Zkusil jsem hledat hotel, vybral jsem více možností u počtu ubytovaných a popisky (počet dospělých, dětí, věk) se zobrazil bílou barvou na světlém pozadí. Nic moc kontrast  .

Chybky

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Zkusil jsem hledat hotel, vybral jsem více možností u počtu ubytovaných a popisky (počet dospělých, dětí, věk) se zobrazil bílou barvou na světlém pozadí. Nic moc kontrast smiley Btw výsledky hledání sice rychle, ale k ničemu smiley

0

A tady máme něco vidět?


Sent from my iPhone using Tapatalk

0 Citovat

neviem ci toto prave patri do fora smiley

0 Citovat

Večer na to mrknu, až se vrátíme z toho velkoměsta, kam ČSA létá, z Radomi smiley

0 Citovat

aa to chce trip report smiley

0 Citovat

Sorry som si to az teraz vsimol, mas recht

Sent from my M351 using Tapatalk

0 Citovat

Nezačal vám blbnúť ten chrome notifikátor? Od včerajšieho príspevku o Paname mi nejde stále svieti, že to mám neprečítané a nedá sa toho zbaviť(nefunguje ani označiť ako prečteno). Myslel som, že to len zblblo, ale pri dnešnom príspevku to spravilo zasa takže mi už svietia 2 neprečítané príspevky smiley

0 Citovat

U mě je vše v pohodě.. Netuším, kde by mohl být problém :/ žádnou aktualizaci jsme nevydávali. Nezakázal jsi třeba cookies či něco takového?

0 Citovat

Nerobil som s tým nič smiley Ale preinštaloval som to teda a už to funguje správne smiley

0 Citovat

U me stejny problem. Nejde odkliknout, ze je to precteno. Take jsem nic nemenil. Zkusim reinstall.

Edit: Opet slape smiley

0 Citovat

Bude to nějaká aktualizace Chromu :/

0 Citovat

Mi teď na chrome neběží ani AZair... děs smiley

0 Citovat

Nema nekdo opet problem s neprectenymi notifikacemi v Chrome? Mi to opet nejde odkliknout smiley

0 Citovat

Já poslední dobou se zpožděním, notifikace na dnešní Vancouver se mi zobrazila snad až hodinu a půl po zveřejnění na stránkách.

0 Citovat

U mě chyba odstraněna reinstalací smiley

0 Citovat

Funguje email notifikacia spravne? V poslednej dobe akoby nechodilo vsetko, mne napr. Aspen, ani Ischia neprisli, mam zakliknute aby chodili na vsetko

0 Citovat

Chyba u nás smiley nezaškrtli jsme kontinent. Díky za info, napravíme.

0 Citovat

Občas ani mne nechodí správne email napr. ani toto posledné neprišlo nič http://cestujlevne.com/akcni-letenky-z- ... -1-390-kc/

0 Citovat

Už by měl dojít, odesílal se o půl hodiny se zpožděním.

0 Citovat

Namet pro pristi verzi: blokovat prispevky vybranych uzivatelu.

Edit: Uz zde existuje Pridat nepritele, ktere schova obsah prispevku vybraneho jedince.

0 Citovat

Jako že padrino bude mít vliv na vývoj příští generace stránek, jo? smiley

0 Citovat

funguje email notifikacia ? znova prestali chodit, min posledne 3 prispevky z hlavnej stranky, naposledy prisiel berlin - lanzarote..

0 Citovat

tak prave prisli na posledne dve akcie

0 Citovat

A co prepouzit free appku z apple storu PushApp (hipsteri s Androidem prominou - netusim jestli je to na google marketu taky smiley - ale sem si jisty ze ano) kterou pouziva f4f - je tam nejakej free trial (z pohledu majitele domeny) a consumers to maji zadara - pouzivam to uz od te doby co to f4f vydali a uprimne na akce typu "error fare" je to mnohem lepsi nez kontrolovat email nebo refreshovat browser..

0 Citovat

Novinka na CL se mailem tentorkát neposílala, ale poslední 2 letenky s ČSA ano. Nespadl mail do spamu?

0