Máte někdo zkušenost s garancí od SkyPicker? Pokud mi uletí přípoj lowcostu, fakt mi najdou a zaplatí náhradní let? Pracovnice helpdesku to tvrdila, nicmene podminky na webu jsou dvojznacne. Pokud to skutečně funguje, je to velká motivace používat je. .

Skypicker.com / Kiwi.com

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Máte někdo zkušenost s garancí od SkyPicker? Pokud mi uletí přípoj lowcostu, fakt mi najdou a zaplatí náhradní let? Pracovnice helpdesku to tvrdila, nicmene podminky na webu jsou dvojznacne. Pokud to skutečně funguje, je to velká motivace používat je.

0

Na druhou stranu tě nikdo nehodlá sponzorovat, takže neprodají let u kterého hrozí nestihnutí.. smiley já slyšel zase příběhy z druhé řeky, kdy místo letu byl cestující ponechán na pospas a garance tu tam. Nicméně to není ničím a nikým ověřený příběh.

0 Citovat

Ten popis na jejich stránkách jsou takové obecné kecy v kleci. Za a) to není žádné pojištění, jen nějaká forma veřejného příslibu. A jak někde čtu, výsledek závisí na posouzení společnosti...Ruce pryč, resp. na toto se rozhodně nespoléhat.

0 Citovat

Skypicker nabízí 10 eur slevu na letenky po zadání emailu.. Všechny lety jsou prodražené o manipulační poplatek, proto je snad jediný důvod k rezervací právě ona zmíněná garance přestupů.

Získej 10 EUR slevu: https://www.skypicker.com/newyear/
Použij kód na letenky s Ryanairem (jediný dopravce, kde lze získat skutečnou slevu)
Rezervujte jako 2x jednosměrnou letenku pro získání 20 eurové slevy smiley

edit: hrát si s tím půjde smiley Aktuálně je chyba v systému a lze využít kupon bez minimální hodnoty objednávky = letenky zdarma!



při nulové částce není potřeba zadávat kartu

0 Citovat

Moc tomu nerozumim,kdyz jdu na stránky Skypicker,tak mi to nikdy nedá tu cenu,co máte vy.Chtěla bych vybrat dvě letenky,je jedno kam.Pomůžete mi někdo?Děkuji.

0 Citovat

Já marně čekám na mail smiley Asi je to přetížené.

0 Citovat

nemůžu najít lety za tuhle nízkou cenu smiley

0 Citovat

Ideální postup:

Najdu si cestu KAMKOLIV a KDYKOLIV s intervale nocí, např. https://cz.skypicker.com/levne-lety-z-v ... navrat-2-5
Následně co si vyberu konkrétní termín, budu rezervovat postupně po 1 člověku a 1 letu, abych získal vždy 10 eur slevu (na nový e-mail)..

0 Citovat

Taky jsem nic rozumného zatím nenašel. Kupón mi dorazil, ale píše se v něm: Can be used until 31 January 2016 on bookings priced €100 or more.

0 Citovat

Tak kód došel, ale při platbě 27 Kč mi to stále hlásí chybu a u nové rezervace požaduje min. hodnotu 100 eur.

0 Citovat

Chyba OPRAVENA! smiley

Kdo stihl?

0 Citovat

Mno myslím, že skypicker by stejně tyhle rezervace nepropsal dál do systému. Slevový kod je dle pravidel využitelný pouze při rezervaci nad 100 EUR. Otázka je jestli to systém řeší robotem, nebo za tím jsou lidi, který rezervaci stoupnou.

0 Citovat

Mě sleva stále zadat jde.... dokonce i na letenky pod 50EUR.... I s RyanAir smiley

0 Citovat

To ano. Ide zadat aj odcita cenu ale ked dam zaplatit tak to vyhodi ze promocode je platny iba nad 100€ a nepusti ma to zaplatit.

0 Citovat

Tak slev se vám zachtělo holoto smiley Myslím, že tohle hochům trochu ujelo a pršet nebude...

0 Citovat

No jistěěěě smiley Skypicker plánuje vlastní aerolinku. Zužitkuje tak informace, které u něj lidé hledají

A vůbec, stejně nechápu, co na tom Skypickeru kdo vidí. Mi ten jejich server prostě nevyhovuje a vždycky jsem jinde dokázal najít i výrazně nižší ceny. Zkoušeli jsme to s Lukášem a házelo to fakt divná čísla.

0 Citovat

Skypicker je jen veliká marketingová bublina, hlavně na investory smiley a myslím si, že po tomto výroku bude mít velké problémy s daty od aerolinek.

0 Citovat

prave som u nich nasiel DUS-PRG na 5.jula za 45eur vratane checked baggage. vsade inde to stoji o 10 viac (neratam stranky s urcitymi zlavami na urcite karty). hladal som konkretnu trasu na konkretny den, ktoru som vcera kupil, ziadny nahodny tip.

vychadza mi to tak, ze pokial viem, po com idem, oplati sa mi zabit minutu a skusit to u nich.

0 Citovat

O Skipickeru jsem nevedel donedavna nic , k vyhledavani nejcasateji pouzivam skyscanner ( v zadnem pripade pres nej nebo jimi nabizene agentury neplatim ) no a zbytek, nebo kdyz se domnivam ,ze ta letenka jde najit levneji , nebo mi vyhovuji jine kombinace, tak to pak doladim primo u letecke spolecnosti... napriklad na nove stranky Ryanairu nadavam porad i kdyz jsem si uz na ne trosku zvyknul ..ale jednodussi je zadat pozadovane na skyscanneru a pak si to overim pripadne koupim primo u Rayanairu, nebo pouzivam oba vyhledavace.,, o Skipickeru jsem se dozvedel kdyz jsem se dival na DVTV a tam vystoupila mlada reditelka , ktera tvrdila ze maji originalni nejlepsi zpusob vyhledavani ,,,samozrejme jsem to hned zkusil a hned pri prvnim vyhledavani jsem narazil na chyby a konkretni let jsem nasel mnohem levneji,,,,zdelil jsem jim to pisemne ,,nutno rict ze pani reditelka reagovala hned ,, ale tak nejak vseobecne , ze se budou zlepsovat ) ke konkretnimu letu a otazce proc mi ji system nenabidnul se jaksi nevyjadrila ,..ale pozdeji jsem hledal neco jineho a ani skipicker ani skyscanner si s tim neporadili ..a opet jsem to musel rozklicovat a vyhledavat slozitejsimi cestami sam rucne ,, zkousel jsem se nejlevneji dostat na recky Karpathos a zpet v termnu od 18 .do 26 cervna ,,( nejen z CR ) varinaty pres Rhodos mi to nenabidlo vubec a dokonce kdyz mi to nabidlo let pres Atheny a protoze vim ze se jde z Athen pak dostat levneji tak po zadani jen Athen ,mi to napsalo ze let neexistuje ...kdyz jsem ho zadal primo u te letecke spolecnosti tak samozrejme let existoval ... tak teda nevim jak ty vyhledavace pracuji,,,zatim me nepresvedcil zadny,,,

0 Citovat

Proky & Dave +1

Nenapsal bych sve vlastni myslenky lepe smiley

Nikdy jsem tam nenasel nic zajimaveho, jedine co maji dobre je ta bublina kterou si okolo sebe nafoukli - pridana hodnota absolutni nula smiley

0 Citovat

Dik za typ nejak jsem ten vyhledavac nebaral v potaz i kdyz jsem na nej uz narazil ,..umi toho opravdu hodne jen to je treba nastavit tak jak potrebujes , vyzkousel jsem si ho na par vecech,,,mozna nejake chybky casem najdu , ale co a kdo je bez chyb ze ,,,)azair se mi jevi skutecne lepe nez skyscanner i nez skypicker ,,i kdyz skyscanner asi nezavrhnu uplne pro svou jednoduchost a rychly orientacni prehled ,..priklanim se ale k nazoru ze skipicker asi bude opravdu medialni bublina ,,,necham se prekvapit

0 Citovat

Azair - dokonalý nástroj ke kombinaci lowcostů (pouze!)
Skyscanner, Momondo, Kayak - pouze metavyhledávače, umí srovnat nabídky na jedno kliknutí, dnes už pouze u neznámých prodejců, kteří často nahání na nízké ceny kvůli slevám na karty. Většinou ale najdeš to samé, co na klasických vyhledávačích. Zde už je to jen o prioritě a uživatelské příjemnosti, kterou každý vnímá jinak smiley
Skypicker - snaha o vytvoření azairu v prostorech klasických dopravců (v současné situaci to nelze a během následujících 5 let nepůjde)

0 Citovat

No asi mas pravdu s tim uzivatelksym prostredim ..dneska jsem hodne pouzival k ruznym vyhledavanim ten azair a v necem mi prijde trosku komplikovany,, nerozumim napriklad jedne veci kdyz zadam odlety z Ceskych letist je to jasne,, kdyz zadam Cesko a okoli nabidne mi to Bratislavu ale kdyz zadam Cesko a sirsi okoli tak uz mi to vnucuje Berlin a Bratislava tam asi neni nebo ja nevim jestli je tam nejak strankovani protoze zadnou jinou stranku nez tu jednu nevidim hlavne to dela i problem kdyz treba budu hledat letenky od cervna do zari tak mi to ukaze cerven ale zari nejak neumim najit ,, a tedy azair je jen na low cost,, ted jsem v poslednich dnech hledal letenky do Recka nabidne mi to asi nejlip Praha- Brusel Charleroi s Ryanairem a pak to Recko..ale vim ze treba ted hodne zcina pronikat do Prahy Aegan ,, s tim to nekombinuje ? na skyscanneru mi to vygeneruje taky nejlevnejsi lety ktere jsou v prubehu roku tak nejak prehledne stejne maji doclela dobry prehled grafickeho znazorneni celeho mesice na tech strankach Ryanairu..pri zadani podrobnejsiho hledani tam i zpet na azairu mohu zaskrtnout dny kdy chci letet nebo odebrat ty ktere nechci ,,ale uz treba nevidim moznost abych treba priletel do Ostravy a odletal z Brna ,, taky krom CR a toho okoli nejde zadat celek jinde ,, neziju v CR a hodne odletam z jinych letist v Evrope ale zahranicni vyhledavace se me nelibi.. kdysi bval docela zajimavy i servr chaepflight.co uk ale dneska mam pocit ze to je o nicem nasel jsem nebo se mi vnutil z reklamou Jetcost.ie ale taky se me to moc nezda ,,je neco dobreho pro Irsko , Velkou Britanii pripadne Belgie Brusel Italie Bergamo Nemecko Amsterodam atd,,, myslim odlet z techto letist,,a co Polsko ? za tim jsem taky nasel fly4free.com ,,libi se mi tam ta jejich lista nohre ze jde zvolit stat a odtamtud je pak nabidka ,,,mam trosku pocit ze se soustredite hlavne na Prahu pak jsou nejake nabidku Polsko pripade Nemecko ..asi trosku vseobecne byvaji mimoevropske nabidky nejlepsi z Nemecka ,,ale uz jsem treba videl jednu cestu na Miami z Bruselu i za 150 euro nebo treba asi Norwegian ma z Norska Svedska Danska a Londyna asi nejlepsi nabidky do USA,, ted sice jsem videl i Turkisch airlines ,,ale nevim jestli zrovna ted je Istambul to prave orechove ,,zajima me vyhledove treba i jizni Amerika kde jsem v 2002 zil pul roku nebo Novy Zeland kde jsem byl v 98 ctvrt roku s toho vychodu znam Singapur ale uvazuju o Thajsku nebo treba Bali a podobne i Karibik me zajima ale ted hlavne litam po Evrope to je jaksi priorita v posledni dobe nejvic asi dovca na Kanarech a pak Recko v lete ostrovy zaujal me Island byl jsem tam tyden dal bych ho znovu ..nebo treba ty Azory to je taky zajimava a ted uz diky Ryanairu a EasyJetu nove dostupna destinace ,, a co Kapverdy ? zatim asi nejlevneji na Kanary a pak s Binter Canaries ,,,bavi me vyhledavat lety a uz se to pro me stalo takovym sportem najit nejlevnejsi moznost i za cenu komplikovanejsich prestupu ,,

0 Citovat

prosím rozdělujte text do odstavců

0 Citovat

tak já nakoupil včera přes Skypicker, celková cena je cca o 300Kč vyšší (celkem 3800), než kdybych to bral přímo na RyanAir. Uplatnil jsem voucher na 10euro, ale teda nenapadlo mě to zkoušet uplatnit vícekrát = po 1 osobě a po jednotlivých letech. Ale zase je to na jeden klik - takže spíše takové pohodlí.
No a ještě teda nevýhoda, že vás odbaví automaticky = nevyberete si sedadlo dle svého.
Sumasumárum = dobrý na vyhledání letu a jejich kombinace a potom si to naklikat přímo u aerolinek.

0