Ahoj,máte někdo zkušenost s portálem Travelocity.com ? Narazil jsem tam na celkem zajímavé slevy při koupi letenka+hotel. Např. 24-30.4 Hotel Doubletree by Hilton Times Square West na 6 nocí včetně letenek Praha-JFK pro 2 za 1836USD .

Travelocity.com

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

8 reakcí

Ahoj,máte někdo zkušenost s portálem Travelocity.com ? Narazil jsem tam na celkem zajímavé slevy při koupi letenka+hotel.
Např. 24-30.4 Hotel Doubletree by Hilton Times Square West na 6 nocí včetně letenek Praha-JFK pro 2 za 1836USD

0

Travelocity v pohodě, měl jsem přes ně pár hotelů v US. Ale myslím, že se špatně díváš a celková cena bude vyšší smiley

edit: Tak jo. Myslel jsem, že je to ten přímo na 7th Ave, tady tento je dále, tudíž levnější. Pro mě i tak drahý smiley

0 Citovat

Drahý,ale je na Manhattanu a má 4* .Většina 3* hotelů na Long island a Brooklynu stojí podobně nebo dokonce dražší.
Potom už jen 2* se špatnýma recenzema.

0 Citovat

300 USD za hotel je absurdita. V Queens, které jsou od Manhattanu kousek, stojí slušný hotel polovinu, což je taky dost, ale pořád ne taková hrůza.
Jinak se vyprdni na hvězdy, důležitá jsou spíše hodnocení.

0 Citovat

Petr76 : ta cena je včetně 2ks letenek ,takže když odečtu cca 22tisíc za letenky tak ta noc v hotelu vyjde cca na 160dolaru.
To je na tom zajímavý,že ty hotely v Queensu stojí stejně nebo víc .Je tam velká sleva za kombinaci letenka+hotel.
Proto se ptám,jestli s tím má někdo zkušenost.Dal bych sem screenshot,ale pořád mi to vyhazuje chybovou hlášku.

0 Citovat

Já jsem to četl na mobilu a to o letenkách jsem přehlédl. Travelocity je velký americký cestovatelský portál, podobně jako Orbitz, Expedia nebo Priceline.

0 Citovat

Ještě se zeptám na možnost pojištění storna.Travelocity sice nabízí pojištění storna,ale raději bych si toto pojištění zaplatil u české pojišťovny.Máte nějaký tip na pojištění,které řeší individuální nákupy letenek a ubytování?

0 Citovat

ERV, vyber si ktoré Ti vyhovuje

0 Citovat

Ahoj ,chtěl bych ještě napsat jak to vše dopadlo.Kupoval jsem to na expedia.co.uk ,ale jde vlastně o stejného vlastníka jako travelocity.Při výběru bylo zajímavé,že expedia.com,expedia.co.uk a travelocity nabízely každá jiné lety a ceny .Nejvíc mi nakonec vyhovovala expedia.co.uk. Ceny byly konečné a na místě jsem nedoplácel žádnou tax ani místní poplatek.V aplikaci jsem pak měl pak perfektně zpracovaný itinerář včetně kontaktů ,booking numberů apd.V případě změny časů odletů přišlo upozornění a v aplikaci se vše změnilo.Určitě doporučuji a hlavně sledovat bundle deals (Flight+hotel).

0
8 reakcí