Dobrý den, máte někdo prosím zkušenost se zakoupením letenky přes MyTrip.com? Moc jsem tu o nich nenašel. Děkuji Lukáš .

MyTrip.com nějaké zkušenosti?

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

Dobrý den,
máte někdo prosím zkušenost se zakoupením letenky přes MyTrip.com?
Moc jsem tu o nich nenašel.
Děkuji Lukáš

0

Má od nich dvě letenky, koupě bez problémů, zákaznická podpora odpovídá do druhého dne, zatím jsem neproletěl, ale žádnej problém bych v tom zatím neviděl.
Ale samozřejmě platí, jako u všech těchto "nerenomovaných" OTA, koupil bych u nich jen letenku po Evropě, nic drahýho.

0 Citovat

Kupoval jsem u nich už pár letenek, ale vždy se jednalo o letenky řádově ve stovkách korun. Pokud člověk nechce nic měnit a řešit případné storno apod., tak se vzhledem k případné slevě nejedná o rizikový nákup. Chceš-li kupovat letenku v řádu desítek tisíc, důrazně nedoporučuji, raději zvol tuzemské agentury Student Agency, Asiana, Pelikan apod.

0 Citovat

Děkuji za rady.
Máme zrovna v plánu od nich pořídit Bangkok, tak raději připlatíme jinde. Kupujeme samotné letenky poprve a zkušenosti žádné.

0 Citovat

Ahoj,
kupoval som cez MyTrip letenky na Koh Samui (jak byla ta chybovka u Cathay air)
asi po 2 tyzdnoch mi prisla zmena u spiatocneho letu, posledny segment DUS-PRG. odlet z DUS posunutý o 13 hodin.
Napsal som im ze s takouto zmenou nesuhlasim a nech najdu inu variantu. Mesiac sa mi nikto neozval tak som to proštouchnul telefonicky ze jaka je situace. (este som sa dival na Momonde ake lety su mozne v ten den a uz tam nebol ani ten co mi navrhovali ako posunuty)
Pán na linke mi povedal ze nasiel nejaky iny let smerovany do Frankfurtu a pak do Prahy ze ide zistit u dopravce ci by to bolo mozne... Nebolo.
A tu je moja otazka... co sa stane ak to nedaju do poriadku?
Ja si myslim ze varianta letov existuje ale asi by museli doplacat zo svojho kedze ja mam zakupenu tu chybovku.
Mozu mi letenky vystornovat z dovodu ze nenasli nahradny spoj? (odlet mam 17.12. a uz by som rad zacal nieco v Thajku bookovat, ale furt neviem ci mi nezrusia tieto letenky)

Dakujem
Oliver

0 Citovat

Tak uz mi odpisali:
Dear passengers,
We would like  to inform you that the airline company cancelled the flight OK523 07JAN17 DUS-PRG.

After our communication with the airline company,unfortunatelly no alternatives flights are avaliable for your trip. Hence, only full refund of your tickets is possible.

Kindly inform us prior to your departure( 15DEC16), if we should proceed with the cancellation of your tickets with full refund

Dá sa s tým niečo spraviť? Nechcem aby mi to zrušili.
Diky za rady,
Oliver

0 Citovat

Myslím, že jejich vyjednávací schopnosti odpovídají tomu, jakou sis u nich předplatil podporu smiley
Můžeš ještě zkusit kontaktovat leteckou společnost, pod kterou je letenka vystavená, jaké alternativy by nabídli oni sami.
Jak už je tady zmíněno, letenky do 2k klidně kupuj i u agentury na Kamčatce, ale jakmile platíš za letenky řádově desítky tisíc, svěř se profesionálům, a nemusí to být apriori čeští prodejci smiley

0 Citovat

Já přes ně koupil už letenky na Sry Lanku, Indie, Iránu, Bali a vždy uplně bez problémů, zá pár hodin přišel e-ticket a nenapadá mě, co bych od nich měl chtít víc. Mají pěkné a přehledé stránky a letenky mají třeba o 1000kč levnější. Pokud bude problém, tak mají přece infolinku kde normálně domluvim stejně jak bych se domluvil s Pelikanem (akorát v angličtině)..

0 Citovat

jasne ze nebol problem, ked ziadny nenastal smiley eticket ti v sucasnosti vyda uz pomaly aj aj MHD Uzhorod, ale zabava zacne az ked sa stane nieco ako zrusenie segmentu a pod.

0 Citovat

No prave pokud bude jakykoliv problem, tak mas v podstates smulu smiley SIce maji infolinku v AJ, ale tam stejne umi jen jednu vec - refund smiley na který si ještě dost dlouho počkaš...

0 Citovat

No nevím, takže když mi zruší segment a zavolám na MyTrip tak mi dají refund, a když na Pelikána tak náhradní let? To je docela spekulativní.

0 Citovat

co je jednoduchsie smiley
ja som nieco podobne riesil s CSA, letenka cez nejake Airfasttickets alebo tak...let bol zruseny cez vianoce (chceli sme dat otocku z BTS), Rumbo sa do toho nejak nemalo, zavolal som na CSA a tam som povedal, ze predajca nekomunikuje a pravdepodoben uz skrachoval a bez problemov ma aj s infantami prebookovali na iny termin.

0 Citovat

Vždy se dá, zejména dnes v rámci aliančních a jiných dohod, dopravit tě do cílové destinace v rámci +- hodinové přesnosti. Pokud nejsou schopni nabídnout nic jiného, nechť ti dají DUS-PRG klidně o den/dva později, že ti to nevadí smiley a dopravíš se domu autobusem/vlakem.

Teď koukám na tu letenku, 90% bylo trasováno přes Frankfurt/Mnichov s Lufthansou. Tzn. není absolutně problém tě přebookovat, ale nejlepší varianta viz výše.

Tady šetříš na zákaznickém servisu. To, že je někde telefon neznamená, že na druhé straně bude kompetentní člověk aka letenkář, co ti s problémem pomůže. Z chyb se člověk učí.

0 Citovat

no uz som sa poucil... nikdy mytrip.com a radsej pelikan.
napisal som este priamo Cathay pacific ci vedia poradit. lebo evidentne sa mytripu nechce do toho nieco hladat.
tak uvidime ci s tym este nejak pohnem. Dam vediet.
diky moc
Oliver

0 Citovat
Zdravím,

mohl bych se zeptat jak funguje online check-in při rezervaci přes mytrip.com? Normálně zadám referrence number na webu aerolinky (emirates).

Díky za odpověď
David
0 Citovat
Davox napsal(a):

Zdravím,

mohl bych se zeptat jak funguje online check-in při rezervaci přes mytrip.com? Normálně zadám referrence number na webu aerolinky (emirates).

Díky za odpověď
David


Na webu aerolinky zadáš šestimístný PNR kód, který musíš mít napsaný v e-ticketu.
0 Citovat

Dobrý den , při koupi letenky od Mytrip.com si dejte opravdu velký pozor .Nejlepší bude když se této společnosti vyhnete obloukem a ušetříte si mnoho starostí a času. My koupili letenky ,zaplatili a začal kolotoč změn .Neseděli čísla letu a to už z Prahy -zjištěno až u odbavení v den odletu .Air Berlín nám to dal do pořádku aby jsem mohli nastoupit na palubu jak v Praze tak v Berlíně. Stálé změny ,když potvrdíte změnu je to v pořádku, ale když odmítnete změnu u vámi nasmlouvaných a zaplacených letenek tak máte velký problém, protože nemusíte ani nikam letět. Zamítla jsem změnu u letenek na zpáteční cestě Mallorca -Praha .Nikdo s námi již nekomunikoval . Přijedete na letiště na dobu odbavení před odletem a bohužel let se nekoná. Ještě , že paní na přepážce byla ochotná nám najít náhradní nejbližší let .Sice o 6hod později ale odletěli jsme. Přílet do Prahy se nám prodloužil o 4hod .Díky dobré spolupráci s leteckou společnosti Air Berlín na Mallorce jsme se dopravili domu . Vždy letenky po této zkušenosti na přímo od leteckých společnosti..

0 Citovat

Zdar cestovatelé,

vaše příspěvky jsem četl, až po tom, co jsem koupil dvě zpáteční letenky do Ho či min City..Trošku jsem se zalekl, protože mi do 24 hodin neposlali el. letenky..tak jsem tam zavolal a slečna mi je hnedle obratem zaslala. Zkontroloval jsem si čísla letu apod. a vše bylo v naprostém pořádku. Dokonce jsem plašil tak, že jsem na facebooku kontaktoval i společnost Quatar, která mi sdělila, že mé letenky na jméno jsou potvrzeny a vše je OK;) Takže si myslím, že za určité problémy mohou spíše zrušené lety samotných společností než mytrip, který je jen prodává. Doporučuji si na my trip udělat i účet, ať můžete vše sledovat apod...A dále se včas na stránkách společností checkinovat;) Za mě tedy doporučuji

1 Citovat

Já bych s tím pěním pochvalných ód na tohoto prodejce ještě posečkal. Zatím jsi nemusel řešit nic zásadního!

0 Citovat

Zdravím komunitu,

koupil jsem si přes mytrip.com letenky do Krabi od Qatar Airlines a zpět přes Bangkok a Doha, bylo to dokonce nepatrně levnější než přímo u QA - za 34.700,- (potřeboval jsem konkrétní dny letů) včetně seetingu u jednotlivých letů a teprve pak jsem přečetl tyto recenze, tak radši reaguji. Vše proběhlo v naprostém pořádku, včetně vybraných sedadel. Příště klidně přes mytrip znovu.

0 Citovat

hej ved to, ked sa nic neposere, tak aj ubercheaptickets.biz su v pohode:) tiez som minuly vikend letel cez nejaky Flugladen s LOT z Gdansku do Varsavy a vsetko v poriadku. Usetril som 30% .. teda 5 euro :D

0 Citovat

vagonclub napsal(a):

pak jsem přečetl tyto recenze, tak radši reaguji. Vše proběhlo v naprostém pořádku, včetně vybraných sedadel. Příště klidně přes mytrip znovu.

Vy jste to zřejmě vůbec nepochopil...

0 Citovat

Dej si velky pozor na tuto spolecnost a to zejmena u takto dlouhych letů. Qatar Ti neumozni zadnou zmenu v rezervaci, coz se u takto dlouhé cesty snadno stane. Zpozdeni, nemoc, dispozice. Jeste nikde se mi nestalo, aby mi odmitla letecká spolecnost "prebukovani" letenky, byť za nějaký poplatek. Tato spolecnost nejen ze zadnou změnu neumozni, ale dokonce ani nezrusi v celkove ceně letenky,  byť je to pro ni jednoznačný zisk. Naopak Vam za to ještě nauctuje přes 150$!!! A MyTrip ještě 1500,- .

0 Citovat

trojakk napsal(a):

Jeste nikde se mi nestalo, aby mi odmitla letecká spolecnost "prebukovani" letenky, byť za nějaký poplatek................  Naopak Vam za to ještě nauctuje přes 150$!!!

som zmateny

0 Citovat

Začínají sem chodit zajímavé existence. Aby to za chvilku nebylo jak na legendární skupině na Facebooku :(

0