Ahoj, potřebovala bych poradit - sháním letenky kamkoli po Evropě, ideálně termín okolo 13. 8. jeden den tam, druhý den zpátky. Opravdu pouze za účelem nacpeme nicnetušící nevěstu do letadla, dáme pár drinků (Londýn, Miláno, Krakov...dosaď cokoli) a hurá domů. Cena ideálně do 1 000,- na hlavu. Můžete mi prosím poradit? V hledání levných letenek jsem naprostý začátečník. Odlet ideál Praha. Moc díky za ochotu, snad se dílo podaří  .

Rozlučka se svobodou - Evropa kamkoli

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

12 reakcí

Ahoj, potřebovala bych poradit - sháním letenky kamkoli po Evropě, ideálně termín okolo 13. 8. jeden den tam, druhý den zpátky. Opravdu pouze za účelem nacpeme nicnetušící nevěstu do letadla, dáme pár drinků (Londýn, Miláno, Krakov...dosaď cokoli) a hurá domů. Cena ideálně do 1 000,- na hlavu. Můžete mi prosím poradit? V hledání levných letenek jsem naprostý začátečník. Odlet ideál Praha. Moc díky za ochotu, snad se dílo podaří smiley

0

Praha - Brusel, 13.8. tam, 14.8. spat, cca 1400 CZK cez Ryanair

0 Citovat

Docela by mě zajímala reakce ženicha, až před svatební nocí zjistí, že má nastávající v Bruselu... jestli to teda zjistí... Dost odvážný plán. Nebylo by lepší unést ji do nějaké bližší hospody?

0 Citovat

to nie je unos nevesty v den svadby, ale o klasicku "hen party"

0 Citovat

Přesně tak, únos nevěsty a rozlučka se svobodou jsou dvě úplně jiné věci smiley Rozlučka bude 3 týdny před svatbou a předpokládám, že i kdyby to byla mega párty, tak do svatební noci se vrátit stihneme smiley

0 Citovat

inak je mi jasne, ze letecky to ma vacsi styl, ale ani napr. vlakom do Berlina na party nemusi byt zle. Urcite mi Berlin pride na takuto akciu lepsi ako predrazeny a uzkoprsy Brusel smiley

0 Citovat

Ona i třeba Bratislava je město, která na jednu z mála věcí na co je dobrá, je na hospody a párty v poměru cena/výkon smiley

0 Citovat

To nemyslíš vážně, že ne? Chceš mi tvrdit, že pokud půjdeš někam pít do Prahy do centra, tak to bude levnější než v Bratislavě? smiley Respktive ceny teda budou velmi podobný, ale určitě tam nebude zásadní rozdíl.

0 Citovat

No nevim. Kolik Vás bude? 1400 za zpátečku Brusel, kde opravdu ty panáky asi nebudou nejlevnější, dále asi bude potřeba ubytování, bo rozpaření do letadla nejspíš nepůjdete, navíc za těch 1400 Kč budou čtyři, pět letenek... volil bych spíš něco do Německa vlakem s můžete pít už ve vlaku smiley

0 Citovat

Německo souhlas...Bude to mít i nádech exotiky, trocha toho Turecka, Afgánistánu, Iráku, Albánie, černé Afriky apod. Bude to jak cesta kolem Země za 48 h smiley Welcome in GerMoney.

0 Citovat

Zrovna při rozlučce se svobodou asi nebudeš kupovat šaty, řešit nájem nebo chodit na nákupy do obchodu - numbeo je srovnání nákladů na život v dané lokalitě nebo její návštěva jako turista. Asi jediný co tě bude zajímat z těch položek je pivo a jídlo, který stojí v Praze i Bratislavě prakticky to samý, stejně tak jako další alkohol, není v tom žádnej zásadní rozdíl.

0 Citovat

tak to ano, ja som skor reagoval na tu 4. cenovu smiley (aj ta je myslim drahsia v BA ako v Prahe smiley)

0 Citovat

Mám vlastní zkušenost jinou, co se týče argumentů Numbeem, tak se koukni třeba na nomadlist, kde je to přesně opačně, takže to bych úplně nebral jako bernou minci a ostatní uživatelé, myslíš toho jednoho? smiley
Takže Ty si klidně dál mysli, že Praha je levnější, já si budu dál myslet, že to vyjde zhruba nastejno a tím bych to uzavřel.
Zítra tam jedu, tak se budu mít možnost přesvědčit a třeba budu překvapen, že se tam něco za 2 roky změnilo nebo taky ne.

0
12 reakcí