Z takovým přístupem se většinou zalevno letět nedá.

Z JM bych zařadil ještě letiště v Budapešti:
aby se neplýtvalo časem, tak 31.5. v 6 ráno z BUD letí AirBerlin, cca 3hod přestup v Berlíně, 14:20 na Madeiře. Cena této letenky cca 4200Kč

Zpáteční cestu je třeba do Vídně, oba lety koupené na jedné letence od TAP. Odlet z Madeiry 9.6. (možnost volby z asi 6ti časů během celého dne), potom odlet z Lisabonu 12.6. ráno. Cena těchto dvou letenek dohromady řádově 9600Kč. Na zpáteční cestě to jsou přímé lety.

Celková cena (13800Kč) není nejnižší - reflektuje vysoké požadavky... A nebo levněji tak nějak jak psal Lucx smiley

0 Citovat

Ak by ste potrebovali poradit ohladom pobytu na madeiru,kludne napiste na rachelbanik@gmail.com.zijeme tu uz skoro 2 roky.

0 Citovat

Ahoj, já letím večer 6.5 z Prahy TAP s přestupem v Lisabonu(nocování přes noc na letišti) a ráno pokračujeme na Madeiru. Zpět letíme s Easyjet pouze do Lisabonu kde zůstáváme 3 dny a potom zpět z Lisabonu do Prahy opět Tap. Tak to zkus taky tak nakombinovat. Cenově nás to vyšlo cca 17 tis za 2 osoby i s dokoupením 1 kufru s Easyjet. Letenky Tap jsme kupovali najednou, kdybys je kupoval zvlášť poskočí cena o další poplatky.

0 Citovat

5 dni na Madeiru mi pride OK...myslim ze sa to vzdy oplati:)

0 Citovat

Marku, skoro totéž jsem našla taky, jen cena mi vyšla o trošku výš, než tobě. Nad EasyJetem jsem trochu zaváhala, batohy se nám určitě do jejich palubních rozměrů nevejdou, kolik stálo to dokoupení zavazadla? Zatím jsem si to nestihla najít. Jak můžu koupit letenky od TAP naráz? Problém je, že jsem nikdy letenky nekupovala, ale - z nabídky letu se proklikneš do rezervace, takže rezervuješ jen ten jeden konkrétní let. Jak k tomu přidat ještě další let s jiným datem? A stejně tak nevím, jak objednat letenky pro víc lidí naráz - jde to vůbec? V rezervaci je jeden let, jedno jméno, pojištění ano/ne, nazdar... potvrzení přijde na mail.

0 Citovat

Lucx, píšeš, že aby byly všecky lety na jedné letence, je třeba počítat s vyšší cenou. Ptala jsem se na to, protože Mark psal, že kupovali všecky lety od TAP najednou a proto měli nižší cenu, nebo aspoň jsem to tak pochopila.

0
8 reakcí