Ahoj, letos se chystáme poprvé se ženou někam letět, nikdy jsme ani jeden neletěli, takže jsme na to dost zvědaví. Termín máme od 27.7 - 7.8.2016 takže cokoliv v tomto termínu. Chtěl bych se poradit, kde ideálně hledat zájezdy? Jelikož jsme nikdy nikde takto nebyli, asi spíš budem preferovat koupi hotového zájezdu, než samotné letenky a pak ubytka atd.. Našel jsem několik internetových vyhledávačů zájezdů - Invia, zajezdy.cz, last.cz... je toho plnej google  .

Kde hledat last minute zajezdy nebo letenky+booking?

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

Ahoj, letos se chystáme poprvé se ženou někam letět, nikdy jsme ani jeden neletěli, takže jsme na to dost zvědaví. Termín máme od 27.7 - 7.8.2016 takže cokoliv v tomto termínu.

Chtěl bych se poradit, kde ideálně hledat zájezdy? Jelikož jsme nikdy nikde takto nebyli, asi spíš budem preferovat koupi hotového zájezdu, než samotné letenky a pak ubytka atd..

Našel jsem několik internetových vyhledávačů zájezdů - Invia, zajezdy.cz, last.cz... je toho plnej google smiley

Kde nejlépe hledat? A koupit zájezd už teď a nebo čekat do poslední chvíle? Když chceme letět 27.7 tak koupit třeba až 25.7.? Budu rád když se někdo zkušenější podělí o zkušenosti.

Kam chceme letět vybráno nemáme, čekáme prostě co nás zaujme, krom Turecka a Tuniska se asi nebráníme ničemu, hojně doporučováno nám je Bulharsko, láká nás nejvíce asi Egypt..

Díky za tipy

0

Obecně platí, že na Invii najdeš vše, většinou však to, co se dávno už neprodává a tak jen na tebe získají kontakt a pak tě bombardují nabídkami, dokud nesvolíš smiley Hodně se mi proto osvědčil Travelportal.cz, který má místo statísíců variant "jen tisíce" smiley Za to ale v drtivé většině dostupné.

Samozřejmě platí, že nabídka od cestovky musí být vidět na všech portálech, kteří je přeprodávají.

Egypt je fajn, že se můžeš alespoň potápět. Bulharsko je pak spíše o nočním životě, kdy se lze projít po rušné promenádě podél moře. Nezatracoval bych Albánii, ani Kypr.

0 Citovat

Nepíšete jak jste na tom s jazyky, ale podle toho co píšete volil bych napoprvé asi odlet jen z ČR. U hotelů bych se díval na hlavně na hodnocení na tripadvisor.com a holidaycheck.de, protože český koupák je dost zvláštní živočišný druh, jehož úsudek na invia.cz nebo dovolena.cz je nejlepší úplně ignorovat a tento živočišný jeden z důvodů proč jsme se (asi) dali na cestování na vlastní pěst.
Na organizovaném zájezdu k moři jsem byl naposledy v roce 1997, takže netuším jestli se vyplatí čekat na úplně poslední chvíli. Zjistit to ale lze velmi snadno: Porovnejte za kolik se TEĎ prodává zájezd do hotelu XY v zemi Z s odletem za 2-3 dny a za kolik se teď prodává na termín kdy chcete letět a uvidíte jestli má smysl čekat a nebo vybrat v klidu už teď.

0 Citovat

Jak jsem psal, zeme je nam vicemene jedno, jako spravni cesi skocime po tom nejlevnejsi a co mozna nejatraktivnejsim.. Nejvic chceme do Portugalska, Kypru, Kanáry ci Recka, ale to jsou vsechno vesmes drazsi destinace nez treba ten Egypt ci Bulharsko..

Kouknu na stranku od Davea a mrknu jak jsou na tom momentalni last minute zajezdy.. díky

0 Citovat

Kanáry jsou drahé s cestovkou, naopak po vlastní ose bych je zařadil k nejlevnějším... Řecko je levné v obou případech. Rozhodně poměr cena/výkon je u Kanárů i Řecka velmi příznivý. Taky pevninská část Španělska.

0 Citovat

Bulharsko beru jako posledni moznost, nelaka me... Preferuju Recko, Egypt a nove me laka dost Maroko, ktere uz je v Africe a pritom cenove stale velmi, velmi prijatelne, navic je tam brutalni horko a to si chci vyzkouset smiley

Takze hledat zajezdy asi last minute na portale travelportal.cz?

0 Citovat

PROSIM HELP!

Na invii a travelportal uz je prej vse plne.. sice tam maj nabidky, ale volali jsme tam a prej to jen nestihaj stahovat.. Ze jsme my blbci cekali na last minute.. potrbeujem nutne Maroko nebo Egypt s odletem 28/7 nebo 29/7 a ted nevime kde hledat.. smiley

0 Citovat

Skus toto
http://airstop.cz/

0 Citovat

Dekuju jdu na to mrknout

0 Citovat

Tam vůbec nemají Maroko smiley Jen Egypt a nasel jsem nejmene za 13k smiley

0 Citovat

Vzhledem k tomu, že jak jsi sám psal je vše plný a řešíš to úplně na poslední chvíli, tak mi přijde cena 13 k ještě docela slušná. Asi nečekáš, že když poptávka převyšuje nabídku, že budou ceny na minimu, nebo snad jo?

0 Citovat

Zkus to i tady.https://www.nacesty.cz/

0 Citovat

Rekl bych ze v soucasne dobe je nejvic moznosti Recko at uz s CK nebo samostatne ..samozrejme lze volit vsechny ty vase zminene destitanace tedy i Portugalsko i Kypr oboji je ale lepsi individualne ale se slozitejsimi prestupy a trochu vetsimi znalostmi Kanarske jsou fajn moznosti jak se na ne dostat jak s CK tak samostatne opet mnoho ale myslim ze litat na Kanary v lete je trosku zbytecne Egypt bych nezvolil vubec ,,
Recko muze byt na super last minute dost zajimave vybiral bych s nabidky reckych ostrovu ,, samostatne se da nejlip do Recka letet s Bergama Ryanairem do Bergama se dostanete Wizzairem s Prahy
Letos zacala fungovat nova linka Ryanairu z Bratislavy na Korfu ,,Korfu je velice oblibenym ostrovem byli jsme tam letos v cervnu ale vyuzili jsme let z Bergama ktery byl za 20 euro jedna cesta Wizzair mel cenu z Prahy rovnez 20 euro za jeden let jen u Wizzairu se plati i kabinove zavazadlo tedy to klasicke a to bylo za 9 euro jedna cesta u Ryanairu jsou 2 kabinova zavazadla zdrama Do Bergama bylo treba letet den predem protoze nasledny let na Korfu byl v 6 rano ale Bergamo je prijemne mesto letiste je dostupne ze stareho mesta behem pul hodiny nocleh neni problem najit na booking.com let zpet z Korfu byl rovnez pres Bergamo a nasledne pak byl let do Prahy opet s Wizzairem letenky tedy vysly na osobu tam i zpet za 100 euro na osobu
Na Korfu lze najit nepreberne mnozstvi ubytovani zalezi na tom co hledate jestli ruch nebo klid opet doporucuju booking,com zvolili jsme letos klidne stredisko Ermones Mare chybi tam sice promenada minimarkety jen 2 4 hotely a nekolik apartmanu 2 restaurace u pekne plaze pujcovana kol a motorek 4 km vzdalena oficialni nudisticka plaz apartman Ermones Mare byl v cervnu pro dve osoby za 210 euro tyden velice pecliva a mila domaci denne ciste rucniky osusky povleceni apatman nebo studio s vyhledem na more zahrada asi 300 m od plaze
Meli jsme ale pujcene auto pujcovna value plus tyden za 140 euro + 28 plne pojisteni bez nutnosti depozitu
Domnivam se ze jsme si vse uzili mnohem lepe nez kdyz bych koupil zajezd v CK
Bratislava ale neni spatna volba protoze jde o primy let jen ty casy letu nejsou uplne idealni
Z tech turisticky stredisek lze doporucit Liapades Paleokastricu Ag, Georgios Ag.Stefanos Arrilas Sidari Roda Acharavi Kasiopi Kalami Nisaki i Barbati prilet je do Kerkyry hlavniho mesta Korfu,. samozrejme i dalsi recke ostrovy jsou vybrnou volbou loni jsme zvolili Rhodos stredisko Pefki opet skvela volba jen let byl z Prahy do Bruselu ( Charleroi ) a pak Rhodos ,,, opet zapujceni auta a v Pefki pekne apatrtmany primo u plaze Anthi Maria beach apartmens tyden pro dva 300 euro
V posledni dobe doprodava Cedok letenky odlety s Polska jsou taky v zajimavych cenach nekdy samozrejme lze volit i odlety z Nemecka moznosti je tedy opravdu hodne

0 Citovat

Az ted koukam ze termin uz zitra ,,,takze to asi skutecne uz jen CK a super last minute ,,,nebo malicko posunout termin

0 Citovat

Jeste koukam ze porad neni vybrano ) a opet zmena mista Maroko )) Maroko je hezke byl jsem tam 3 tydny jako ridic busu s 20 lidmi projeli jsme to cele i pres Zapadni Saharu az k Mauretanii ,,ovsem patrim ke zkusenym cestovatelum ktery navstivil vsechny kontinenty a pres 50 zemi sveta ,,, rekl bych jak to tak vidim od toho 18 6 ze v tom mate skutecne trosku chaos co vlastne chcete ,,, myslim ze je ted nabidka Cedoku na let do Burgasu za 2500 Kc zpatecni takze to asi bude nejlevnejsi volba

0 Citovat

Asi je to uz pozdě, ale zítra můžeš letět na Krétu z Katovic za 2100 Kč, z 20 kg zavazadlem do pohody. Letí to v 10:10 smiley

0 Citovat

No jako furt nemame smiley Odlet mame zitra, nejpozdeji v sobotu, pac mame tak dovolenou v praci.. takze neco vyberem holt pres invii :/

0 Citovat

Jelikoz jsme to tak prokaučovali, tak uz nam zbejva na posledni chvili jen vsemi momentalne nechtene tunisko ci turecko.. max uz jen ten Egypt, ale ten je uz vetsinou vyprodanej vsechen.. :/

0 Citovat

zial to tak byva, tolko sa kombinuje a vymysla az...

0 Citovat

http://hotel.invia.cz/tunisko/sousse/marabout/ tak nakonec sem.. tak diky vsem za rady a tipy smiley

0 Citovat

sorry ale neviem kde mam buchnut moj post a nechce sa mi robit novy, tento mi prisiel docela vhod smiley tento portal ma velmi velke percento chybnych tarifov,lacnych leteniek atd prevazne z prahy,budabesti,polska, blavy, viende sem tam daco z milana,berlina smiley co uplne rozumiem preco je to tak smiley mna ale zaujimaju podobne stranky ktore sa budu zaoberat ohladne domovskeho letiska london a UK pouzil som google dake uz citam ale zaujimaju ma vase recenzie, url ktore pouzivate.

0 Citovat

Me se docela libi stranky fly4free muzes si tam na horni liste nastavit zem ze ktere chces mit ty nabidky ,nastavovat ale jen UK mi prijde skoda , protoze z UK se dostanes levne do hodne mist stejne tak propojeni mezi UK a Irskem

Trosku mi na tech strankach vadi, ze tam jsou casto nabidky .ktere uz nejsou aktualni , ale treba zrovna ted jak tady je ten Zanzibar za 5086 Kc , tak tam to je prezentovano za 161 Euro

jinak pak klasicky si sam hledat nizkoakladove letenky ( tyka se hlavne Evropy ) u Ryanairu , Wizzairu, EasyJet , pripadne dalsich napiklad z UK se hodne prezentuje v reklamach Jet2 z UK lita i Norwegian treba USA

Kdysi jsem sledoval chaepflight ale dnes mi neprijde tam niz zaimaveho cenove , zalezi kam hlavne chces letet , o nekterych mistech je zname ,ze jsou nejlepsi z Nemecka , o nekterych z Belgie o necem ze Spanelska , z Portugalska ,,atd ,,chce to hodne casu se tomu venovat a casem prijdes na to kde hledat

Na Evrope prece na aziaru nemusis zadavat jen Cesko a okoli, ale navolis si svoje odletova mista a kamkoliv a zadas si udaje ktere preferujes

MImo Evropu a mimo nizkonakladovky muzes treba pouzit pro prvotni hledani Skyscanner a tam treba postupovat tak ze zadas opacne let , tedy z mista kam chces letet a kamkoliv a podle toho pak zvazujes cestu tam , nebo podle zemi ,

Fuel dumping, nebo jine chyby se sice takto nedozvis , ale ty se nedaji predem odhadnout ,ale ty zeme odkud byvaji nejlevnejsi letenky tak tech zase tolik neni , aby se nedalo parkrat prokliknout a vidis nabidku , kterou pak doladujes

0 Citovat

Odstavce jsou super posun, ted ještě zapracuj na čárkách...

Jsem najel na korekci, ale v půlce jsem to vzdal. smiley

0 Citovat

Hele nechte uz tu moji kreditku na pokoji smiley, ja sem ted vubec nepremyslel nad tim, jestli je rozdil 5086, nebo 161, ja jen pisu, ze to tam proste taky maji v upozorneni

Tady bylo nekolikrat jiz vysvetleno, ze bude orientace vyhradne na lety z CR a blizkeho okoli, pripadne, ze se jen upozorni na opravdu vyhodne nabidky i odjinud

Me to zrovna taky uplne nevyhovuje, protoze z Irska mam pomerne vic moznosti se nekam dostat hodne levne, a libily by se mi vychytavky z UK nebo treba Bruselu, Amsterdamu, nedavno jsem treba narazil na spolecnost co lita z Irska pres Island na Floridu, vubec jsem o ni nevedel, vim treba ze je odsud levna Kanada

Velice oblibene a dostupne je tady Spanelsko ( i 6 dnu pred odletem je s Corku Gran Canaria za 34 euro jedna cesta ,, zpatky jsem nasel treba East Midlans za 10 euro )Barcelona , Madrid , nemusim cekat na Prahu do podzimu , i Portugalsko je pro me prijemne dostupne ,

Nemecko taky nemusim jen blizka letiste dostupna z CR, takze chapu, kdyz nekdo hleda moznosti i jinde nez z CR a blizkeho okoli smiley

S temi takovymi nefugujicimi informacemi jsem to myslel jinak,treba pred case zverejnili nekoho, kde se letenky Ryanairu daly koupit za zlomek ceny, co je prodaval Ryanair ,,vyzkousel jsem to a nic nefungovalo ..a takovych pochybnych vychytavek bylo vic ,,,.

0 Citovat

Asi nastavím placený filtr na mikiho příspěvky. Kdo dá víc? smiley

0