Ahojte, byl jsem na operace ramene a mam tam ted draty atd atd, v kvetnu to maji vytahnout ale v dubnu chceme do Abu Dhabi, ma nekdo zkusenost co je potreba si pripravit na skener a dalsi kontroly? Je potreba si nechat vystavit zpravu od doktora v anglictine + si vzit rentgen pred / po zakroku atd? Je mi jasny, ze asi budu pipat ale aby az jim to ukazu na rameni se nedivili ze tam mam jizvu a tim nezacal nejaky kolobeh  .

Operace ramene - dráty - je potřeba potvrzení od lékaře?

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

5 reakcí

Ahojte, byl jsem na operace ramene a mam tam ted draty atd atd, v kvetnu to maji vytahnout ale v dubnu chceme do Abu Dhabi, ma nekdo zkusenost co je potreba si pripravit na skener a dalsi kontroly?

Je potreba si nechat vystavit zpravu od doktora v anglictine + si vzit rentgen pred / po zakroku atd?

Je mi jasny, ze asi budu pipat ale aby az jim to ukazu na rameni se nedivili ze tam mam jizvu a tim nezacal nejaky kolobeh smiley

Dik za info

0

Nic neřeš, mám v holenní kosti titanovou tyčku 390 x 5 mm a nějaké šrouby a pípal jsem akorát na Heathrow a v Lutonu. Sekuriťák na LHR se mě sám ptal, jestli je to operace. Pak jsem několikrát procházel tělesným skenerem, taktéž bez povšimnutí.

0 Citovat

ahoj, oki jenze mozna bych se jen bal,ze mam "cerstvou" jizvu nerad bych poslal moji milou do emiratu sam na tydenni relaxaci smiley

dik

0 Citovat

Jako že jsi si do sebe nechal zašít nůž nebo flintu, kterou pak během letu z ruky vytáhneš? Myslím, že sekuriťáci viděli už zajímavější věci než je čerstvá jizva.
Maximálně někde budeš pípat, tak tě ohmatají a jeto. Teď jsem na nějakém letišti zažil rám, na kterém pípalo 9 z 10ti lidí, i když nic kovového u sebe neměli.

0 Citovat

Ahoj,
mám docela netradiční dotaz. smiley Po složité zlomenině, mám v ruce nějaké dráty a ocelové destičky. Chci se zeptat jestli to může představovat nějaký problém při kontrolách na letišti? Konkrétně třeba, zda budu pípat při každém průchodu kontrolního rámu, popřípadě jestli musím mít o tomto nějaké lékařské potvrzení.
Děkuji za případné zkušenosti a postřehy.

0 Citovat

Moja hromada kovu, ktorú mám v nohe, nepípa. Potvrdenie nenosím.

0
5 reakcí