no, urobil som si naň svoj názor....majú momentálne akciu na 10€ zľavu z cien leteniek...ale ! vami vyhľadané lety stoja v priemere o 13€ viac ako keď si ich nájdete priamo cez web stránky konkrétnych leteckých spoločností. u eDreams keď teda by ste využili tu ich "úžasnú" zľavu 10€ tak stále by ste kúpili letenku drahšie ako priamo cez leteckú spoločnosť. Takže mňa tieto vyhľadávače teda nepresvedčili... .

eDreams

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

no, urobil som si naň svoj názor....majú momentálne akciu na 10€ zľavu z cien leteniek...ale ! vami vyhľadané lety stoja v priemere o 13€ viac ako keď si ich nájdete priamo cez web stránky konkrétnych leteckých spoločností. u eDreams keď teda by ste využili tu ich "úžasnú" zľavu 10€ tak stále by ste kúpili letenku drahšie ako priamo cez leteckú spoločnosť. Takže mňa tieto vyhľadávače teda nepresvedčili...

0

edreams je dobry cenovo ak vies s nim nakupovat smiley inak nie

0 Citovat

neiekdy sa daju najst lepsie kupony, alebo je zvyhodnena platba specifickou kartou..ale kto nema skusenosti, aj tak neodporucam, velka sanca, ze sa clovek popali (legendarne historky ako clovek si myslel ze ma Maestro, ale zaplatil Mastercard (vsak logo skoro rovnake) a usetril na letenke +50 euro smiley)
viewtopic.php?f=52&t=2918&p=17205&hilit=proc+nechci#p17205

0 Citovat

odrby s MC vs Maestro su legendarne, ale ze mi eDreams 2x za 4dni zneuzije kartu, som vazne necakal :) jedna platba blokovana, aj ked letenka nepresla, a druhykrat ma chargli aj oni, aj Ryanair (co uplne netusim, ako je mozne). no nic, usetrenych 16eur vs navsteva pobocky a ziadost o novu kartu ... ktoru samozrejme otestujem znova :D

0 Citovat

that's the spirit! :D

0 Citovat

jasne, nedam sa odradit jednym neuspechom, ked som uz cez tieto pofiderne sluzby usetril minimalne 200 eciek :)
.. co samozrejme nic nemeni na veci, ze nebyt ich, aspon polovicu z tychto leteniek nekupim a usetrim omnoho viac :D

0 Citovat

uplne nahodou neviete ako momentalne vybabrat s eDreamsom ? vzdy sa mi podarilo najst sposob ako sa vyhnut poplatkom za kartu, ale teraz su bez poplatku len nejake "divne" karty

0 Citovat

Jetcost.it a potom.na edreams.it s Visou credit

0 Citovat

existuje ich viac a na rozne karty ..

0 Citovat

existuje ich viac a na rozne karty ..

0 Citovat
ahoj. někde jsem tu četl (už to nemůžu najít), že jetcost.sg a pak edreams.sg a visa entropay
- použil jste to někdo? Entropay založil, nabil a zaplatil na edreams.
Ovšem mam jen pending rezervaci, a že prý problém s kartou a že budou kontaktovat banku atd a pokud to bude ok, že si to ztrhnou a vystaví letenku
Jenže odlet je za pár hodin (cca 12 hodin) a já ted nevím jestli čekat jestli si to ztrhnou nebo koupit jinak. Nerad bych to koupil jinde a oni si to pak znova ztrhli a vystavili na edreams. Jinak entropay zůstatek se nehnul, ani o cent..
0 Citovat
čekal jsem, že bud to projde nebo prostě to bude decline rovnou..tady ta varianta mě zaskočila :)
0 Citovat
tak to bylo rychlý:
We are sorry to inform you that we have experienced problems with the operating airline’s server. We cannot confirm your flight.

Přitom na webu dopravce ta rezervace vytvořená je..stačí aby jí edreams zaplatilo..to je zas kšeft :)
0 Citovat

Levné letenky - http://tonzes.com/flycz.htm Profesionální a proklientský přístup, ochota a rozumné ceny. 

0 Citovat

Ahoj, edreams a opodo mi vždy přišli jako ze všech překupníků jedni z nejvíc vpoho. Ale taky záleží jakou kupuješ letenku. Nějakou jednosměrku za pár éček po evropě bych se nebál, ale nějakou letenku do světa bych neriskoval. Nicméně mají aji české číslo, takže volání zdarma a do 15min jsem se vždy spojil a problémy vyřešil. 

0 Citovat

Opodo ma hodne spatne reference ,tusim ze meli i problem s Ryanairem ,ale mozna to byl nekdo jinym mozna ze  edreams  prave s podcenami  Ryanairu,   LC nema cenu  kupovat pres  prodejce  i kdyz se treba edreams vylozene vnucuje  ale co nabidne  na letence za 5 nebo 10 euro ? I kdyz by 20  par euro se nevyplati  resit 

A co chces na  takovych letenkach menit  ,nemyslim ted pri covidu  kdy  vsichni nabizeji zmeny  bez poplatku  ,ale jinak treba Ryanair 35 euro  ,za takove ceny ani letenky skoro nekupuju  leda snad na vanoce 

Ale to zacina byt na dobre ceste kdyz jsou uz tady takove dotazy ....ze by se uz zacalo konecne normalne litat ?

0 Citovat

mikire, ale neexistuje jen Ryanair (mimochodem, který je nejlepší....),  ale to už je nad tvé možnosti chápání

0 Citovat

Me chapani je v pohode a nebranim se letet cimkoliv i kdyz to skonci po Evrope skoro vzdy u Ryanairu ,nakonec ani Wizz ani easyJet  z Irska nelita a Aer Lingus nema dobre ceny , ale po Evrope nema smysl  letet cimkoliv jinym nez  LC, jedno jakou jedine kdyz jde o akci a je pokracovani mimo Evropu ,ale mimo Evropu uz to nikdy neni cena  ,ktera by stala za risk koupit to pres preprodejce typu  Opodo eDreams a podone 

0 Citovat

Tak jednu dobu platilo, že pokud se koupil let s easyJetem přes prodejce, tak bylo v ceně i zavazadlo. Osobně bych nikdy nekoupil u Kiwi, jinak se dá všechno, ale musí se počítat s příslušnými omezeními. Ale to si musí zvážit každý sám. 

0 Citovat

pachikuraseze napsal(a):

Ahoj, měl by někdo nějakou aktuální zkušenost s edreams? Nabízí to pro mě nejlepší varianty, ale co jsem se zatím dočetl, tak si tím nejsem uplně jistej... Problémy však údajně nastávaj hlavně pokud chci provést nějakou změnu, tedy složitý dovolávání se a komunikace tak nějak obecně..takže vyloženě něco na způsob podvodu, zákeřnejch doplatků, neplatný rezervace nebo cokoli dalšího by hrozit nemělo je to tak?

Pokud kupuješ nejlevnější tarif, tak žádnou změnu stejně provést nemůžeš a to u žádného prodejce.

Oni ti samozřejmě nabídnou placenou asistenci, kdy tvoje požadavky tlumočí aerolince, ale výsledek je už v podmínkách tarifu.

0 Citovat

floodland napsal(a):

Tak jednu dobu platilo, že pokud se koupil let s easyJetem přes prodejce, tak bylo v ceně i zavazadlo. Osobně bych nikdy nekoupil u Kiwi, jinak se dá všechno, ale musí se počítat s příslušnými omezeními. Ale to si musí zvážit každý sám. 

Tak easyJet mel kabinove zavadlo klasickych rozmeru  bez omezeni vahy ,takze v pohode i bez preprodejce .ale jinak vyjimecne souhlasim ,Oliver mi taky nesedi a presne, je to kazdeho vec  kde koupi 

0 Citovat

Zdravím, zakoupila jsem si letenku u edreams a celkem levně:D, ale přišly mi 4 maily a já nevím co z nich ukázat na letišti. Popřípadě, jestli se to dá od nich nějak vytisknout, ale nikde jsem nic nenašla. Děkuji za odpověď

0 Citovat

Nepises kam  a  email prece nestaci  ,nebo myslis ze te nekdo s edreams bude na letisti cekat -)  ?  Zkus to upresnit   oni jsou prece preprodejci  a musi ti zaslat konkretni leteneku  a jinak  prece vsechno by  melo  jit vytisknout  ,nevim kam ten let je, ale jestli je to low cost tak  proc jsi nekupovala primo od letecke spolecnosti ,ale ted uz je to jedno 

0 Citovat

Někde v těch emailech bude rezervační kód, zpravidla šestimístný alfanumerický kód. S ním se zkus přihlásit do své rezervace na stránkách dopravce, zda tam rezervace je. Až bude možný checkin, provedeš ho a vytiskneš si palubní vstupenku a s tou půjdeš na letiště, tedy pokud to je low cost dopravce,  případně pokud budeš mít zavazadla k odbavení, půjdeš na checkin přepážku a tam jim stačí předložit pas nebo  OP. 

0 Citovat

Presne  Cali ...premyslel jsem nad tim, kdyz  jsme leteli mimo Evropu a prisly emaily ,ovsem  pres  edreams  bych se  mimo Evropu  drahou letenku neodvazil nakoupit  a low cost si koupim primo u dopravce  a ne pres preprodojce ...ale to uz je kazdeho vec ..

0