30$ sleva, zadny kupon neni treba sleva se odecte automaticky u 4 hvezd hotelu. Nabidka neplati u standard nabidky hotelu ale pouze u Hot Rate Hotel!!! Neni zadny minimum... tzn. lze bookovat i jednu noc za par $ Co sem hledal tak treba v Thajsku je to nepouzitelny, ale tak treba se Vam podari najit neco za babku  .

hotwire.com 30$ pouze u nabidky Hot Rate hotel **** do 2.3

Založil ve fóru Tipy na ubytování

30$ sleva, zadny kupon neni treba sleva se odecte automaticky u 4 hvezd hotelu. Nabidka neplati u standard nabidky hotelu ale pouze u Hot Rate Hotel!!! Neni zadny minimum... tzn. lze bookovat i jednu noc za par $

Co sem hledal tak treba v Thajsku je to nepouzitelny, ale tak treba se Vam podari najit neco za babku smiley

0

Dával jsem to o pár minut dřív s odkazem na svůj web

automaticky bych řekl, že to není, musí se přijít přes nějaký odkaz slevového portálu cizího

0 Citovat

mne to vobec nefunguje a to som skúsil aj presne to čo tu screenoval twik

0 Citovat

Funguje, zrovna zakoupen hotel v Egyptě. Díky.

0 Citovat

Prave udelan booking Praha- muzeum Area za 6.7$ vcetne snidane a dava to hotel Three Crowns Hotel.

0 Citovat

Tak jsem kupoval prahu a mám hotel Leger (nové město area) (trivago na můj termín hlásí nejnižší cenu 985 kč a já platil 5.1 usd)

jinak doporučuju kombinovat s cashback portálem
(je to můj odkaz, za registraci přes nej dostanete 10 dolarů a na hotwire je cashback 2%)
http://www.topcashback.com/ref/tomasvlasak

0 Citovat

ale mne to fakt nefunguje smiley som mal vybrané HOT RATE. a nastavil som presne ako twik - tj. 27.5 - 28.5. a vybral som ten hotel v oblasti Aviation Museum za 36/noc. Tak fakt neviem v čom robím chybu

0 Citovat

dík, cez ten odkaz to funguje smiley

0 Citovat

Lze zabookovat stejnyhotel 2x1noc? potreboval bych hotel na prilet a odlet a zajimave to je pro me jen kdyz to udelam na 2x. smiley

0 Citovat

Tady naleznete jaké hotely to kde hází:
http://www.betterbidding.com/index.php?app=hotel_lists&tid=12693

Pro zajímavost, můj hotel na LHR je Sheraton smiley
http://goo.gl/J3afLA

0 Citovat

Ahoj,

Po zaplacení mi vyskočil tenhle error : Part of your payment info isn't valid. Try again, use another card or contact your credit card provider.

Peníze z účtu mi to strhlo, nevíte někdo co s tím ? vrátí se mi automaticky zpět ?

Díky

0 Citovat

Už to omezili. Minimální doba pobytu 6 nocí.

0 Citovat

podľa mňa to ešte neobmedzili, 6 dní zostáva do konca akcie, ja tu mám akurát zníženú zľavu na 26 eur, kliknite na link v článku:
http://frequentmiler.boardingarea.com/2 ... re-30-off/

26 eur je vlastne asi tých 30 dolárov smiley

0 Citovat

No jasně, moje blbost smiley
Ale slevu mi to stejně nenačítá :/

0 Citovat

U mě funguje, jen bych potřeboval mít jistotu snídaně smiley

0 Citovat

keď máš v poslednom kroku pred platbou v pravo free breakfast, tak tam budú. Raz som rezervoval a neboli tam raňajky ale zase wellnes a SPA a druhý krát iné mesto už som vyberal s raňajkami a pridelilo mi hotel Three Crowns Hotel Praha aj s raňajkami

0 Citovat

Komu se povedlo provést 2 rezervace? Já když to zkouším, tak po zadání údajů pro druhou rezervaci (jméno, příjmení...) mne to vyhodí, že už jsem slevu uplatnil. A to i v případě, že použiju jinou platební kartu. Tak mne zajímá, jak se vám to podařilo obejít?
Doplňuji: nejdeto ani v incognito okně, ani z jiného PC.

0 Citovat

mne sa to podarilo, inkognito okno musíš zavrieť a znovu otvoriť. Použil som pre istotu iný mail a dal som to na ženu, platil som ale z tej istej karty, v tom problém nie je.

0 Citovat

To bude tím, že jsi to dal na ženu. Jinou kartu jsem zkoušel.

0 Citovat

skúšal si zmeniť iba email?

0 Citovat

Ja ma rezervace 3 pokazde jiny mail platba pres paypal...a bezproblemu smiley

0 Citovat

Takzměna mailu pomohla.

0 Citovat

Někdo tu házel nápad ke srazu, co dát sraz u 4 korunek? smiley Praha je takové zajímavé místo a postupně bychom mohli tradici posouvat dál od hranic.

0 Citovat

Ahoj,
dotaz...vy co máte víc rezervací máte je ve stejném hotelu (městě) nebo kazdou jinde?

0 Citovat

Prosim vas, neviete ci k danym hotelom byvaju v cene aj ranajky, popripade obed..vdaka..kupoval niekto cez to barcelonu?

0