Někde na severozápad od Jakarty (35 minut letu) se nachází jedna díra zvaná Bandar Lampung, kam míří několik desítek čtenářů díky této akci od Emirates. Špatnou zprávou je, že zde není absolutně nic co vidět. Pokud můžete, přeleťte sem jen na otočku a pak zpět Salónek se nachází za security v horním patře.  .

Bandar Lampung - Branti Inten Prima lounge

Založil ve fóru Trip reporty z letu

7 reakcí

Někde na severozápad od Jakarty (35 minut letu) se nachází jedna díra zvaná Bandar Lampung, kam míří několik desítek čtenářů díky této akci od Emirates.

Špatnou zprávou je, že zde není absolutně nic co vidět. Pokud můžete, přeleťte sem jen na otočku a pak zpět smiley Dobrou zprávou je vskutku příjemný salónek za 50.000rp (90 Kč). K dispozici pohodlná křesla i sedačky, rychlý internet (síť: LOUNGEE_DW, heslo: 987654321) a kvalitní občerstvení.
Dnes z ovoce bílý i červený meloun a mango. K pití dva druhy džusů, voda a káva. K jídlu teplé jídlo, zelenina a zákusky. smiley

Salónek se nachází za security v horním patře.

0

Není pravdou, že není v blízkosti letiště Bandar Lampung co vidět...možná ne přímo u letiště Bandar Lampung, ale mi osobně stálo za to, vyrazit na cca 10 km procházku přes okolní vesnici (-ce). Po cestě zajímaví a příjemní lidé, pro které jsou turisti jdoucí jen tak někam a prohlížející si přírodu docela raritou smiley Pokud tam někdo má tvrdnout a čekat na let do Jakarty jako já, určitě to nedělejte smiley

0 Citovat

Kterou cestou jsi šel? Před letištěm to vypadalo na jednu dlouhou lajnu motorek a náklaďáků. smiley

0 Citovat

Vylezl jsem před letiště, šel doprava a po asi 500 m po té hlavní cestě jsem z ní odbočil vlevo přes železniční přejezd do vesnice a následně již mezi domky dále...

0 Citovat

Najs! V září salonek teprve stavěli, takže za něj zaskakoval prostor vedle bezpečnostních rámů vel. asi 3x3 metry. Tu procházku za železniční přejezd jsem si udělal taky a moc se mi tam líbilo - Indonésie mimo touristy oblastí umí být opravdu příjemná. Jinak, můj osobní tip je, že pokud by někdo odskok do Lampungu přeskočil a objevil se až na checkinu v Jakartě do Dubaje, bylo by jim to jedno - GIA uměla mě i batoh odbavit z Lampungu jen do Jakarty a nezdá se, že by jejich počítače spolupracovaly s EK. Je tu někdo, kdo si lajznul Lampung přeskočit?

0 Citovat

Zdravím, jsme taky jedni z desítek čtenářů, kteří díky vám tuhle díru asi chtě nechtě navštíví smiley Ale prosim o radu.. Potřebujeme se sem dostat z Bali a nenašla jsem nic levnějšího, než přelet s Garudou za 3.000,- na osobu, což mi neřijde úplně málo..AirAsia lítá jen do Medanu, kam jsme sice původně na pár dní taky chtěli, ale přelet z Medanu do Bandaru jsou další 2.000,- na osobu a to už se nám uplně dávat nechce.. Předpokládám, že tenhle "zbytečnej" let Bandar- Jakarta asi vynechat nepůjde.. Kdybyste měli nějakej tajnej přemisťovací typ, budu ráda za cokoliv smiley odlítáme z Bandaru směr Praha 3.12. k večeru, takže přemístit z Bali se musíme nejdýl 3.12.ráno.. V okolí toho Bandaru asi vážně nic k vidění neni, co? Ale typ na salonek super, určitě využijeme smiley díky Mája

0 Citovat

Mrkni na http://rome2rio.com - najdeš zde přehled všech lowcost aerolinek v Asii, alespoň těch co prodávají online.

0 Citovat

Maja: měl jsem stejný itinerář, ráno v 9:15 do Jakarty s Air Asia, ve 13:30 do Lampungu se Sriwijayou, celkem to stálo asi 1700,-

0
7 reakcí