Ahoj, mam dojem, ze jsem se tu nekde drive docet, ze je mozne (tusim na azairu?) najit ceny letenek za nejake minule obdobi. Ovsem ted tu informaci nemohu dohledat.. Zajimal by me vyvoj letenek na Maltu z Wroclawi za duben 2015. Poradite, prosim, jestli a kde je mozne takove info zjistit? Diky! .

Azair

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Ahoj, mam dojem, ze jsem se tu nekde drive docet, ze je mozne (tusim na azairu?) najit ceny letenek za nejake minule obdobi. Ovsem ted tu informaci nemohu dohledat.. Zajimal by me vyvoj letenek na Maltu z Wroclawi za duben 2015. Poradite, prosim, jestli a kde je mozne takove info zjistit? Diky!

0

Když rozklikneš vyhledaný let, tak vlevo je šedej rámeček "Historie ceny letu"

0 Citovat

Diky, nicmene ukaze mi to historii jen do rijna 2015 - je nejaka sance jak se dostat az na rok zpetnou historii? Jeste jednou diky

0 Citovat

Koukám, že se v Azairu rozrostlo spektrum vyhledávání o další letecké společnosti, především Asie. Vím, že to bylo už v beta.azair.cz, ale konečně v ostré verzi smiley

0 Citovat

ta mapa je super smiley hlavne som si nikdy nemyslel ze v Norsku je tolko letisk:)

0 Citovat

Otázka neználka: mezi leteckými společnostmi převažují nízkonákladové společnosti (ryanair, wizzair, ČSA smiley ). Velké společnosti (Lufthansa, KLM) neposkytují data o svých letech? Děkuji

0 Citovat

Byla pridana dalsi spolecnost Olympic Air ktera lita z Reckych ostrovu na ktere nelitaji nizkonakladovky , takze uz je mozne kombinovat treba lety na Karpathos , jak pres Atheny, tak pres Rhodos nebo Kretu

0 Citovat

K dokonalosti azairu mi chyba uz len historia preletenych letov, celkom by sa mi hodil graf cien minulej sezony, mnohym by to pomohlo sa spravne rozhodnut smiley Napr. teraz mal nedavno Wizz na polku spetembra jednosmerne lety na primorske letoviska kade tade za 10€ a su realtivne lacne aj spet, len podla mna budu v isty moment este lacnejsie a to by som rad videl z grafov smiley Inac ste jednicka aj bez toho!

0 Citovat

Uhel pohledu... Mnichov Rim atd je jen tak nejak vyjadreny cesky...ale Vratislav je vyslovene prekroucena , normalni je rict Wroclaw...a malokdo pouzije Solnohrad , ale rekne ze leti do Salzburgu ..jinak mas pravdu , jde to samozrejme zadavat jak pises , ale proc nezprijemnit uzivatelske prostredi ,pro vetsi prehlednost ,pokud by to slo , mozna by to bylo systemove uz moc presycene ,,,temi moznostmi

0 Citovat

no ceske nazvy su vyssi level aj pre mna...tiez zavaham ked pocujem "Cáchy, Řezno, Chotěbuz, Štýrský Hradec..." smiley

0 Citovat

Děkuji za odpověď. Škoda, třeba KLM je mezi AMS a PRG za akceptovatelnou cenu, pokud ji nekupujete den předem smiley

0 Citovat

Tak ty Faery jsou pecka smiley

0 Citovat

hehe, presne, polske weby a uz ked vidim Mediolan tak si hovorim, konecne Stredozem smiley

0 Citovat

Zdravim Azair a mam dotaz .. jak moc by bylo slozite zahrnout do vyhledavani odlet z jedno mista a navrat na jine... ?
V jedne s diskuzi nekdo hledal letenky na Zakynthos .. jen tak ze cviku jsem to zkusil hledat.. a nejlepsi variana na dany termin mi vysla Rim - Zakynthos - Milan , samozrejme jsem si pak k tomu doladil Cesko a okoli a Rim a zpet Milan a Cesko a okoli ...
Bylo by uz nad sily systemu aby se zadalo Italie - Zakynthos - Italie ..a ukazala by se mi nejvyhodnejsi varianta ? Mam pocit ze se mi neukaze ani ta varianta co jsem nasel , kdyz zadam Cesko a okoli - Zakynthos , ale mozna jsem tak dukladne nehledal ..
Jinak velmi kavlitni pomoc pri hledani...jen se s tim jeste trochu lepe musim naucit pracovat )

0 Citovat

ahoj,

rozklikni si pokrocile parametry vyhledavani a tam odklikni "na stejne odletove letiste"

http://azair.me/1RJNIUb

0 Citovat

Ahoj ,nejsem si jisty ze v zkoumani historie cen je zaruka , ze koupis za 10 euro i let zpet , mam bohate zkusenosti s Ryanairem i vyuziju obcas Wizzair nebo i EasyJet , u Ryanairu jsem si vicekrat overil to, ze v urcity den ,v urcity mesic se ceny meni , ale porad v tom neni iistota i u Wizzairu to jde trosku vysledovat a odhadnout ..pravdepodobne i u dalsich,,, ale treba to srovnam s Accu Weather,, u kazdeho dne je uveden historicky prumer teploty,,, je mozne rict ze ta teplota bude i v dobe kdy tam pojedu na dovcu ?
Navic , treba dnes jsem hledal nejlevnejsi let s Tenerife..- kamkoliv ,,konkretni datum ... nabidlo mi to s Norwegianem Malagu... fajn hledam pokracovani a kdyz ho po case najdu zjistuju , ze mi Malaga stoupla o 600 Kc ...jiste mohlo to byt poslecni misto za takovou cenu..ale taky , protoze jsem nepostupoval na anonymnim vyhledavaci mi to mohl jejich sledovac tu cenu zvednout,,,,

0 Citovat

Podla mna to nejde velmi porovnavat s pocasim, podla grafov co sledujem, tak vecsina leteniek ma svoj den kedy padne cena aj o 70% z povodnej, zase su tu destinacie kde to tak nie je a to ja nemam v oku, presny obraz by som si vedel spravit z historie minuleho ci predminuleho roku, ano nic to nezarucuje, ze sa to bude spravat rovnako aj toho roku, ale minimalne by som videl ci nejaky vyrazny prepad cien vobec nastal . Mam svoju strategiu na nakup leteniek, doteraz som kupoval rovno len spiatocne priame lety, ale tento rok som sa nechal zlakat a idem na to segmentovo. Ak by si vedel ako sa vyvijali ceny v minulej sezone, tak rychlo zistis ci dosiahnes na cenu za ktoru si ochotny letiet, a teda ci ma zmysel cakat na pady segmentov. Od posledneho prispevku som nevydrzal cakat v tej "neistote" smiley ako sa bude vyvijat Bratislava resp. Cagliari a odtial do Rima a "kupil" som zadarmo letenku Alghero-Geova. Odtial ide do Rima megabus ci flixbus za 5\9\15 € a tak mi uz len ostava posledny segment a to navrat do Budapesti, ktory zase neviem co mozem ocakavat kedze tuto trasu som nikdy nesledoval. Ked Boh da, tak ma cela doprava moze stat ani nie 35€ , co si myslim je megafajn smiley Musim este nakoniec zase raz napisat, ze historia by mi pomohla, mozno v minulom roku bola nakoniec ta letenka do Bratislavy za 20€, ale to sa uz nedozviem ci mam velke oci alebo nie smiley

0 Citovat

Nějak nefunguje Germania - na webu ceny za 60 €, azair ignoruje a pálí 200 €.

0 Citovat

Dost tam zlobí cena u Volotea (možná je to tím, že mají zrovna akci, ale už někdy dříve jsem si toho taky všiml). Když ji pak chci koupit, tak je cena přes 3.000 ať zkouším na přímo, nebo přes prodejce uvedené na azair. Je možné nějak voloteu případně vyřadit z hledání?

0 Citovat

Jo, volba hledání jen konkrétních aerolinek by přišla vhod.. A stejně tak eliminovat. (vím o url struktuře, jen to není příliš user friendly)

0 Citovat

Brouzdam, kam si v kvetnu zaletim. Vsechny parametry nastaveny, vyflusne mi to xy moznosti. Na nejakych mistech jsem uz byl a repete nechci, nejake kombinace se mi proste nelibi. A presne ted by mi prisla vhod jedna vychytavka - neslo by zaridit, ze bych proste danou moznost "posunul doleva" jako na mobilu a vyhodila by se z vyberu moznosti tak, aby mi po rychle manualni selekci zbylo treba jen 5 moznosti? Diky za zamysleni Azair teame. Nemuselo by to byt snad nic neresitelneho smiley

0 Citovat

ahoj, azair nezna destinaci peking ani shangai, loni jsem tam nasel super letenky mnichov = peking a zpatky honkogn - mnichov ... a ted nic, neco se zmenilo ?

0 Citovat

Mel bych jednu pripominku ci dotaz na Azair ,, nejde neco udelat s temi vysuvnymi reklamami na facebook a twiter ? ty okenka se oteviraji dovnitr a zakryjou pak podstatny udaj na tom kterem radku , navic se pak spatne ten rozkliknuty radek nuluje , obe ty reklamy se oteviraji velice snadno a clovek musi davat prlis pozor aby se mu neotevrely ,,nevim jestli je to mozne ,ale bylo by super ,kdyz by se oteviraly smerem ven z ramecku a ne dovnitr jak je to ted ,, ven by totiz nicemu nebranily a kdo ma zajem by na ne kliknout bez problemu mohl a kdo nechce toho by neobtezovaly ,,,,jinak super pomocnik pri vyhledavani

0 Citovat

adblock

0 Citovat

Souhlas, obzvlášť na telefonu je to otravné, protože po vysunutí se toho už nezbavím a nevidím tak ceny.

0