Ahoj, před pár dny jsme se vrátili z téměř měsíční dovolené v Thajsku, kde jsme navštívili ostrov Phuket a Ko Phi Phi. Vyšlo nám skvělé počasí, ani jednou nepršelo a moc jsme si to užili. Teplo a moře v zimě, to jsme přesně chtěli zažít a díky cestujlevne.com to máme již za sebou navíc s Emirates - skvělé!  .

Cestopis Thajsko (Phuket, Ko Phi Phi), únor 2015

Založil ve fóru Cestopisy

3 reakce

Ahoj,

před pár dny jsme se vrátili z téměř měsíční dovolené v Thajsku, kde jsme navštívili ostrov Phuket a Ko Phi Phi. Vyšlo nám skvělé počasí, ani jednou nepršelo a moc jsme si to užili. Teplo a moře v zimě, to jsme přesně chtěli zažít a díky cestujlevne.com to máme již za sebou navíc s Emirates - skvělé! smiley

Fotky a další informace včetně kalkulace a tipů najdete na našem blogu.
http://cestovnidenikham.blogspot.cz/2015/03/thajsko-phuket-26-1-19-2-2015.html

Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. smiley

0

Me se to moc libilo, hezky styl & fotky, ctive, konkretni informace - proste cestopis jak ma byt.. Malokdy tady neco doctu do konce a u tohohle se mi to povedlo smiley

0 Citovat

Pěkné čtení, sice 20 dní v Thajsku bydlet na jednom ubytku a vidět toho během měsíce naprosté minimum není můj styl, ale někdo to rád pojme formou odpočinku.. smiley

Zaujalo mě následující:"Koupili jsme si tedy celodenní výlet, který obsahoval rafting, trekking na slonech džunglí, koupání ve vodopádu, zastávku u opičí jeskyně, jízdu na čtyřkolkách a let na laně. Zájezd vyšel na 1 300 ฿ (975 Kč) za osobu".

Jak dlouho jste raftovali / čtyřkolkovali? smiley Co let na laně? Máte nějaké fotky z tohoto výletu? To by mě celkem zajímalo.

Díky a mějte se.
Tomáš

0 Citovat

Díky moc za pěkné komentáře. smiley

Ano, tento výlet jsme pojali spíše jako relax, který jsme obohatili výletem do Phuket Town, jednodenním výletem (sloni, čtyřkolky, ...) a 3 denní návštěvou ostrova Ko Phi Phi. Na závěr ještě 4 dny v Bangkoku (článek bude).

Info k výletu:

  • 30 min zastávka u Monkey Cave - možnost koupit si banány, oříšky a krmit opice. Některé byly dost drzé a skákaly po banánech.[/list:u:3lx7025f]
  • [list:3lx7025f]30 min trekking na slonech džunglí - přišlo nám to velmi krátké, takové menší kolečko, ale sloni chodí pomalu smiley[/list:u:3lx7025f]
  • [list:3lx7025f]5 km rafting na divoké řece - asi nejlepší z celého dne, náš "instruktor" byl show man, bylo to akční, takže se nám to líbilo.[/list:u:3lx7025f]
  • [list:3lx7025f]30 min ATV (čtyřkolky) - pěkná projížďka "džunglí", jelo se ve skupině, ve vláčku, druhé nejlepší z celého dne.[/list:u:3lx7025f]
  • [list:3lx7025f]Flying fox (let na laně) - 250 m, 2 min, asi nejhorší ze všeho. Nejspíše zahrnuli do programu, aby byl bohatší.[/list:u:3lx7025f]
  • [list:3lx7025f]Vodopády - přibližně 1 hod s možností koupání[/list:u:3lx7025f]
  • [list:3lx7025f]+ oběd


Celkově se nám výlet líbit a něco podobného bychom určitě doporučili. smiley
Fotky jsou na Flickru, ale moc jich z výletu nemáme - např. rafting byl bez šance. smiley
https://www.flickr.com/photos/129112132@N05/sets/72157650642284377/

0
3 reakce