U Student Agency mi po zmene itinerara a mojom potvrdeni nevystavili novu letenku, akurat odpisali "nova letenka bude vystavena cca 14 dni pred odletom". Tento postup je uplne opacny nez u ostatnych OTA, ktore letenky prevystavovali takmer okamzite po potvrdeni, prip. dokonca davali casovy limit na zamietnutie, po uplynuti ktoreho bol novy itinerar automaticky akceptovany a letenka prevystavena. Mate niekto podobnu skusenosti, prip. netusite, preco to robia takto? .

(Ne)vystaveni nove letenky po zmene itinerare

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

10 reakcí

U Student Agency mi po zmene itinerara a mojom potvrdeni nevystavili novu letenku, akurat odpisali "nova letenka bude vystavena cca 14 dni pred odletom". Tento postup je uplne opacny nez u ostatnych OTA, ktore letenky prevystavovali takmer okamzite po potvrdeni, prip. dokonca davali casovy limit na zamietnutie, po uplynuti ktoreho bol novy itinerar automaticky akceptovany a letenka prevystavena.

Mate niekto podobnu skusenosti, prip. netusite, preco to robia takto?

0

Mně teda u SA vždycky při odsouhlasení změny hned poslali novej e-ticket

0 Citovat

U mna argumentuju "vsak letite az za polroka, aj tak sa este urcite nejaky let posunie, tak naco by sme vam vystavovali letenku".

Uz vidim, ako im budem vyvolavat, aby mi ju vobec vystavili. Reakcna doba SA od zmeny itinerara vo Viewtrip po ziadost o potvrdenie noveho bola 2 tyzdne. Na doveryhodnosti im to nepridava.

0 Citovat

To mi přijde úplně absurdní smiley Navíc opravdu mám s nimi opačnou zkušenost, ozývali se kvůli každýmu prdu a vždy ihned vystavili novou . Nicméně pokud na tom budeš trvat,musí ti ji vystavit.

0 Citovat

Tiez mi to pride absurdne a nepaci sa mi pristup slecny - podla mna mam pravo mat vystavenu letenku s aktualnym itinerarom. Premyslam, ci to nechat tak, alebo to hnat vyssie.

Dave/Lukas, co vy na to?

0 Citovat

njn, spravil som to tak a slecna do hodiny poslala etixy smiley kazdopadne dufam, ze ju taketo ulahcovanie prace preslo a ak pride dalsia zmena, nebude nutne absolvovat podobnu vymenu nazorov odznova ..

0 Citovat

a zase - 30.10 Delta posunula let AMS-SEA a k dnesnemu dnu na to Student Agency tazko prdi, ani neposlali ziadost o akceptovanie zmeny. Proste tazky mamvpicizmus. Nejdem im ani pisat, som zvedavy, kolko im to vydrzi.

Existuje nieco ako automaticke akceptovanie po nejakom casovom limite, kedy sa novy let proste potvrdi a cau?

0 Citovat

Ahojte,

Chcel by som sa len opýtať, bookol som si letenky a asi po mesiaci mi prišlo, že sa zmenili časy odletu / príletu, kvôli časovému posunu v Turecku o 1 hodinu. Musím niekde potvrdiť znovu booknuté letenky ? Alebo stačí len urobiť check in, keď to bude možné ?

Ďakujem za odpoveď

0 Citovat

Pegasus? Nabuduce by to chcelo viac info smiley

0 Citovat

Presne smiley, treba niečo potvrdzovať ? Logicky by to nemal byť problém a nie je treba nič potvrdzovať, ale pre istotu sa radšej pýtam aby som nebol potom prekvapený. Viete niekto poradiť ?

0 Citovat

treba navstivit kancelariu v Istanbule smiley
netreba nic potvrdzovat, je to len informacny mail, aj ked s nestastne vybranymi slovami
To confirm your up-to-date flight timings, you may visit Manage My Booking section on flypgs.com

Confirm v tomto pripade znamena, ze si to utvrdis sam pre seba smiley

0
10 reakcí