Zdravím, Koncem září chceme na 4 dny přeletět ze srí lanky na Maledivy a máme s přítelkyní nějaké míle ( 8500 u Emirates a 7500 u BA ) Koukal jsem, že BA je v nějaké alianci ze Srilankanem a Emirates si tam lítají sami. Je reálné nějak koupit tyto přelety aspon z části za míle ? Hlavně u těch BA jen pro představu ten krátký přelet stojí cca 4500kč na hlavu. Ptám se hlavně proto, že nejsem cestovatel loajální jedné společnosti a míle asi jinak využít nehodlám a neměl bych je jak jinak využít. Díky za případnou radu nebo objasnění .

Uplatnění mil na přelet

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

3 reakce

Zdravím,

Koncem září chceme na 4 dny přeletět ze srí lanky na Maledivy a máme s přítelkyní nějaké míle ( 8500 u Emirates a 7500 u BA )

Koukal jsem, že BA je v nějaké alianci ze Srilankanem a Emirates si tam lítají sami.

Je reálné nějak koupit tyto přelety aspon z části za míle ? Hlavně u těch BA

jen pro představu ten krátký přelet stojí cca 4500kč na hlavu.

Ptám se hlavně proto, že nejsem cestovatel loajální jedné společnosti a míle asi jinak využít nehodlám a neměl bych je jak jinak využít.

Díky za případnou radu nebo objasnění

0

Tak zkus vyhledat na BA nebo EK awards lety a uvidíš, co ti to pustí.

0 Citovat

Kupoval jsem tento prelet u BA za 4500mil +2300,-kc.

0 Citovat

Mrkni ještě na http://www.makemytrip.com/, tam bývají lety po Indii a okolí nejlevnější a možná se dostaneš i pod ty 2,5tis.

0
3 reakce