Ahoj, v prosimci jsem u Rumbo koupila letenky do Peru. V pátek (měsíc před odletem) mi přišel email, že došlo ke zrušení mého zpátečního (BA) letu a nabídka alternativy + poznámky, že mohu též požádat o vrácení peněz nebo jinou nabídku letu. Odpovědět chtěli do 72 h (vtipálci napsali v pátek v 17.00 a pracujou po-pá 9-18). Odpovídala jsem jim v sobotu a znovu v pondělí, že bych uvítala dřívější variantu, abych stihla navazující bus AMS-PRG. Máte někdo podobnou zkušenost se zrušeným letem přes Rumbo. Dá se s nimi jednat o různých alternativách? V krajním případě, dostanu z nich nakonec vůbec nějaký náhradní let (v meilu hrozí, že ani nabídlou alternativu nemohou garantovat- pokud se neozvu do 72h). Díky za reakce. Vlaďka .

Rumbo

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

15 reakcí

Ahoj,
v prosimci jsem u Rumbo koupila letenky do Peru. V pátek (měsíc před odletem) mi přišel email, že došlo ke zrušení mého zpátečního (BA) letu a nabídka alternativy + poznámky, že mohu též požádat o vrácení peněz nebo jinou nabídku letu. Odpovědět chtěli do 72 h (vtipálci napsali v pátek v 17.00 a pracujou po-pá 9-18). Odpovídala jsem jim v sobotu a znovu v pondělí, že bych uvítala dřívější variantu, abych stihla navazující bus AMS-PRG. Máte někdo podobnou zkušenost se zrušeným letem přes Rumbo. Dá se s nimi jednat o různých alternativách? V krajním případě, dostanu z nich nakonec vůbec nějaký náhradní let (v meilu hrozí, že ani nabídlou alternativu nemohou garantovat- pokud se neozvu do 72h).
Díky za reakce.

Vlaďka

0

viewtopic.php?f=52&t=2918

0 Citovat

mailom nic neries, zavolaj im http://www.rumbo.com/html/home/AAC.html najlepsie UK number 00442034995209

0 Citovat

Tak vám povím, bylo to s Rumbem ještě srandovní.
Na moje e-maily NIKDY neodpověděli.
Psk mi tam kamarád volal, tekli mu nervy, trvalo věčnost než osoba na placené lince pochopila proč vůbec voláme (zřejmě jsou placeni za zdržování hovoru, a sotva ví, že pracujou pro prodejce letenek) , asi po půl hodině došlo k domluvě - ok, zamluví mi dřívější let - potvrzení mi přijde na e-mail.
Nikdy nic nepřišlo, přesto, že jsem je bombardovala meily 3x týdně. Chvíli bylo ticho, tak jsem předpokládala, že rezervace je v cajku.
Ale.. začli opět chodit meily, že si mám změnit harmonogram letů stále se stejnými nabídkami, která se mi nehodily (a navíc byly k prdu - noc čekačky, přejezd mezi LHW a LGW..), tak jsem opět a neustále odpovídala, že nemám zájem.
NIKDY mi nepřišla žádná reakce. Týden před odletem jsem dostala e-mail, že jsem nepřijala jejich nabídky, a tak mi přestávají spravovat rezervaci. Poslali číslo na British Airways, ať si to dál řeším s nima..
Jenže rezervaci dělalo Rumbo s LAN, tak jsem se na Britishých nic nedozvěděla a na LANu se tvářili, že je vše ok.
.. Až do příchodu na check-in, kde mi řekli, že nikam neletím, že nejsem na seznamu. Odmítla jsem se hnout od přepážky bez řešení, tak mě poslali za někým z LANu, ten mojí rezervaci sice viděl, ale za půl roku od první časové změny odletu (o hodinu), nikdo rezervaci naaktualizova, a tak se na check-in na upraveném letu prostě nezobrazovala..
Po hodině řešení jsem dostala palubní lístek a spadl mi kámen ze srdce... přece jenom zůstat zaseklá v Limě bez letenky by nebylo dobré..
Tímto shrnuji zkušenost s Rumbem: Jsou to šupáci!!! Nedá se s nima absolutně komunikovat.. Na druhou stranu pokud je letenka fakt levná tak za tu (snad) malou pravděpodobnost nepříjemností stojí!

0 Citovat

kolko si asi usetrila oproti normalnej cene? Kedze u Rumba som nakupil par desiatok leteniek, ale vzdy len lowcosty za par euro:)

0 Citovat

Letenka z Amsterdamu do Limy (AMS_LHW_MIA_LIM) a zpět (LIM_LGW_AMS) vyšla na 9700 CZK, což mi přijde super! Hádám, že normální cena je tak od 16000 CZK, i když letos (kvůli ZYCE) byl o Jižní Ameriku menší zájem a během jara se daly najít letenky kolem 14000 CZK.

0 Citovat

cena fajn, len som sa zle vyjadril, ze kolko si usetrila oproti kupe na inych portaloch..lebo zvycajne to bolo tak 30-40 euro max smiley

0 Citovat

V této cenové relaci letenky nabízeli pouze 2 němečtí prodejci, s obdobně nedobrýma referencema. Na solidních portálech se letenka dala najít od těch 14000 CZK.

0 Citovat

ahoj, chtěl jsem koupit letenky na rumbo.es se slevou na kartu Maestro vydanou Raiffeisenbankou, vyřvanou na vyjímku. Karta začíná 50.............. takže by to opravdu maesto měla být - logo maestro tam je, v IB také svítí maestro. Po naťukání čísla karty mi naskočila automaticky tato hláška:

Se ha corregido automáticamente el tipo de tarjeta de crédito para que coincida con el nº de tarjeta introducido. Puedes continuar con la reserva

a automaticky se změní typ karty na Mastercard debit a samozřejmě se změní cena letenky (bez slevy Maestro). Setkali jste se s tím někdo? Nebo to reklamovat na Rumbo.es popř. se ta sleva nevztahuje na karty vydané v čr? díky moc za info.

0 Citovat

Mně se karta Maestro (začíná 5022) od RB vždycky při placení na internetu tváří jako MasterCard Debit. Psal jsem kvůli tomu do banky, ale vubec nechápali co po nich chci smiley Kdyby byl někdo úspěšnější, dejte prosím vědět, jak na to.

0 Citovat

Bohužel ti to kartu nevezme. S Maestrem se daří zaplatit na rumbu už jen vyjímečně a jen pár lidem.

0 Citovat

Caute,
mam riesenie na vas problem.
Tym su 2 stranky:
https://www.bincodes.com/bin-search/ - tuto si viete vyhladat banku podla vasej krajiny a zistite ake maju karty prve 6-cislie
https://www.bincodes.com/bin-creditcard-generator/ - tu zadate dany BIN a vytvori mam validne fake cislo (resp. cislo co moze existovat)

Na zaklade toho som zistil, ze z Raiffaisenu to akceptuje iba 1 BIN code z 3: 676369.
Tj. ak mate 502250 alebo 589531 tak mate smolu.
Ale malo by platit, ze cim novsia karta tym vyssie cislo, takze skuste si objednat novu a malo by vam prist s BIN 676369 smiley.

0 Citovat

Ahoj,

koupil jsem si na Rumbo letenku PRG-CDG-JFK za 224€, po pár hodinách mi ji stornovali kvůli technické chybě. E-tkt byl vystaven, v tuto chvíli je už ale VOIDED. V tkt byla cena 440€... Je nějaká šance, že je budu "otravovat" a letenku mi vystaví?

Díky

0 Citovat

nie, prip. za doplatok :)

0 Citovat

Otravovat Rumbo... To je hláška dne:-) Předpokládám si s nimi zatím nic neřešil.

3 Citovat

cali napsal(a):

Otravovat Rumbo... To je hláška dne:-) Předpokládám si s nimi zatím nic neřešil.

Jen jsem četl, jak jsou customer friendly :D

0
15 reakcí