nainstalováním aplikace Hotel Tonight (platí pro Android a iOS) získáte za registraci 20 euro. Spusťte aplikaci a registrujte se vyplněním e-mailu a zadejte promo kod LKACIRKOVA. Po registraci klikněte na Credits, Redeem a promo code a použijte ještě promo kód BOOKEUROPE a dostanete dalších 20 € (pokud Credits nevidíte, klikněte vlevo nahoře párkrát na ikonku postele) – pokud vám nefunguje tento kód, zkuste kód TONIGHT. Tímto získáte 40 euro s platností na 1 rok. Můžete pozvat přátele. Hotel musíte rezervovat vždy v den příjezdu. .

Hotel Tonight - kódy, zkušenosti

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

nainstalováním aplikace Hotel Tonight (platí pro Android a iOS) získáte za registraci 20 euro. Spusťte aplikaci a registrujte se vyplněním e-mailu a zadejte promo kod LKACIRKOVA. Po registraci klikněte na Credits, Redeem a promo code a použijte ještě promo kód BOOKEUROPE a dostanete dalších 20 € (pokud Credits nevidíte, klikněte vlevo nahoře párkrát na ikonku postele) – pokud vám nefunguje tento kód, zkuste kód TONIGHT. Tímto získáte 40 euro s platností na 1 rok. Můžete pozvat přátele. Hotel musíte rezervovat vždy v den příjezdu.

0

Díky za informaci, podělím se o to s ostatními smiley

0 Citovat

Kdyby chtel nekdo misto 40 euro celych 180 euro, tak doporucuju link niz s navodem:

http://www.holidaypirates.com/accommoda ... s-possible

Jinak bohuzel vzhledem k lokacim kde HotelTonight pusobi - to napr. ja urcite nepouziju, protoze urcite nepoletim do USA s tim, ze si booknu nejaky hotel az po priletu.. Na to nejsem dost velky dobrodruh.

Jinak aplikace podporuje hotely v techto lokalitach:
UK, Irsko, Francie, Spanelsko, Italie, Belgie, Nemecko, Svycarsko, Holandsko, USA a Mexico

Jednu dobu sem dost sjizdel JetSetter (neco podobneho) ale nakonec se mi nejvic na nakupy vyplatilo:

1. trivago.com (sledovat alespon nekolik mesicu pred odletem a mit trochu prehled kolik to kde stoji aby clovek nasel nejakou pecku)
2. kdyz si potvrdim nejaky trip tak si ho hned hodim na bookings.com do oblibenych a necham si posilat mailem notifikace o zajimavych akcich
3. kupuju hotely pres hotwire.com - je to obdoba priceline, akorat neni nutne bidovat, ale zobrazi se tam podle lokality pocet hvezdicek, hodnoceni a cena - takze clovek nevi predem co kupuje - me se uz nekolikrat opravdu vyplatilo (napr. Club Quarters na Manhattanu za 130 USD minuly rok !)

0 Citovat

Symbolické 1€ za promo kód GETLUCKY smiley

0 Citovat

Bohuzel uz zadny kod nefunguje,ale pokud chce nekdo 20 euro tak kod PFILIPEK pripise bez problemu . Pri registraci nebo pro toho kdo zadny kod nepouzil.

0 Citovat

Ahoj,
Měl bych dotaz. Podařilo se mi vytvořit 3 účty na Hotel Tonight na své jméno s 40Euro kreditem. Rád bych je využil v dubnu při cestování po USA. Chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s tím, že by platbu z více účtů, které byly registrovány na jedno jméno (jedna billing adress kreditní nebo debetní karty) zamítli? Pro jistotu zkusím použít pro každý účet platbu jinou kreditkou (všechny ale na mé jméno). Díky moc za radu.
Jirka

0 Citovat

Jméno není nic, co by prokázalo totožnost jedince smiley

0 Citovat

Ahoj, musí se shodovat registrační jméno se jménem na kreditní kartě? Díky

0 Citovat

Nový kód: STAYTONIGHT - 20€ smiley

0 Citovat

Dalších 40€ extra výměnou za kód APRIL smiley

0 Citovat

APRIL mi nefunguje preco?dnes som si stiahol appku a nic,diky

0 Citovat

Pravděpodobně tam byl limit na počet uplatnění - zkus zítra, mívají to vždy na den.

0 Citovat

tady se rozdavají kredity jak na běžícím páse. další kod ITALIA na 40€

0 Citovat

Muzu se zeptat, kde jsi ten kód našel?

0 Citovat

tak aktuální zajímavá zpráva, odpoledne jsem se registroval jen přes afil (můžete použít můj TVLASAK) a další kody již asi byly expirované (ITALIA a podobné, nic víc než těch 20 za afil jsem nezískal) a teď večer koukám na mail a přišel email s předmětem "Hey (and $30!) from HotelTonight" a v emailu naleznete kod a připsalo mi to 25 euro


tady je vidět, že nám to HT prostě cpe a chce, abychom kreditu měli dostatek smiley

0 Citovat

tomasvlasak > s jakym kodem se ti to povedlo prosimte? APRIL? díky za odpověď

0 Citovat

tak jsem se zaregistroval a kod za 20 E je k dispozici: BKUBART Zdar HT

0 Citovat

Ja mam HT ucet uz od pocatku a vzdycku jsem zkousel, hned potom co je Cestujlevne hodil na fb, davat do mobilu, ale vzdycky mi to hodilo error ze "no double dipping", i kdyz na nove zalozenych uctech ten kod treba jeste fungoval, mel s tim problem jeste nekdo?

0 Citovat

Mám otázku, jsem v Kyjevě a poletím do Budapeště, nutně potřebuji hotel, mam dostatek kreditů, ale nejde mi dokončit rezervace v aplikaci se ti zastaví na kroku "one more thing!" a pak to spadne, nevíte v čem je chyba? Diky za jakékoliv rady...

0 Citovat

Btw prevecirem jsem byl v pentahotelu v Praze za 49 eur, a zatim me to ubytovani nestalo ani korunu, jen cekam jestli si z karty nestrhnou nejakou city tax, jak to vyhrozovalo pri rezervaci.

0 Citovat

City tax se platí přímo v hotelu - pokud nějaká je. Není možné, aby se zaúčtovala transakce o které nebudeš vědět smiley

0 Citovat

Cool smiley ja vim ze to tam neco o tom psalo pri rezervaci, ale moc jsem to nevnimal. smiley

0 Citovat

Někdo kdo ještě nevyužil appku a vyzkouší kód APRILCHALLENGE ? smiley

0 Citovat

Včera testoval,pripise 20 euro pro novy ucet .

0 Citovat

Úplně nový, nebo dalších 20€ k původním 20€?

0