Hledá se pár dobrých duší, které chtějí v předstihu otestovat naší novou fičuru k notifikacím.. Potřeba od vás bude akorát podání hlášení podobě nedostatků / případných vylepší / celkové spokojenosti. Podmínkou je prohlížeč Chrome.. Pište sem, do zpráv poté zašlu link ke stažení. Díky  .

Beta testeři

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Hledá se pár dobrých duší, které chtějí v předstihu otestovat naší novou fičuru k notifikacím.. Potřeba od vás bude akorát podání hlášení podobě nedostatků / případných vylepší / celkové spokojenosti.

Podmínkou je prohlížeč Chrome..

Pište sem, do zpráv poté zašlu link ke stažení. Díky smiley

0

Ok, sem s tím smiley Bude fungovat i na Macu?

0 Citovat

Tak isto rad pomozem, cakam spravu smiley

0 Citovat

Ahoj, ráda pomůžu. smiley

0 Citovat

Také používám chrome

0 Citovat

sem s tím smiley

0 Citovat

tiez sa hlasim smiley

0 Citovat

taky testnu

0 Citovat

Také ráda zkusím smiley

0 Citovat

Testování máme u konce, potřeboval bych nyní znát váš názor na doplněk i spokojenost, případně jeho přednosti / nedostatky. Děkuji smiley (můžete sem, i do zpráv)

0 Citovat

Je to venku smiley stahujte oficiální verzi na webstoru: https://chrome.google.com/webstore/deta ... afhebnmdfp

0 Citovat

Ahoj ahoj ahoj...

Je to pár týdnů, možná i nějaký ten měsíc, co jsem vás začal lákat na nový web. Není to ledajaký web, je to zbrusu nová cestovatelská platforma - nový začátek všeho.

Od chvíle, kdy se sepsala první myšlenka, první náčrt wireframu, první kus grafiky, první kus kódu, první kus cestovatelského obsahu ... uběhl 1 rok a 2 měsíce.

A dnes bych vás, přátelé cestovatelé, rád pozval na Beta verzi Cestujlevne.com. Tak už na nic nečekej a přihlas se https://beta.cestujlevne.com/ (login z fóra, případně se registruj).

Nadšení stoupá, tlukot srdce slyší i sousedka, a to jen v závislosti na tom, jak moc se těším na vaše zpětné reakce. Díky všem za to, co tu společně budujeme, bez vás by to nešlo!

Aktuální verze není finální, jdeme dál a postupně vše ladíme - změny jistě odhalíte za provozu. Pokud by vám cokoliv nešlo, pište ať už sem, či ještě lépe pojďme otestovat "nové fórum" na betě nebo jen klasicky pošlete feedback pomocí tlačítka k němu určeném.

0 Citovat

Za mě teda graficky horší. Styl, který používá i Secret Flying se mi obecně nelíbí. Odchod od klasického phpBB forum stylu beru taky jako krok vedle.

Seznam letišť má sice být podle abecedy, ale moc nefunguje. Je tam plno letišť, které do dané kategorie nepatří. Asi v tom dělají zmatky ve zkratkách IATA letišt a hlavně překlady do češtiny. Bude lepší je nechat v angličtině.

2 Citovat

Na první proklik to nevypadá špatně!

Edit: na druhý proklik jsem najel na grammar nazi mod a už posílám připomínky ke gramatice, zbytečně to kazí dojem

0 Citovat

1. Profilová fotka užívateľa - možno by nebolo od veci vygenerovať každému nejaký random obrázok (podobne ako to má slack) nakoľko takto v sú v diskusii samé prázdne modré kruhy smiley
2. Navbar - nepáči sa mi, že musím kliknúť keď na položku chcem rozbaliť podmenu to moc UX nie je smiley)
3. Breadcrumbs by chcelo asi nejak oddeliť jednotlivé položky napr. domov -> fórum -> abc
4. HP - Zadej kam se chystáš by šípka asi mala ukazovať do toho input boxu smiley
5. Má cestovatelská mapa - asi by tam chcelo nejaké boxy spraviť po kliknutí na jednotlivé krajiny, ktoré človek navštívil (min. teda o akú krajinu sa jedná, rok navštívenia a pod.)

Zbytok vyzerá byť fajn smiley

0 Citovat

Na první pohled to vizuálně vypadá fakt hezky, ale možná trochu na úkor přehlednosti. Jinak super práce smiley

0 Citovat

Mi u zemí kde jsem byl nejde napsat Velká Británie, popř. Skotsko, Wales, Severní irsko...

1 Citovat

s0ny: změna designu a zažitého rozhraní vždy bolí, dej tomu čas, prosím smiley Seznam letišť je fakt nějaký divný. Třeba Káhira je pod C, mrknem na to. Jinak Oblíbené budou vypadat jinak - foto.

stafhaf: díky! Už to opravuji smiley

guessWho:
- profilovka je ready v návrhu, musíme už jen nahodit, zároveň rozližujeme muž/žena barvou pozadí smiley
- navbar, breadcrumbs dobrý hint!
- Cestovatelská mapa: máme v plánu přidat na hover název státu. Podrobnější statistika se mi taky líbí, ještě uvidíme jak to celé zakomponovat, abys nemusel vyplňovat 3x stejné informace (letecký deník, cestopisy)

jakob: Spojené Království (o problému vím, budeme řešit aliasy k oficiálním názvům)

Díky za všechny feedbacky, makáme na úpravách v online režimu. smiley

0 Citovat

Nějak Vám chybí u Británie střed smiley Tak budu hodný a sepíšu to během dvou týdnu, projel/prošel jsem North York Moors National Park, žiju v Leedsu, tak můžu něco sepsat o něm, blízko je York, tak taky by se dalo něco napsat a napsat můžu něco i o druhém parků Yorkshire Dales National Park, který má taky co nabídnout smiley [Lake Distric N.P. se chystám navštívit až v létě, prý to je lepší než teď ]. Jinak bych k vlakům napsal, že je nejvhodnější koupit online jízdenků 3 týdny před odjezdem, kdy stojí nejlevněji.

Jinak je to super, večer se podívám na to více.

0 Citovat

Ještě jsem si to otevřel na telefonu a tam je ta hlavní strana asi lepší než stará verze. Každopádně fórum je nešťastné a nepřehledné. Komunitně to půjde strašně dolů, protože se v tom bude dát blbě vyznat. Stále hledat jestli jde ještě něco rozkliknout..... Navíc tam nejsou ani soukromé zprávy nebo jsem je teda nenašel. Nejdou editovat příspěvky. Vytvářet novou platformu pro forum je podle mě blbost a zbytečně vynaložená práce. Tenhle styl se hodí maximálně pod příspěvky jako bylo doteď a případne propojení např. s facebookem. Jen zobrazování posledních 10 témat je taky málo. Web už má nějakou návštěvnost a těch 10 témat se překročí za půl dne. Proklikávat se tím pak už do jednotlivých kategorií nikdo nebude a tedy ubude příspěvků.

0 Citovat

Na designu mě mrzí, že na první stránce nejsou žádné aktuální informace. Člověk musí scrollovat, aby zahlédl, co je nového. A to mám notebook. Tady design vyhrál nad usability smiley

0 Citovat

s0ny: díky za názor, přesně proto jsem chtěl změny nejdříve probrat s těmi, na kterých to vlastně nejvíc stojí smiley Forum ok, nebudeme pospíchat na změny a ustoupíme, co říkáš má smysl. Možná by nebylo od věci skrývat reakce, pokud bude odpovědí např. 10 (tak 1-6. skrýt, 7.-10. nechat vidět). Ale prozatím skrývání vypínáme úplně.

Soukromé zprávy teď nejsou, budou.

Ono v budoucnosti nemá fórum být jen fórem, ale obsahově propojené fórum s obsahem na webu (destinace, letiště, aerolinky). Stejně jako se nyní dostaneš z akce na průvodce, z průvodce na cestopisy (ještě není), z cestopisu napíšeš autorovi o dotaz atd. Vše by mělo přirozeně fungovat, což teď není 100% ale cíl tam je. Takže výhledově se nelze opřít o systém phpbb, který je značně nevyhovující.

Vypsat 10+ víc aktuálních témat je otázkou všimnutí si smiley ty sis všiml, my přidáme možnost načíst další nová témata. Díky.

literakl: mluvíme o fóru, že?

0 Citovat

Nic bych neskrýval, zase to bude nepřehlednější a pokud bude nějaké téma/reakce u kterého se živě diskutuje a já přijdu a budu si ho chtít přečíst, tak budu muset rozklikávat, scrollovat. Někdy je k nějakému příspěvku desítky reakcí a bude to tak nepřehledné - takže souhlas se sony.

0 Citovat

U fóra musí být přehlednost a jednoduchost. Nenahradí ho tak lehce příspěvky pod nějakým tématem, na které tady odpovídají převážně jen lidi stojící za webem. Teď to jsou víceméně dvě oddělené sekce. Pokud to nebude v podobném duchu jako je to teď, tak tam příspěvků ubude. Lidi co budou potřebovat informace a zeptat se si téma samozřejmě najdou. Nikdo však nebude moc chtít hledat téma ve kterém by "asi" mohl odpovědět.

Psát autorovi cestopisu zní zajimavě a zároveň otravně. Samozřejmě pokud napíše někdo tobě, tak tam tě to otravovat moc nemusí, protože je to pro tebe zároveň práce, která má podporovat i zisky z webu. Otázka je pokud to bude někdo cizí, tak jestli to nebude pak směřovat zbytečně všechny dotazy na jednoho člověka, kterému to časem asi příjemné být nemusí.

0 Citovat

Ne, o hlavní stránce. Teď jsem připojil notebook k monitoru, kde mám rozlišení 1200 pixelů na výšku a už vidím příspěvky. Když jsem měl 768, viděl jsem jen grafiku a vyhledávání.

Bylo by možné betu napojit na reálná data? Ať můžeme porovnat, jak se články zobrazují po novém? Zda jsou řazeny chronologicky?

0